Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734762 пъти)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4530 -: Юни 24, 2019, 01:42:00 am »
Според мен той няма сериозни намерения към теб.Знаеш нещо за него,някаква тайна.
Омъжен е  :'(

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Любовни хорари
« Отговор #4531 -: Юни 24, 2019, 10:37:46 am »
Омъжен е  :'(

Т.е. има мъж - съпруг?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #4532 -: Юни 24, 2019, 01:18:05 pm »
Хлътнала съм по един мъж / S /, но дали той има сериозни намерения към мен или само увлечение. Моля за вашето тълкование
Съжалявам, но аз изобщо никакви отношения не виждам по тази карта. Няма връзка между двата сигнификатора, Луната е без курс. Няма да има никакво развитие.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4533 -: Юни 24, 2019, 02:48:10 pm »
Омъжен е 
Омъжена е жената, а мъжът е женен, освен ако не е гей  :012:

Луната е без курс, а при него управлява 4д– дома и семейството, което означава, че там не предстоят изменения, ще продължи да е семеен, но може да продължите да се срещате и общувате тайно, имате хармонична разходяща връзка между ваши У3 и У12, Меркурий и Нептун

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4534 -: Юни 24, 2019, 06:01:55 pm »
Благодаря за включванията!
Женен е, грешката е моя.

Ох, пак попаднах на грешният човек, а как може толкова бързо да се влюбя в него. Готова съм на всичко за него дори и само да го виждам.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Любовни хорари
« Отговор #4535 -: Юни 24, 2019, 08:24:37 pm »
Според вас има ли потенциал за възобновяване на отношения по тази карта?

Касае човек, с когото съм имала отношения, но не се срещнахме в много добър момент, възстановявах се от мои си проблеми. После той ме искаше, аз него не, след това нещата се обърнаха.
Картата съм я направила вчера за по-вчера, когато се запитах спонтанно дали всичко е приключило с този човек или има надежда за нещо сериозно. Изключително добър човек е.
Според моите познания картата е негативна, защото сигнификаторите не се виждат (Юпи - той, а аз Меркурий), аз скоро ще стана и "ретроградна".

Моля за някакво мнение, или ако решите нова карта, както прецените вие - не желая да притеснявам никого.

Благодаря.
I deserve the best.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Любовни хорари
« Отговор #4536 -: Юли 07, 2019, 02:58:28 pm »
Според вас има ли потенциал за възобновяване на отношения по тази карта?

Касае човек, с когото съм имала отношения, но не се срещнахме в много добър момент, възстановявах се от мои си проблеми. После той ме искаше, аз него не, след това нещата се обърнаха.
Картата съм я направила вчера за по-вчера, когато се запитах спонтанно дали всичко е приключило с този човек или има надежда за нещо сериозно. Изключително добър човек е.
Според моите познания картата е негативна, защото сигнификаторите не се виждат (Юпи - той, а аз Меркурий), аз скоро ще стана и "ретроградна".

Моля за някакво мнение, или ако решите нова карта, както прецените вие - не желая да притеснявам никого.

Благодаря.
По тази карта той те харесва и ти го е казал, т.е. – наясно си с неговите "чувства". Чувства е в кавички, защото при него го виждам по-скоро като любов към любовта, за идеята, любовно му е, а и на двамата ви е носталгично. По-скоро ти се колебаеш, имаш някакви задръжки/резерви/etc. с този Сатурн в 5д в опозиция с теб, неговите приказки. Меркурий вече е ретро, та моментът предполага да си седите в тази енергия, но не мисля, че ще е за дълго. Ти не го искаш, искаш нещо сериозно и зряло, а този е... хмм... искам да кажа въздухар, но не е това думата, реещ се, несериозен, "флуиден", воден, сещаш се, познаваш го. И двата ви сигнификатора сега са ретро, Нептун (се) лъже, вероятно към днешна дата си го отсвирила;

