Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562091 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #405 -: Ноември 18, 2014, 09:43:57 pm »
Вчера си гледах солара за следващата година и какво открих  :-\ - соларен АС в съвпад с натална Венера. Туй ще да е на хубаво ми се струва  :017:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #406 -: Ноември 18, 2014, 09:54:38 pm »
В тазгодишния ми солар АС е в съвпад с нат. Уран. Нищо ураново не се е случило, освен внезапна смяна на работа, но тя беше обмисляна дълго, претеглях всички за и против преди да взема окончателно решение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #407 -: Ноември 18, 2014, 10:22:40 pm »
В тазгодишния ми солар АС е в съвпад с нат. Уран. Нищо ураново не се е случило, освен внезапна смяна на работа, но тя беше обмисляна дълго, претеглях всички за и против преди да взема окончателно решение.

Ееееей тцъ тцъ тцъ, много си лоша начи! Тамън да се позарадва човек и ти да му попариш ентусиазма, тююю...


Ти пък кво ураново очакваш да се случи!?! Бръкни в контакта с някое метално шило и тамън ще се изпълни предсказанието, да не отива на вятъра солара ти.  :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #408 -: Ноември 22, 2014, 01:47:56 am »
Вчера си гледах солара за следващата година и какво открих  :-\ - соларен АС в съвпад с натална Венера. Туй ще да е на хубаво ми се струва  :017:.
Ми ще докладваш после  :)
При мен в текущия солар, който стартира през октомви, сол МЦ във 2д в съвпад със Слънцето, което в солара попада в 9д, а Венера от 2д е съвпад със сол СЛВ в сол 10д- надявам се на успехи и покровителство по отношение на дела, свързани с 9д, каквито се очертава да имам през годината- сол Ац в стрелец, сол 5д в 9д

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #409 -: Ноември 22, 2014, 02:48:33 am »
В тазгодишния ми солар АС е в съвпад с нат. Уран. Нищо ураново не се е случило, освен внезапна смяна на работа, но тя беше обмисляна дълго, претеглях всички за и против преди да взема окончателно решение.
А в кой дом попада? Питам, понеже на мен следващия солар е с Уран в сол 1д на градус и нещичко от сол Ац, който е върху натален Юпитер в 8д  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #410 -: Ноември 22, 2014, 11:38:05 am »
Акрукс, в 12 ти, но е в знака на наталния АС. Уран ми е на 8 гр. от Асцендента.

И ми е чудно как нищо непредвидено по никоя 12-домна тема не се е случило, но това е много буквално тълкуване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #411 -: Ноември 23, 2014, 05:49:12 am »
Акрукс, в 12 ти, но е в знака на наталния АС. Уран ми е на 8 гр. от Асцендента.

И ми е чудно как нищо непредвидено по никоя 12-домна тема не се е случило, но това е много буквално тълкуване.
Lili, аз в натала съм с Уран в 12д на 8гр от АСЦ, но превес взема Плутон в 12д на градус от АСЦ- няма мърдане от Плутончо  :) А иначе Слънцето У12 е във 2д на 9гр от Венера У2, която е в тригон с у5- чакам си голямата печалба от лотарията  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #412 -: Ноември 23, 2014, 01:21:44 pm »
Може ли мнения по новия ми солар?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #413 -: Ноември 23, 2014, 03:27:05 pm »
Веско, първото, което виждам е образование. Акцентирани са 3 и 9 дом, асц е Дева и Мерк също участва в соларния третодомен стелиум.
Образованието е силно подчертана тема за цялата година. Съвпада на Слънцето и Сатурн значи, че ще трябва да се доказваш, да положиш доста усилия.
Според мен ще започнеш висше образование, а не някакви курсове и квалификации. Има индикации или да не е в България, или да е свързано с чужди езици. Ще бъде в сфера съвсем нова за теб. Склонна съм да го разчитам и като нова среда, защото все пак имаш Новолуние. Темата за емиграцията също е на дневен ред, но със Сатурн близо до Слънцето - мисля, че преместване в друга страна би било съпроводено с доста трудности.
През годината събитията ще се завъртат заради инициативата на други хора, а не толкова на теб самия.
Имаш Венера, Луна и Слънце в Стрелец - зареди се с оптимизъм и давай смело.

П.П. Венера ти е и в съвпад с куспидата на МЦ. Имаш предпоставки за малко експериментаторска, но успешна година с промени в добра посока.
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 03:32:32 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #414 -: Ноември 23, 2014, 05:16:42 pm »
Благодаря много, The_One!
За образование все още не мисля, но ми се иска да се преместя да живея на някое тихо и спокойно местенце в страната (не в чужбина, понеже не знам добре чужди езици).

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #415 -: Ноември 23, 2014, 06:44:03 pm »
Veselin, Според мен е възможно да се преквалифицираш и да започнеш да се занимаваш със съвсем различна дейност, за което ще трябва да положиш много усилия (Слънце-Сатурн). Възможност да започнеш "на чисто" (сол. Новолуние) в Стрелец, може да завържеш нови контакти и приятелства, които ще са полезни за теб (сол. Луна в Стрелец, У11 в 3 дом).
За преместване - сол IC съвпада с нат. Меркурий У4 в 10 нат. дом  - ако има такова то ще е заради някаква нова длъжност, която ще изисква това.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #416 -: Ноември 23, 2014, 06:48:45 pm »
Може ли мнения по новия ми солар?

Учене и малко по-обсесивни любовни отношения. Внезапни финансови постъпления. Възможно е да се изнесеш от дома на родителите си. :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #417 -: Ноември 23, 2014, 07:45:29 pm »
Благодаря много, Santi, Uran!
Засега не усещам нищо от новия солар, всичко си е по старому.
Колкото до изнасяне от нас заради работа, искрено се надявам да не е в голям град, особено в София. Там е пълен кошмар за мен.  :17:
А К3 на натален Сатурн У12 какво показва - че така и няма да открия брат си ли?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #418 -: Ноември 23, 2014, 07:54:38 pm »
малко по-обсесивни любовни отношения
Това пък защо? Плутон е в 4 дом, не в 5, а той се свързва с тези неща.
В предишен солар също съм имал Плутон в 4 соларен дом и си спомням, че имах много напрегнати отношения с родителите си, не можех да търпя да седя у нас.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #419 -: Ноември 23, 2014, 07:58:26 pm »
Заради соларен Марс в 5 дом явяващ се У8. :)