Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833511 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5430 -: Октомври 01, 2018, 04:24:06 pm »
Вчера тр.плутон се обърна в директен ход,за тези 
,на които транзитира по ъглите имаше ли плутонови прояви

Засега нищо. Но, със сигурност ще има. След 2 градуса ще докладвам. Плутон ще се е намърдал в-ху Dsc-та ми.  :o

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Събития и транзити
« Отговор #5431 -: Октомври 01, 2018, 07:56:49 pm »
Вчера тр.плутон се обърна в директен ход,за тези 
,на които транзитира по ъглите имаше ли плутонови прояви
В темата" Стационарни фази на планетите",Рени е написала 01.10-04.10 Плутон -стационарен.При мен не транзитира по ъглите,но е на к9,която по градуси е квадрат с к6/к12.Вчера беше Р.Д на мъжа ми и прекарахме деня заедно,без да празнуваме по кръчми(както обикновено сме правили досега).Цял ден обикаляхме забележителности,стари крепости,паметници,църкви.Много ме впечатли Червената църква до Перущица.В соц.мрежи трих и блокирах хора,които ми действат натоварващо и обсебващо.Мога да обобщя деня така:Пътуване до древни паметници из страната и качване на снимки през телефона. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Събития и транзити
« Отговор #5432 -: Октомври 01, 2018, 08:04:03 pm »
Засега нищо. Но, със сигурност ще има. След 2 градуса ще докладвам. Плутон ще се е намърдал в-ху Dsc-та ми.  :o
Лина,по производни домове следиш ли за събития?Племенници,второ дете,бизнес партньори,баби/дядовци...

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5433 -: Октомври 01, 2018, 09:09:09 pm »
Лина,по производни домове следиш ли за събития?Племенници,второ дете,бизнес партньори,баби/дядовци...

Сафо, следя ги  - всички са проверени и преброени засега  :012:

Единствено отчитам странно безсъние, което беше отминало и извънредна сухота на кожата. Тези екстри имах, когато тр. Уран тормозеше асцендента ми в квадрат. Сега не е от Уран и се чудя, може ли да е по Плутон ???

Имам по пъровородно дете 2 символични "събития" - по-скоро сигурни признаци, че вече излиза от детската възраст.
Плутон ми е упр. на 5ти, а и детето е Плутонианче отвсякъде  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Събития и транзити
« Отговор #5434 -: Октомври 01, 2018, 09:27:50 pm »
Сухата кожа- Сатурн в 1ви, към у1 или Венера ? На мен Сатур през 1ви ме пресуши кожата и напука, въпреки всички добовки и витамини, които пия+тонове кремове, масла и лекарства. Като набраздена недоОрана  :012: и ненавяляна нива съм .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Събития и транзити
« Отговор #5435 -: Октомври 01, 2018, 09:57:10 pm »
Най-добре започни да си мажеш кожата с урината си като Лили Иванова - виж, че вместо на 80, изглежда все едно е на 30 години.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Събития и транзити
« Отговор #5436 -: Октомври 01, 2018, 10:09:17 pm »
Ооо, отдавна се поливам с едно канче урина или карам някое от кучетата  да ме припикаят ,ама ако ще заприличам на Лили Иванова ,по-добре направо да ми се изсерат на главата и да приключваме  :D Моят проблем е в областа на дланите и постояният ми допир с бои и препарати го влошава .

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Събития и транзити
« Отговор #5437 -: Октомври 01, 2018, 10:10:49 pm »
 За сухата кожа, търсете нещо с урея, мига да консултирам, но на лични, за да не е реклама на кремове. И гледайте в състава да има ланолин, че той задържа водата в кожата, а не мазнини.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Събития и транзити
« Отговор #5438 -: Октомври 01, 2018, 10:14:22 pm »
Ооо, отдавна се поливам с едно канче урина или карам някое от кучетата  да ме припикаят ,ама ако ще заприличам на Лили Иванова ,по-добре направо да ми се изсерат на главата и да приключваме  :D Моят проблем е в областа на дланите и постояният ми допир с бои и препарати го влошава .
Ако има близко аптека, която изготвя кремове, ги помоли да ти направят един с медицинска сяра/ КРЕМ СЯРА КОМФОРТ 20% / или потърси този.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Събития и транзити
« Отговор #5439 -: Октомври 01, 2018, 10:22:32 pm »
Благодаря ще пробвам и това ,обикновено въртя около 4-5 едноврремено през 10 мин за различни функции ,kо не мога да се оправя напълно.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5440 -: Октомври 01, 2018, 11:05:11 pm »
Бека, и аз съм така. Бурканчета и тубички се сипят отвсякъде.
Мажа в различни комбинации. Когато намеря работещата, оставам на нея, но все се случва след време да спре резултатът.
И пак започвам наново. Като алхимик съм някакъв, ама афиф такъв... :D

Сатурн в натала ми е в 1ви, но то това ни прави млади и прекрасни форевър.    :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Събития и транзити
« Отговор #5441 -: Октомври 01, 2018, 11:57:50 pm »
Да и на мен ми е натално в първи, да -изглеждам добре в тъмното  ;D

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5442 -: Октомври 02, 2018, 12:13:22 am »
Да и на мен ми е натално в първи, да -изглеждам добре в тъмното  ;D

Ама светни си, Бека! Тъкмо да видиш, че то и душа, сърце и пр. като се съберат....  то Красота голяма!  :-*
« Последна редакция: Октомври 02, 2018, 12:15:14 am от lina »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Събития и транзити
« Отговор #5443 -: Октомври 02, 2018, 10:27:15 am »
Следващата седмица тр.слънце ще квадратира точката на стационарност на Плутон,пак ще се очакват събития,по темите в натала
« Последна редакция: Октомври 02, 2018, 10:30:31 am от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5444 -: Октомври 02, 2018, 11:18:29 pm »
Вчера тр.плутон се обърна в директен ход,за тези 
,на които транзитира по ъглите имаше ли плутонови прояви
а на мен днес ми почна солара с АС и У12 Плутон в соларен 2-ри, натален 5-ти
Завари ме на работа- чистих една къща за гости на зетя, точно когато е стартирал, изхвърлях боклука, а преди това мих тоалетната на единия апартамент, съвсем по плутоновски подкарах солара  ;D а транзитния Плутон от 5-ти дом е в квадрат с Венера У2,9 във 2-ри дом