Автор Тема: Ретрограден Юпитер  (Прочетена 58862 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #255 -: Септември 01, 2017, 03:43:06 pm »
Юпитер след няколко дни стига градуса 23 * Везни, в който спря месец февруари, тъкмо когато Меркурий е директен. Честито на всички с точки в 23 * на кардиналните знаци най-вече, на всички Въздушни Слънца, Меркурий и планети във Въздушни знаци, Слънц/АСЦ, стелиум  в Стрелец.  :)
Квадрат към Марс в Козирог, честито и на мен.  :012: Между другото съм положително настроена. Нямам планети или главни оси във въздушни знаци, само 3 планети в Стрелец в 12*, 20* и 29*.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #256 -: Септември 01, 2017, 03:51:56 pm »
Квадрат към Марс в Козирог, честито и на мен.  :012: Между другото съм положително настроена. Нямам планети или главни оси във въздушни знаци, само 3 планети в Стрелец в 12*, 20* и 29*.

Лични ли са?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #257 -: Септември 01, 2017, 03:52:21 pm »
прогр. АСЦ 23 * Везни влиза ли в кюпа?

Задължително. Нали, прогресивната карта  показва сега, докъде сме стигнали. Късмет, Акрукс, хубаво е Юпитер да спре върху важна точка, дори и в символична карта !  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #258 -: Септември 01, 2017, 03:57:57 pm »
Лични ли са?
Само Венера в 20*. Другите са Уран и Нептун.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #259 -: Септември 01, 2017, 04:11:07 pm »
Юпитер след няколко дни стига градуса 23 * Везни, в който спря месец февруари, тъкмо когато Меркурий е директен. Честито на всички с точки в 23 * на кардиналните знаци най-вече, на всички Въздушни Слънца, Меркурий и планети във Въздушни знаци, Слънц/АСЦ, стелиум  в Стрелец.  :)
А дано да е на късмет!
Аз писах в др тема- този ретро период на Юпитер и връщането му в четвърти дом беше голямо изпитание за мен- тъкмо ми донесе онова, което чаках и мечтаех и бях като с криле, изведнъж съмнения и несигурност ми убиха оптимизма, оставих дългоочакваното и се върнах към познатото, само колкото да ме поболи още малко и да разбера , че съм голям мазохист- почти се върна до нат. Плутон съУ5.
Едва ли е виновен само Юпитер, но времевият период съвпада и аз го следих много внимателно през цялото време.
В деня на точния тригон към Слънце У3 се надявам да ми се обадят за едно работно място, но каквото дойде.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #260 -: Септември 01, 2017, 04:27:23 pm »
Само Венера в 20*. Другите са Уран и Нептун.

Е, как само, като натална Венера Стрелец е рецепция с тр. Юпитер Везни и са в секстил и същата е под въздействието на цикъла Юпитер-Сатурн ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #261 -: Септември 01, 2017, 04:32:00 pm »
А дано да е на късмет!
Аз писах в др тема- този ретро период на Юпитер и връщането му в четвърти дом беше голямо изпитание за мен

Нали, Уран стои срещу него от декември миналата година и сега преди да влезе в Скорпион, пак ще се срещнат в точна опозиция ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #262 -: Септември 01, 2017, 04:39:39 pm »
Е, как само, като натална Венера Стрелец е рецепция с тр. Юпитер Везни и са в секстил и същата е под въздействието на цикъла Юпитер-Сатурн ?!?  ;)
Само Венера от 3те планети в Стрелец е лична, в отговор на Тери. Не че омаловажавам факта, че е в Стрелец, напротив. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #263 -: Септември 01, 2017, 04:47:59 pm »
Задължително. Нали, прогресивната карта  показва сега, докъде сме стигнали. Късмет, Акрукс, хубаво е Юпитер да спре върху важна точка, дори и в символична карта ! 
Благодаря, но се оказа, че съм с остарели спомени относно градуса на прогр. АСЦ, който вече е на 25* Везни , но  прогр. МС от съвсем скоро е Лъв  :cheer:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #264 -: Септември 01, 2017, 05:06:35 pm »
Нали, Уран стои срещу него от декември миналата година и сега преди да влезе в Скорпион, пак ще се срещнат в точна опозиция ? :)
Не съм гледала , но това, което се случи с моите ценности и представи за почтеност, си е баш крах по Урановски.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #265 -: Септември 01, 2017, 05:08:10 pm »
И кво ще им раздава пък на тия Дупитер-трета вежда може би  :012: Май като беше там февруари, беше случката с акта от Общината за песовете, сега на 11 ще е развръзката, ще го видим бате ти Юпитер тоз никаквец .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #266 -: Март 06, 2018, 11:46:24 am »
Юпитер спря в 23 * Скорпион в рецепция с Марс в Стрелец , ще бъде ли по-обещаваща стационарната фаза до 08/03 и там, където попада в картата ще бъдем ли по-уверени в следващите 4 месеца да "ревизираме" изборите си, своята настоятелност, битки, стремежи и това как овладяваме и доколко всяка трудност, предизвикателство ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #267 -: Март 06, 2018, 02:14:27 pm »
При мен в този момент Марс е на МС, а Юпитер е захванал нат.СЛВ и нат.Венера (У2 в 8 дом). На дневен ред са равносметктие по финансовите въпроси. Много Сатурнво ги усещам, без прякото му участие. Междувременно мунданно Венера и МЕркурий са заедно в последните градуси на Риби и са пред ингрес в Овен. Марс ще ги подпали ... При мен утре и Слънцето застава на АС, но не очавкам да усетя по-различно този фон.
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #268 -: Март 06, 2018, 02:24:26 pm »
При мен в този момент Марс е на МС, а Юпитер е захванал нат.СЛВ и нат.Венера (У2 в 8 дом). На дневен ред са равносметктие по финансовите въпроси. Много Сатурнво ги усещам, без прякото му участие. Междувременно мунданно Венера и МЕркурий са заедно в последните градуси на Риби и са пред ингрес в Овен. Марс ще ги подпали ... При мен утре и Слънцето застава на АС, но не очавкам да усетя по-различно този фон.

Напротив, слънцето е мн важно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #269 -: Март 06, 2018, 03:44:30 pm »
Юпитер спря в 23 * Скорпион в рецепция с Марс в Стрелец , ще бъде ли по-обещаваща стационарната фаза до 08/03 и там, където попада в картата ще бъдем ли по-уверени в следващите 4 месеца да "ревизираме" изборите си, своята настоятелност, битки, стремежи и това как овладяваме и доколко всяка трудност, предизвикателство ?!?
малката дъщеря е с Меркурий У8, У10 на 23* Скорпион, Юпитер У2, съУ4 е в 9д Дева, секстил с нейните Слънце и Марс в Скорпион - бори се за място под Слънцето в чужбина, че остава без работа като свърши сезона, търси за лятото работа, но само с английски никъде не я искат, а немския още не може да го научи свободно да говори, та това са нещата при нея.