Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 86167 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #30 -: Декември 05, 2015, 09:56:48 am »
За Делф изтеглих много интересни карти

Сила/2п+Дявол+КЖ



На дневен ред ще е страстен съюз с огнен мъж. Не сте заедно май с този човек, но пък сте толкова еднакви. Ще се стремиш към баланс, към опитомяване на страстите, но вътре ще кипиш от емоции. Ако ги пуснеш на свобода, не ми се мисли просто  какво ще стане  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #31 -: Декември 05, 2015, 10:03:23 am »
Ето картите и за Клер

РП/7П+7М+ПМ



Мудна и пасивна седмица виждам аз по картите. Може да получиш някакъв подарък. Ще се отдадеш на работата си. Някакви планове ще имаш, но действия няма да предприемеш по тях. Може и някой да те наблюдава тайничко, внимавай.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Седмични карти таро
« Отговор #32 -: Декември 05, 2015, 09:15:51 pm »
И аз искам,ако някой изяви желание  ;)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #33 -: Декември 06, 2015, 12:42:54 pm »
Клер, изтегих ти седмични карти.
Много интересни.

                Влюбените                     Отшелникът                        Рицар мечове



Клер, да не си решила да се оттеглиш от някакъв екип? В началото на седмицата може по-честичко да имаш работа с други хора, да ти се налага да правиш компромиси в името на екипността, приятелството, връзките. Ще се стремиш да поправяш проблемите в отношенията с другите.
Но ще има неочаквана промяна, от която ще ти се иска да останеш малко насаме със себе си. И да потърсиш кое е стойностно и ценно за теб. Ще ти се иска по-скоро да съзерцаваш, отколкото да участваш активно. Но не се откъсвай прекалено от света и другите. Може да си по-интуитивна. Да се чувстваш свързана повече с природата и невидимото, с животните. Не толкова с хората.
Ще тръгнеш да защитаваш своите идеали или чужди такива. Но ще си водена от чисти помисли. Може да има нещо лошо, което не ти харесва, не е в хармония с ценностите ти. И то да е причината за тази войнственост. Не бъди припряна, не винаги е добре с остър език да подхождаш.

Последната карта е Рицар жезли.



Хайде, тази седмица ще дадеш малко огън на идеите си, ще ги приведеш в действие. Може да си авантюристична или да те побутва такъв човек.

При размесването изпадна Смъртта.


Стар  :38: :58: Честити красотички! Нека ти греят сърчицето.
Да, много е интересно как всеки хваща нещо различно за другите. И с повече подредби се напипва цялата ситуация. Сигурно е и въпрос на синастрия кой какво хваща като подсказки.

картите се проявиха на емоционално ниво. имах нужда да се усамотя, но нямах такава възможност и накрая изпуших  :character0029:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #34 -: Декември 06, 2015, 12:46:17 pm »

благодаря за картите момичета, ще дам ов пак. който иска да тегля, да казва  :58:
« Последна редакция: Декември 06, 2015, 12:52:42 pm от Kler »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #35 -: Декември 06, 2015, 12:52:13 pm »
Седмични за Клер: ач - ап - звездата; горе слънцето

Хм, тук направо не знам как да тълкувам. Момичета, помагайте.  :017: Като че полагаш усилия да реализираш мечтите си, или да преодолееш страданията в живота си? Две аса - ново начало? Помощ от влиятелна личност.


тук мисля, че си уловила ссъстоянието ми и в момента, макар че ще видим как ще се проявят картите. 2те аса може да показват преход от прекалени емоции към реализъм

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #36 -: Декември 06, 2015, 02:24:39 pm »
Седмични за Делфи:  звездата - 7ж - отшелника; горе 2м

Пак се затрудних в посланието на картите.  ;D
Вероятно ще се отдадеш на творчество и ще избягваш суматохата и сбирките с околните. Ще имаш нужда от време, прекарано сама със себе си. Търсиш някакво решение, но мъдро решение - да постъпиш така, както разума диктува, а не сърцето. Или някой те е наранил и затова желаеш това усамотение?



