Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 749782 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Любовни хорари
« Отговор #60 -: Март 24, 2014, 07:44:18 pm »
Акрукс, извинявай, наистина не сте всички. Но аз нямам време да влизам във форума, дори не си пускам компютъра, прочитам през телефона и като почна да отговарям, не са ми прегледни всички коментари, а сега бяха много. Прави сте и за това, че всичко трябва да се каже, обаче просто не ми хрумна, че и това за децата ще се види и има отношение. Аз също не искам да се обвързвам законно никога вече, никога да не казвам никога, така че това не е проблем, имам нужда от близък и от дом с него, а не от брак. От хорара обаче си извадих много важен извод - че не трябва да пускам толкова рано хорари. Първо защото все още много потенциали са възможни да се реализират, а така мога да си програмирам мисленето. Другото е да оставям нещата сами да се развиват, а не винаги да искам да знам какво ще стане. Много е важно това. Благодаря ви на всички, че се отзовахте на въпроса ми! :)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #61 -: Март 25, 2014, 04:13:53 pm »
Здравейте :)
Зададох един хорарен въпрос
Ще възобновя ли отношенията си с ---- до 6 мес.
На Луната не и предстоят сходящи аспекти до напускане на знака,така че не зная дали да я тълкувам изобщо,но пък на У на 1 и 7 им предстоят сходящи аспекти.Имам в предвид сходящият тригон на У на 1 дом  и съуправителя на 7 дом
В картата също е видно ,че аз съм по заинтересованата
Има ли надежда според вас

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Любовни хорари
« Отговор #62 -: Март 25, 2014, 06:43:05 pm »
ооо,ама това е доста далечно да се случи. Тая Луна нито потвърждава,нито отхвърля въпроса
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #63 -: Март 25, 2014, 07:11:12 pm »
Цитат
Ще възобновя ли отношенията си с ---- до 6 мес.
За какви отношения става на въпрос? Комуникацията ви ще се възобнови, въпреки че и двамата се инатите. Защо си качила домове по кох  ??? аз гледам на плацидус.
« Последна редакция: Март 25, 2014, 07:13:45 pm от AzaZaeL »

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #64 -: Март 25, 2014, 08:01:47 pm »
Качих картата по Кох ,защото съм чела,че Хорарите се построяват по Кох ,сега я слагам  и по Плацидус
Кабала ,да разбирам ли ,че ако се случи ще е след доста време

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Любовни хорари
« Отговор #65 -: Март 25, 2014, 08:05:21 pm »
Аз, също,ползвам Кох. Според мен ще има възобновяване, но после, пак, прекъсване.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #66 -: Март 25, 2014, 08:11:21 pm »
Аз, също,ползвам Кох. Според мен ще има възобновяване, но после, пак, прекъсване.
Ясно ,няма шанс за нещо дълготрайно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #67 -: Март 25, 2014, 08:37:45 pm »
Здравейте :)
Зададох един хорарен въпрос
Ще възобновя ли отношенията си с ---- до 6 мес.
На Луната не и предстоят сходящи аспекти до напускане на знака,така че не зная дали да я тълкувам изобщо,но пък на У на 1 и 7 им предстоят сходящи аспекти.Имам в предвид сходящият тригон на У на 1 дом  и съуправителя на 7 дом
В картата също е видно ,че аз съм по заинтересованата
Има ли надежда според вас
По картата не излиза да а прекъснати отношенията ви, има само задръжки, отлагане на секса от твоя страна- Марс У8 е ретро, но иначе аспектите между негов и твой У5, между негов и твой У7 са разходящи и хармонични, а предстоящите са също хармонични- Меркурий У1 с Юпитер съУ1 за него, Венера У8 за него с Марс У8 за теб, така че има изгледи да възстановите отношенията си и в интимен план

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #68 -: Март 25, 2014, 08:52:12 pm »
Той да не е прекалено напомпан, за да забележи колко много го искаш? Надявам се, че Луната без курс няма да се прояви като отрицателен отговор. Но не е в собствен знак, на екзалтация или в знак на Юпитер, за да може да действа въпреки липсата на курс, както пише в теорията. Заточена е. Ако има развитие, то ще е бавно и възможно с препятствия по пътя. Подготви се за маратон, не за спринт.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #69 -: Март 26, 2014, 11:28:58 am »
Здравейте,
Моля за помощ при тълкуването на този хорар :)

Въпроса е : Ще приключат ли тези взаимоотношения?

Връзката е тайна и за двамата и сме в различни държави, за мен е безсмислено и трудно .....
По картата сякаш не виждам край-негов У5 марс и У1 сатурн в мой 5 дом добре.
Отделно марс и венера /мой У5/ вървят към тригон. А на луната и предстои секстил с Уран /не знам как да го тълкувам/
Това по карта ... но в реалността не виждам възможност.

Ще съм благодарна на Вашите коментари, защото сигурно съм прекалено субективна :)
« Последна редакция: Март 26, 2014, 11:30:54 am от poli_z »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #70 -: Март 26, 2014, 11:53:30 am »
Здравейте,
Моля за помощ при тълкуването на този хорар :)

Въпроса е : Ще приключат ли тези взаимоотношения?

Връзката е тайна и за двамата и сме в различни държави, за мен е безсмислено и трудно .....
По картата сякаш не виждам край-негов У5 марс и У1 сатурн в мой 5 дом добре.
Отделно марс и венера /мой У5/ вървят към тригон. А на луната и предстои секстил с Уран /не знам как да го тълкувам/
Това по карта ... но в реалността не виждам възможност.

Ще съм благодарна на Вашите коментари, защото сигурно съм прекалено субективна :)
Ми според мен няма да приключите взаимоотношения- ще продължите общуване, срещи, но пак тайно

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #71 -: Март 26, 2014, 02:31:33 pm »
Благодаря Ви за коментарите akruks и Veselin   :)
А съвпада на У3 след 6 може ли да се тълкува като среща след 6 седмици, месеца?

Ще дам ОВ.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #72 -: Март 26, 2014, 02:35:42 pm »
А той как приема настоящото състояние на връзката ви? Защото ако ти, Луна в знака на неговия управител Сатурн, смяташ, че във връзката няма смисъл, какво ли мисли той, Сатурн в знак на падение на Луната? Според мен ви очакват затруднения, различия в мненията и намеренията ви един спрямо друг и отношението ви към връзката, липса на компромис (и двата сигнификатора са във фиксирани знаци и вървят към квадратура един с друг), което може да доведе до раздяла. Дали окончателна или временна - само от вас зависи.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #73 -: Март 26, 2014, 02:38:14 pm »
Ако броим Уран за негов У3 (вместо класическия управител Сатурн), съвпадът е в ъглов дом и кардинален знак, т.е. бързодействащ дом и знак. По-скоро дни или седмици. Комбинацията от ъглов дом и кардинален знак я дават дни обикновено.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #74 -: Март 26, 2014, 02:41:33 pm »
А той как приема настоящото състояние на връзката ви? Защото ако ти, Луна в знака на неговия управител Сатурн, смяташ, че във връзката няма смисъл, какво ли мисли той, Сатурн в знак на падение на Луната? Според мен ви очакват затруднения, различия в мненията и намеренията ви един спрямо друг и отношението ви към връзката, липса на компромис (и двата сигнификатора са във фиксирани знаци и вървят към квадратура един с друг), което може да доведе до раздяла. Дали окончателна или временна - само от вас зависи.

Да много точно описание на положението.
Той как приема - аз казвам не искам нищо повече, а той отговаря само мен.
Връзката е без бъдеще.
Благодаря за включването ти. :-*