Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833783 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5415 -: Септември 07, 2018, 01:12:29 pm »
влязх в темата да докладвам, предполагам е от тр Меркурий, който налази моя Уран и снощи монитоарът мига, пука, хвърляше искри отвътре, докато накрая замириса ужасно на изгоряло, два часа проветрявах, сега ползвам телевизора за монитор
в текущия лунар имам Сатурн и Плутон в 3д, това с монитора беше за десерт снощи, след като цял ден брах ядове около предстоящо пътуване- дълго е за описване, взеха ми повече пари от очакваното, а на страницата им в интернет не пише за увеличения на цените, сменили са часа на тръгване с половин час по-рано, като в същото време най-ранния автобус за столицата тръгва половин час по-късно от преди, влак удобен няма, тъй че се налага да пътувам през нощта и да вися на автогарата няколко часа, за да си хвана автобуса... който по разписание ще пристигне по-рано от преди, ще вися насред спирката в ранни зори докато чакам близо час дъщерята да дойде и ме вземе с колата, но да сме живи и здрави!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5416 -: Септември 07, 2018, 02:17:03 pm »
Акрукс, Марс е анаретен,  вчера  е имало голям квадрат Луна- Марс- Венера- Уран, някой от посочените имат ли връзка със 2-ри дом, Сатурн е стационарен, Меркурий е в голям тригон с Уран и Сатурн. Всяка година Меркурий минава през твоя Уран, нещо друго е причината да даде "накъсо" техниката. Ако не е нова това е времето (Сатурн) да покаже, че вече е неефективна и реално не ти върши ефикасно работа, ако е нещо механично по Марс наистина може в пряк смисъл нещо да избухне, защото може да си работила твърде 'агресивно " с тази техника, да е имало някакви смущения на които не си обърнала внимание, нещо да е "боледувало" , да е имало "инфекция".Щом си овладяла ситуацията значи е за добро.  :)
Квадратурата Меркурий-Юпитер има ли връзка към 3-9 домове ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5417 -: Септември 07, 2018, 02:19:11 pm »
ктъде ги подаряват тези книги, че ми трябват учебници по немски , речник си имам от едно време

Съвсем случайно попаднах на обява във фейса, в една от специализираните преводачески групи.
Но за учебници по немски никъде не съм виждала.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #5418 -: Септември 07, 2018, 11:33:22 pm »
Тази вечер е опозицията Слънце-Нептун. Венера и Марс анаретни в квадрат.

При мен тази опозиция на на оста на взаимоотношенията и ги друса в последните 2 дни. Започна м и нов лунар на лун.К5. Венера е в секстил със Слънцето ми. Случи се и последния съвпад на Юпитер с нат.Венера за този му цикъл. Любовно и партньорско се очертава да е :)  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5419 -: Септември 09, 2018, 10:53:18 pm »
Рени,, благодаря!! Големият анаретен квадрат не ме засяга, нямам планети в тези градуси, Венерап
 попада във 2д. Квадратът Меркурий- Юпитер няма връзка с 3-9д

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5420 -: Септември 09, 2018, 11:25:57 pm »
Акрукс, нещо трябва да е провокирало споделените от теб събития ?   
Венера и Марс не са ли ти  упр. на 2 и 3 дом, тогава големия квадрат има отношение, а квадратурата Меркурий-Юпитер е била във връзка с 12-ти-3-ти дом и ако Марс ти е между  14-17 * Скорпион е бил активиран. Ти си знаеш какво е посочено в годишните ти карти като тенденции за периода.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5421 -: Септември 09, 2018, 11:49:34 pm »
Този монитор не съм купувала, че да ми засяга 2д и финансите, повредата не е механична,  отвътре една от осветителните тръби мига и хвърля искри, докато загасна. Няма и да го поправям, нито ще купувам нов, тъй че финансово не съм засегната. Меркурий минава над Уран всяка година , но не винаги тогава съм с Плутон и ретро Сатурн в лун. 3д както сега.