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Любовни хорари
« Отговор #4537 -: Юли 07, 2019, 03:03:36 pm »
Х харесва ли ме?
//оригинален въпрос, знам:Д
Не мога/искам да си гледам собствените хорари, правя ги, за да си успокоя енергията, когато имам нужда:Д ако някой иска, може да коментира))

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4538 -: Юли 08, 2019, 10:39:55 am »
Здравейте, следя ви и се уча от вас. Имам нужда от помощ, защото в моите хорари виждам каквото си искам ха ха ха и мислящ че бъркам. Прикачам една карта и ви моля да кажете мнение. Благодаря! Въпроса е "ще дойде ли тази седмица" и ми е интересно какво показва картата като цяло.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Любовни хорари
« Отговор #4539 -: Юли 08, 2019, 10:56:29 am »
Няма де се видите с Х, твоят у1 Слънце извършва, ще завършва опозиция със Сатурн негов-а У1. Отделно Луната ще направи квадрат с Венера диспозитор на луна и любовни взаимоотношения по принцип .Иначе не го знам къде ще ходи

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4540 -: Юли 08, 2019, 11:02:50 am »
Няма де се видите с Х, твоят у1 Слънце извършва, ще завършва опозиция със Сатурн негов-а У1. Отделно Луната ще направи квадрат с Венера диспозитор на луна и любовни взаимоотношения по принцип .Иначе не го знам къде ще ходи

Благодаря Ребека, а нещо друго като взаимоотношения показва ли тази карта?

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4541 -: Юли 08, 2019, 11:32:37 am »
Няма де се видите с Х, твоят у1 Слънце извършва, ще завършва опозиция със Сатурн негов-а У1. Отделно Луната ще направи квадрат с Венера диспозитор на луна и любовни взаимоотношения по принцип .Иначе не го знам къде ще ходи

Благодаря Ребека, а нещо друго като взаимоотношения показва ли тази карта?

чела съм, че от един хорар може да се види ксто цяло ситуацията, а може ли от този да се види дали ще има среща или само ще се забави във времето. Благодаря че откликна :58:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Любовни хорари
« Отговор #4542 -: Юли 08, 2019, 11:50:53 am »
Е чак толкоз за тези работи си има други карти Обаче е възможно факта че твоят у11 е в негов 5дом и негов у1 в твой 5дом показва взаимните ви симпатии или чувства но той е по-добре представен на трон по-сдържан и понеже Слънцето е в противоположен на същността си дом на Луната може за момента да те намира за по-мелодраматична ревлива женска примерно  :012:

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4543 -: Юли 08, 2019, 11:58:57 am »
Е чак толкоз за тези работи си има други карти Обаче е възможно факта че твоят у11 е в негов 5дом и негов у1 в твой 5дом показва взаимните ви симпатии или чувства но той е по-добре представен на трон по-сдържан и понеже Слънцето е в противоположен на същността си дом на Луната може за момента да те намира за по-мелодраматична ревлива женска примерно  :012:

Ха ха ха чак ревлива по скоро гневлива  :57:ама вече съм на път да му покажа червен картон и се чудя дали няма да е скоро. Стига да успея, защото неговия сатър е сграбчил луната ми в квадратурка в синанстрията, моята венерка с неговия сатурн в опозицийка, неговата нодална ос покрива моята АЦ/ДЦ и като капак луната му е кацнала в точен съвпад на моя асцендент. Чувствам се в смъртоносна хватка иде ми да бягам с мръсна газ, ама не мога да отлепя ха ха ха
« Последна редакция: Юли 08, 2019, 12:12:13 pm от Jana »

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4544 -: Юли 08, 2019, 12:36:55 pm »
чела съм, че от един хорар може да се види ксто цяло ситуацията, а може ли от този да се види дали ще има среща или само ще се забави във времето. Благодаря че откликна :58:

А към четвъртък опозицията слънце сатурн се разпада, може ли да се очаква нещо и въобще може ли така да се гледа при хорар?