Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601656 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #30 -: Юни 23, 2013, 11:59:39 am »
Смисълът на  правилото ,се крие в това,че човек когато е настроен да се свърже с някой ,той го прави с онова ,което носи по Венера и по 7-ми дом ,защото първото му носи удоволствие ,а второто онова ,което не "вижда" в себе си .Там където попадат същите като дом ,показват къде най-лесно ,би се случило това ,но ако съответните сигнификатори по някакъв начин са обремени ,е нормално да "бягаме' в друг дом/място за "среща".Това е един вид "предложение" ,не е задължително.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #31 -: Юни 23, 2013, 12:27:54 pm »
Мда, обаче всички гаджета са ми били колеги-я в университета, я покрай работата сме се срещали
Не където е настроен, а както се стекат обстоятелствата-ако работиш и учиш, нямаш време за друго

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #32 -: Юни 23, 2013, 12:36:23 pm »
Аз какви предложения ти отправих . :) У7 при теб има ли твърди аспекти-има ,тогава ...смятам че си прочела докрай поста ми за да прецениш какво следва от това.
При мен Венера е в 5-ти дом    и ги срещам винаги ,когато се забавлявам по заведения и в работата също ,защото Венера ми е упр 6-ти дом ,а това че У7 ми е в 3-ти дом -чрез сестра ми ,чрез мои съученици,близки роднини и много често от път.Това че и двата сигнификатора при мен са наранени и не добре поставени ,не винаги мястото и времето са били подходящи.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #33 -: Юни 23, 2013, 12:41:12 pm »
Да де, но ти преди това каза да не намесваме аспекти, а аз казах-да ги намесим
Сега и ти казваш да ги намесим, тоест сме на едно мнение, а пак си мислиш, че спориш  :D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #34 -: Юни 23, 2013, 01:11:19 pm »
При мен Уран прави тригон с У7. Всички любови и увлечения са ми били от пръв поглед. И винаги са неочаквани.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #35 -: Юни 23, 2013, 02:04:13 pm »
Да де, но ти преди това каза да не намесваме аспекти, а аз казах-да ги намесим
Сега и ти казваш да ги намесим, тоест сме на едно мнение, а пак си мислиш, че спориш  :D

Винаги се усмихвам ,когато се обръщаш към мен с израза :"...а  пак си мислиш ,че спориш"  :)

Ако прочетеш внимателно какво съм написала,дистанцирайки се ,ще разбереш разликата в двете становища.Твоето подчертава какъв ще е мъжа ,евентуално ,а моето къде може да го срещнем ,пак евентуално .Тук спор няма ,защото има разминаване в казуса. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kaily

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Натални карти
« Отговор #36 -: Юни 23, 2013, 04:03:13 pm »
И сега последно кое да гледам, бе девойки, повече знаех, преди да питам.  ;D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #37 -: Юни 23, 2013, 04:13:20 pm »
И сега последно кое да гледам, бе девойки, повече знаех, преди да питам.  ;D

То винаги така става :)
И двете гледай-у7 къде е и от кой дом идва най-точният аспект

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #38 -: Юни 23, 2013, 04:15:37 pm »
Гледай ,каквото искам да видиш и преценяш  картата. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #39 -: Юни 23, 2013, 04:16:31 pm »
Гледай ,каквото искам да видиш и преценяш  картата. :)

Хахаха-аз бях по-бърза :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #40 -: Юни 23, 2013, 06:41:10 pm »
Kaily,гледай къде попадат лунните възли ,това е нивото,къде се среща "човека" (мъж или жена) .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #41 -: Юни 23, 2013, 08:43:57 pm »
Уран ми е У7 и е в съвпад с Плутон и Юпитер (и двата У5). Нито едно увлечение не се превърна във връзка, напротив- в момента, в който нещата са тръгвали накъмто взаимен романс ....са се счупвали. Връзки -единствено с хора, които в началото не съм харесвала, след това са ми ставали приятели и накрая..лИбоФФ. :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #42 -: Юни 23, 2013, 09:32:44 pm »
За свързване гледай Венера или всяка планета в знаци на същата,планети в 7-ми и тогава чак У7 .Обикновено 7-ми дом и всичко/и свързвани по някакъв начин с него показват с какво от нас ще се конфронтираме с другия ,как ще се държим в едно партньорство ,с какво от нас ще участваме .Все пак това не е личен дом и ние не знаем какво "има" там .
Щом при теб приятелството е повод за връзка Уран си е свършил работата или някъде по осите или планета,дом ,отговарящи за същите са във Водолей. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #43 -: Юни 23, 2013, 09:46:02 pm »
У7 е в 3 дом- в опозе на Венера (у4 и у11). Връзки единствено със състуденти- инженери. ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #44 -: Юни 23, 2013, 09:47:47 pm »
Кайли я вълнува оста 2-8 дом. Като място- може да търси и 8 дом- банки, морги и всичко, което този дом символизира. :)