666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #5422 -: Септември 28, 2018, 11:15:13 pm »
Хора, много моля за мнение, че се чувствам като в черна дупка. От тази година почнах много сериозна връзка, с уж много сериозни планове, но се превърна в една измъчена, изнервяща и напрегната връзка. Мислех, че това ще е човекът, с който да създам семейство, но имам сериозни колебания вече. От друга страна в работата ми съм предприела сериозна, самостоятелна стъпка напред, а съм обзета от съмнения дали ще успея и дали не взех грешното решение. От всякъде виждам само трудности и се чувствам потисната, моля ви кажете как ви се струват нещата при мен в момента? Както за връзката, така и за работата се питам - това ли е "моя" човек, в работата ще вървят ли напред нещата? Не знам вече какво да мисля...и много благодаря, на който се включи, искам просто някое изречение за ориентир...много съм объркана.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #5423 -: Септември 29, 2018, 03:02:09 pm »
Никой ли не иска да каже нещичко  ???

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Събития и транзити
« Отговор #5424 -: Септември 29, 2018, 04:49:17 pm »
Карта без данни..., а вие иската прогноза-няма как да стане. Транзитите не са метод
за прогноза.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #5425 -: Септември 29, 2018, 07:59:17 pm »
Добре, ето данни:
8 май 1992, 10:17, София
Направо се чувствам като парцал, дано някой се отзове..

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Събития и транзити
« Отговор #5426 -: Септември 30, 2018, 10:13:24 am »
С плутон на десц и в опозиция с пр. луна няма как да е лесно. Според мен изчакай  преминаването й през наталния асцедент и съвпадът с наталнатс, т.е. около 6 месеца. Тогава може да ти е по-ясно какво да предприемеш. Тр. юпитер също е минал в стрелец и няма да ти активира наталната опозиция слънце плутон.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5427 -: Септември 30, 2018, 12:02:02 pm »
666,

аз съм със сходен натал като теб. Т.е. в подобна ситуация съм, но имам и повече житейски "багаж", което доста усложнява нещата.
Положението е много мъчително, както сама си забелязала. То е от онези периоди, в които е по-добре да се снишиш - да си по-нисък от тревата, да се радваш, когато "нищо" не се случва, защото с такива аспекти случва ли се нещо, то не е заря, а бомбардировка :d030:

Докато нещата се развият естествено - учи или прави нещо друго, свързано с твоето личностно израстване.
И анализирай всичко около себе си.
Ти си млада. Радвай се, че това може да ти даде нова, по-вярна и по-добра посока в живота ти.
По-трудно е, когато ти се случва в едни по-късни години.

П.П. С този тр. Сатурн в 6ти, хубаво е да си обърнеш внимание на всякакви здравословни въпроси, особено отлаганите във времето. Създаване на здравословни навици, свързани с начин на хранене и движение - сиреч спорт са задължителни.
А дали имаш стабилни работа и връзка в момента - хич няма и да те питам.  ::)
« Последна редакция: Септември 30, 2018, 12:09:18 pm от lina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5428 -: Септември 30, 2018, 11:11:31 pm »
Никой ли не иска да каже нещичко  ???
е, споко де, не живеем 24 часа във форума, дори личната си страница не обслужвам денонощно :)
 С Нептун в 6д. съвпад ДС имаш склонност да очакваш идеалната работа и партньор, но такива няма, а тр. Плутон през изтеклата година и в близките месеци активира тази болезнена точка. В същото време тр. Юпитер е над Плутон У5 в 5д и очакванията ти за голямата любов на живота са завишени, а сбъдването й от раз, като с вълшебна пръчица, се случва само в приказките- в живота хубавите неща се постигат с време и постоянство. Луната по прогресия, като излезе от 12д и ще се почувстваш по-добре емоционално.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Събития и транзити
« Отговор #5429 -: Октомври 01, 2018, 03:30:46 pm »
Вчера тр.плутон се обърна в директен ход,за тези 
,на които транзитира по ъглите имаше ли плутонови прояви