Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 261544 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #15 -: Февруари 12, 2014, 05:35:41 pm »
Ретро Мерк ме изненада с четворно по-висока сметка за мобилен телефон, щото разни ми висят по един час на телефона като знаят, че не плащат те, будалата Лили плаща.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #16 -: Февруари 12, 2014, 07:36:09 pm »
Аз лично не знам какво ще избистри Меркурий в Риби в съвпад с Нептун, най-много да засили казването на неистини, заблуждаваща информация и т.н. 


Защо свързвате Нептун само с негативни неща!?! Освен всичко той е и безусловна любов, както и вселенски истини. При съвпад на Мерка с него може да даде някои наистина добри прозрения... Като всяка планета и Нептун си има нива и зависи единствено от индивида на кое ниво го отработва и как му се отразява.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #17 -: Февруари 12, 2014, 08:26:43 pm »
Обаче по ретро Меркурий идват и прозрения или обръщаш внимание на детайл, който преди това си подминавал.
Сега реших да си проверя последната фактура за мобилни разговори и се оказа, че ползваната отстъпка включва 100 минути безплатни разговори, а бях подписала 2-годишен договор за 200 минути. Свързах се с оператор и се оказа, че по-голямата отстъпка е важала само през първите 6 месеца, била е промоционална, оттам нататък минавам на 100. А аз вече втора година се оливам да говоря и си мисля, че всеки месец ми приспадат 200, голям съм шаран!  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #18 -: Февруари 12, 2014, 08:41:58 pm »
Ама и те добре умеят да баламосват - от 6-месечна отстъпка направиха такъв локум, че още си живея с мисълта, че ми я предоставят. На това му викат добри презентационни способности.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #19 -: Февруари 12, 2014, 08:53:50 pm »
Аз лично не знам какво ще избистри Меркурий в Риби в съвпад с Нептун, най-много да засили казването на неистини, заблуждаваща информация и т.н. 


Защо свързвате Нептун само с негативни неща!?! Освен всичко той е и безусловна любов, както и вселенски истини. При съвпад на Мерка с него може да даде някои наистина добри прозрения... Като всяка планета и Нептун си има нива и зависи единствено от индивида на кое ниво го отработва и как му се отразява.

Вещиииицееее, ама ти тук ли си? Как ми липсваше, да знаеш......  :-*

На мен Нептун ми е У5, като стигне 6гр Риби, ще влезе в 5д и ще съвпадне с Меркурия ми.... а дано тогава срещна принца, че засега само бели коне ми идват... :91:
« Последна редакция: Февруари 12, 2014, 08:55:26 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #20 -: Февруари 12, 2014, 09:30:32 pm »
Струва ми се че доста негативно се гледа на периодите на ретро Меркурий. Все пак ретроградието е част от цикъла му и в този смисъл нищо не е само по себе си грешно или правилно, а е част от процеса.
А този конкретния цикъл поначало си комуникира с квадратурата Плутон - Уран.

Стар, по-скоро гледаме с широко скроени души на ретроградието и с доста усмивки  :57:

Аз лично не знам какво ще избистри Меркурий в Риби в съвпад с Нептун, най-много да засили казването на неистини, заблуждаваща информация и т.н. Но, момичета, определено си пазете техниката, като влезе във Водолей, че Уран е в Овен в тежък тао  :lol_hitting:

Сещам се на една позната как й гръмна миксера в ръката при такъв аспект преди няколко години.

Цитат
    Аз лично не знам какво ще избистри Меркурий в Риби в съвпад с Нептун,     
Със сигурност няма да е "личното" ,но извън него -каквото е било мътно. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #21 -: Февруари 13, 2014, 04:26:07 pm »
Ако някой ви помоли да му свършите нещо (срещу заплащане) по ретро Меркурий, колко може да му се вярва? Принципно трябва да го свърша след ретро Меркурий, но сега ми отправят предложението?

Колкото и по директен. ;)

Погледни в момента какво прави Юпитер към Венера,Меркурий ,К2/К6 и Нептун  и прецени защо теб молят ,след като имаш съмнения в предложението или в човека.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #22 -: Февруари 14, 2014, 08:52:49 am »
Струва ми се че доста негативно се гледа на периодите на ретро Меркурий...

Стар, не знам от ретрото ли е или от Плутон/Уран върху Юпитеря ти, но ти изчезнаха всички статии от блога :(. Надявам се не е за постоянно :-*
« Последна редакция: Февруари 14, 2014, 08:54:54 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #23 -: Февруари 16, 2014, 08:23:44 pm »
Ретрохроника: Счупи ми се поредният телефон. Купих си нов - знам, че не трябваше, но е неотложно. Опитаха се да ми продадат не този, който бях избрала. Надявам се с това да се размине. Толкоз.
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #24 -: Февруари 16, 2014, 08:26:55 pm »
Ти си имаш някаква телефонна сага :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #25 -: Февруари 16, 2014, 08:34:18 pm »
Да, нали :D. Това е щото редовно ми ги подаряват. Явно като не съм си ги избрала лично съм много подозрителна към тях и несъзнателно ги скапвам по един или друг начин. Сега го избрах сама.
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #26 -: Февруари 16, 2014, 08:50:32 pm »
А дано се задържи :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #27 -: Февруари 17, 2014, 03:01:53 pm »
Колата се развали... Отвориха я и видяха, че повредата е по-голяма... с 400 лв  :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #28 -: Февруари 17, 2014, 03:20:14 pm »
На мен ми вървеше на коли едно лятно ретроградие по-миналата година. Толкова пари изяде, че колата стана "вечно моя". :85:
De omnibus dubitandum est

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #29 -: Февруари 17, 2014, 09:02:20 pm »
а, аз съм все в един порядък - коли, телефони, договори или и трите накуп
с това, дотук съм с счупен телефон (но ще го държа, докато не се разпадне) и забавен договор, колебаещи се връзки, разпад на такива
обаче това струпване на лични и определящи ретроградни планети, при това в ъглови домове, ми разказа каквото можа - спънки, пречки, забавяне, отлагане, аха да се случи нещо си - а не ще, съвсем в унисон с природата на Рака - три назад, една едва-едва напред :012: