Автор Тема: Стационарни фази на планетите  (Прочетена 69066 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #30 -: Април 07, 2019, 10:54:49 am »
Сафо, Юпитер ти е диспозитор Венера.  Винаги, когато е във фаза може да се получи нещо като "късо съединение" в сферите на Венера, с характера на Юпитер. Ако няма лек аспект към Венера, всичко по нейните аналогии може да бъде затруднено или преувеличено, заради Юпитер. Ти изброи планети, които са засегнати от стационарната фаза на Юпитер, същите със своите сфери ще излязат на преден план в следващите 4 месеца  да напомнят къде и как да развиеш увереност по техните аналогии, за да  видиш перспектива там, където имат участие . Още малко време докато Юпитер се придвижи до градуса, в който е спрял, за да посееш новото бъдеще в някои от тези сфери.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #31 -: Април 09, 2019, 07:55:54 pm »
Рени,Благодаря!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #32 -: Април 10, 2019, 11:00:10 am »
Моля. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #33 -: Април 24, 2019, 06:32:31 pm »
В очакване на стационарен Сатурн утре,25.04.19г в 20*козирог.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #34 -: Април 24, 2019, 08:17:15 pm »
В очакване на стационарен Сатурн утре,25.04.19г в 20*козирог.
върху сатурн на голямата дъщеря, с която сте родени на една дата

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #35 -: Април 25, 2019, 05:37:55 am »
върху сатурн на голямата дъщеря, с която сте родени на една дата
Възврат на Сатурн ще има при стационарна фаза?!Интересно.Влиянието ще е много силно по темите,които управлява Сатурн,домът в който се намира,домовете,които управлява.Диспозитор на Слънцето и Меркурий.За 28-29 години напред до следващия възврат,упр.10 дом-смяна на статус,кариерно развитие.В ЗЕТ излиза,че този градус е градус на гениалността.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #36 -: Юни 21, 2019, 02:35:19 pm »
Ако някой е пропуснал днес приключва стационарната фаза на Нептун, започнала на 17.06.
Полезно изключително, благодарение на Рени🤗

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #37 -: Юни 21, 2019, 06:06:14 pm »
Възврат на Сатурн ще има при стационарна фаза?!Интересно.Влиянието ще е много силно по темите,които управлява Сатурн,домът в който се намира,домовете,които управлява.Диспозитор на Слънцето и Меркурий.За 28-29 години напред до следващия възврат,упр.10 дом-смяна на статус,кариерно развитие.В ЗЕТ излиза,че този градус е градус на гениалността.
Благодаря! Нейният Сатурн е на 20*47' , значи е в 21-вия градус, за него какво казва ЗЕТ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #38 -: Юни 21, 2019, 08:55:51 pm »
Благодаря! Нейният Сатурн е на 20*47' , значи е в 21-вия градус, за него какво казва ЗЕТ?
Все същото-Пише ,че е градус на гениалността до 53 проверих. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #39 -: Август 03, 2019, 07:59:26 pm »
В очакване на стационарен Уран на 08.08. както Рени е написала,в 6 * на телец.При мен управлява 10 дом,диспозитор на Слънце и Меркурий ,а натално е в 5 дом(везни).Стационарен ще спре в моя 12 дом опозиция на Юпитер у7,у8 ,у11 домове.
« Последна редакция: Август 03, 2019, 08:03:29 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #40 -: Август 05, 2019, 05:18:26 pm »
Сафо, Уран като спре стационарен активирайки точка от картата, има едно усещане, че нищо не е наред и започваш да търсиш причината за безпокойството , оглеждайки се, в случая при теб в другите. По посочените теми, всичко онова, което ти е било комфортно, сигурно, сега вече  е скучно, старомодно  и безсмислено.  Не искаш вече да си обвързан с делата по тези сфери. И тогава настъпва хаоса.  Разбираш, е не всеки, че не си толкова уникален, различен, нестандартен в посочените сфери и това те смачква. Как така си един от всички и то обикновен, особено за изявен акцент на Водолей, Уран ?! Почваш да се питаш, дали това е  истинско или не и това, което чувстваш, мислиш, искаш, си бил убеден  е истинско или не  ? И като започне ретро фазата малко спада напрежението и безпокойството защото започва едно търсене на новаторското, реформата, творческото в нас. И така до кулминацията Слънце- Уран. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #41 -: Август 06, 2019, 09:46:54 pm »
Рени,Благодаря!!! :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #42 -: Декември 21, 2019, 06:59:22 am »
Уран ще е стационарен от 11.01.2020г.до 15 .01.2020г.-разбрах,че отново ще правят операция,този път на коляното ,на майката на ММ.на 13.01.2020.Уран при мен е върху нат.Сатурн у9,у10 в 12 дом.Задейства ми тао квадрата.На 23.04.пък има новолуние съвпад Сатурна ми. :( ;D
отсекъде се е закучило ;D :lol_hitting:
Пропуснах мн.важно нещо:Прогресивна Венера е съвпад нат.Сатурн,квадрат Меркурий,опозе Юпитер.И тоз Уран транзитен отгоре.По прогресия и Меркурий влиза вече в теле.
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 07:07:52 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #43 -: Декември 21, 2019, 10:43:23 am »
Сафо, опашката трябва да си има крушка. :)
Върни се 2018 г, когато Уран е бил в същия градус и проследи процесите около 9, 10, 12 домове. При теб Сатурн  е  в знак от своя триплицитет, в дом на радост, в секта, не държи 1, 6, 8 домове и ако няма твърди аспекти с Марс  и Слънце, няма как тр. Уран да спре тока на макс по посочените сфери ?
Всяко спиране /стационарност посочва коя сфера ще ангажира вниманието за месец/и, година/и, качеството на тази ангажираност е посочена в натала.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стационарни фази на планетите
« Отговор #44 -: Декември 21, 2019, 11:56:07 am »
Абсолютно неадекватна съм.Не помня снощи какво съм правила/яла...за 2018 г.ми е мъгла.