Даа, всеки път основната нишка е същата. Време, прекарано със себе си, това е основното.
Благодаря ти, Скорпи  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #37 -: Декември 07, 2015, 08:24:14 am »
За Делф изтеглих много интересни карти

Сила/2п+Дявол+КЖ



На дневен ред ще е страстен съюз с огнен мъж. Не сте заедно май с този човек, но пък сте толкова еднакви. Ще се стремиш към баланс, към опитомяване на страстите, но вътре ще кипиш от емоции. Ако ги пуснеш на свобода, не ми се мисли просто  какво ще стане  :)

Тренди, верни карти :)  :cheer: Не сте заедно го тълкувам като не живеете заедно :) Права си и за страстите :) Тия дни който и да ми тегли карти все едно и също послание получавам. Явно е назряло време за промяна.  :08: :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #38 -: Декември 07, 2015, 02:05:49 pm »
Започвам и аз да тегля седмични. Че съвсем съм се отпуснала в последно време.

Витхце, ти като зависима си с предимство.

            Справедливостта                   Кралица пентакли                Деветка мечове



Витхце, тази седмица ще ти е на дневен ред равносметката. Ще искаш да отсъдиш нещо. Може да се луташ между добро и лошо, да си изкушена от нещо. Но бъди мъдра. От решенията ти зависи какво ще получиш от съдбата. Не отказвай чужда помощ. Навярно ще заложиш на здрав разум. И ще ти се иска да си гледаш спокойствието, да се наслаждаваш на хубавите мигове. Няма да ти се рискува толкова много. А това може да ти донесе неудовлетворение, да не предприемеш някоя стъпка от страх, притеснения. Нещо те тревожи. Може и свързано с материалните придобивки, финанси.

Последната карта е Четворка пентакли.



Прекалено много разум, ще търсиш сигурността.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Седмични карти таро
« Отговор #39 -: Декември 07, 2015, 02:11:54 pm »
Mоже ли и на мен за тази седмица, ако не е проблем?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #40 -: Декември 07, 2015, 02:13:50 pm »
Седмични карти за Делф.

        Двойка пентакли                  Деветка пентакли                Кулата



Делфи, много пентакли. Що така с разум? Ще лавираш между две положения. Бъди дипломатична и се опитвай да проявяваш самоконтрол. Може да има конфликтни ситуации, но ти ще държиш средината, там е безопасно. Да не е свързано с пари, нещо материално? Една от ситуациите може да ти е по-близка, лична. Но ще се наложи да не показваш предпочитанията си. Това балансиране ще те принуди да си дадеш малко почивка, да се отстраниш. За да обърнеш внимание на личните си нужди - сред природата, да поглезиш сетивата си, да послушаш птичките. Слушай ги, може да ти дойде идея по този начин.
Хармонията ти може да е разрушена внезапно от ситуация, която се изменя. Нещо старо се готви да те напуска - стар ред, навици.

Последната карта е Паж пентакли.



Някой чувствен, воден, по-младъ мъж ли е замесен? Или ти ще искаш да премахнеш от себе си разумното и да се отдадеш на емоции. Може да изглежда, че ситуацията е била ненадейна. Но от колодата изпадна един Император. Това е дълго обмисляно решение в самота. И сякаш го усещаш като някаква отговорност, нещо ще жертваш, но искаш 'победа' над ситуация.  ;) :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #41 -: Декември 07, 2015, 02:24:58 pm »
Седмични карти за Скорпионче.

Брей! Шантави карти ти изтеглих. Не ми харесват много.

            Крал жезли                     Страшният съд                     Четворка чаши




Този крал какво ще го правим, м? Да няма някой около теб, който е малко по-горделив? Или се е разярил за нещо? Свързано с чест, достойнство? А може и ти да държиш много на своята чест и да си се разпалила по този повод.
Ще се чувстваш осветлена, може и за неща от миналото или за твои по-припряни постъпки, за човек с огнен темперамент. Ще ти дойде идея, ще видиш в дълбочина причините. Може да се разровиш надълбоко, но това знание ти е необходимо. За да направиш равносметка, да изчистиш ненужното. Да се преродиш. Няма да е лесно. И резултатите може да не ти допаднат. Ще си разчувствана, ще приемеш по-емоционално. И може да изпиташ недоволство, да ти се струва, че е можело повече. Бъди благодарна за уроците, които си научила.

Последната карта е Седмица пентакли.



Тази седмица определено ще береш плодовете на своите усилия. Може да не си задоволена на материално и емоционално ниво. Не, че ще имаш загуби, но полученото няма да отговаря на очакванията ти. От което да се усеща леко разочарование.



I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #42 -: Декември 07, 2015, 02:37:28 pm »
Хепи, и за теб седмични карти.  :38: Сигурна съм, че ти се иска, но изпитваш неудобство да попиташ.  :-*

Много интересна подредба се получи.


           Двойка мечове                       Умереността                             Смъртта



Много големи аркани. И малко 'бавни' ми се виждат. На вътрешно ниво ще да преживяванията.

Да не мислиш за някакви избори, две възможности? И да ти е трудно да вземеш решение? Може в нощите, в тъмното да се усещаш раздвоена, да мислиш над ситуации, които са свързани с тежък избор. Сякаш искаш да се предпазиш от нещо. В далечината или миналото може да чуваш нечия 'песен', някой спомен. Ще мислиш за две идеи. И за две емоции. Много шантаво положение. Ще се опитваш да съчетаеш всичко, за да си в хармония. Зарежи мислите, не бъди конфликтна и се наслади на дребните удоволствия, които ти радват душата. Някой приятел или благ човек може да ти помогне с идея, съвет.
Да си пазиш краката от настиване, намокряне. За да не легнеш болна в край на седмицата.
Във всеки случай ти предстои промяна. Може да се отдалечиш от другите, да полежиш сама, за да се избистри кое е ненужно и през каква трансформация трябва да преминеш. Но ще е за добро, обещавам.

Последната карта е Асо чаши.



Ще си като нова и с повече надежди. В емоционален план може да си се рестартирала.  :58: Хармонията ще е с теб. Но не може да стигнеш до нея, ако не преминеш през малки промени.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #43 -: Декември 07, 2015, 02:47:20 pm »
Тренди, и за теб седмични карти. Малко скучновати ми изглеждат.  :57:


                   Асо чаши                    Шестица пентакли                   Осмица пентакли



Нови надежди, парички, работа, учене.  :57:

Ще започнеш сякаш на чисто новата седмица. Ще имаш някакви идеи, надежди, които ще искаш да представиш на другите. Ще си окрилена, а може и от някоя новина. По пътя си през седмицата ще получиш възнаграждение. Но то ще е заслужено. Може да върнеш свой дълг или да върнеш учлуга на някой. Не забравяй да бъдеш благородна. Да не се срещаш по работа с деца в немилост? Някой дом? Изоставени, просяци? Някъде извън града? Носи нещичко за раздаване. Ще ти се отвърне на добротата с придобивки и подаръци. В край на седмицата ще трябва да поработиш върху уменията си. Но самоусъвършенстването ще ти носи радост. И материални придобивки. Хайде, нека получиш нещо ново в работен план, което да подобрява уменията ти.

Последната карта е Деветка жезли.



Ще си изморена от проведените битки, може да имаш някакви наранявания. Но ще успееш в начинанията си. И ще имаш малко време да се съвземеш и отдъхнеш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #44 -: Декември 07, 2015, 02:54:25 pm »
Емс, благодаря :)

Ще слушам и ще изпълнявам :) - особено с топлите крачета ... само това ми липсва сега ...