Автор Тема: Марс  (Прочетена 272005 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1680 -: Януари 04, 2020, 12:08:27 pm »
Марс направи ингрес в Стрелец тази година в рецепция с Юпитер. Това дава възможност Юпитер да даде своето влияние върху планетите в Овен и Скорпион, и на Марс върху планетите в Стрелец и Риби. Понеже Юпитер  е в знака на своето падение, да имаме едно  на ум все пак. Може да разгледаме картата на ингреса.
На мен ърво ми направи впечатление, че Марс е изолиран, сам в дясната хемисфера, а е у 1, което го прави важен/водещ, вижда АСЦ, в позиция е да въздейства върху стила, начина на случване на нещата по Марс  до следващия ингрес. Но е извън секта, в мъжки знак, може да провокира инциденти, кризи и е у8 в 8 ми дом ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Марс
« Отговор #1681 -: Януари 05, 2020, 06:57:32 am »
Като диспозитор на Луна,възможно ли е инцидентите да са свързани /предизвикани предимно от/с жени и/или малки деца.Марс в огнен знак-оръжие,пожар?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1682 -: Януари 05, 2020, 10:16:04 am »
Сафо, не знам, дали това е посоката на тълкуване, но може да се провери в следващите месец и половина. :)
Мисля че, след като Луна е в знака на АСЦ, в 1-ви дом, би трябвало по нейните аналогии да се изразходва повечето енергия и понеже Луна е в доста напрегнати аспекти, в знак, в който не се чувства добре, ако това не се случва да следват инциденти. Марс не е наранен, Слънце, Юпитер, Сатурн виждат АСЦ от земен знак с квадратура, едва ли биха породили пожар, макар да се увеличава сухото, няма искра ( Марс) ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Марс
« Отговор #1683 -: Януари 05, 2020, 02:24:32 pm »
Рени,ако изредя всичко,което ми хрумва е напълно вероятно все нещо от това да се случи.В световен план.
Луната е народът ,публиката.Тя харесва Марс.Възможно е да има недоволство/стачки/бунтове,на изток.
Когато видях картата си помислих,че някой известен музикант ще се спомине,по-точно двама(стрелец двоен знак).Марс ще направи аспект с Нептун след 16 ед.време.Около 19.01.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Марс
« Отговор #1684 -: Януари 05, 2020, 03:12:46 pm »
Уф, тоя огнен Марс как ли ще повлияе на пожарите в Австралия?

Положението там е много критично, толкова гора е изпепелена, толкова животинки са загинали... :(

В България пак ще избиват хиляди свине, а всички сме едно цяло -
"Ако в единия край на света пеперуда размаха криле, то в другия му край това може да доведе до образуването на ураган."


PS.
Триото Юпитер/Сатурн/Плутон в комбинация с Уран в Телец май ще изпепелят земята (в букв. и преносен смисъл) и ще оставят само едни голи чукари по Козирог.
« Последна редакция: Януари 05, 2020, 03:41:35 pm от Miss Bloom »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1685 -: Януари 05, 2020, 04:54:33 pm »
Сафо, това е картата на ингреса на Марс за тази г.ш. и тълкуването важи за събития по нашите г.ш.
На Изток, Луната вече не е в източната половина на картата, Марс вече е аспектиран, не е у1 и т.н. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1686 -: Януари 05, 2020, 04:57:34 pm »
Miss Bloom, пожарите в Австралия са дело на човешка ръка, политика.
Картата на Марс няма отношение към същите. Няма как стихията Земя да изпепели нещо, нали е нужен огън и Огън ?! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Марс
« Отговор #1687 -: Януари 05, 2020, 07:27:47 pm »
след безводието в някои части на страната(Перник е на режим),няма да се учудя ако режим на тока,газа наложат и да стоим на свещи дълго време.Петролът скочи ,което ще даде отражение и у нас и Луната колкото и да негодува,токът,данъци,такси,осигуровки и какво ли още не се вдигат и трябва да се плащат,банките богатеят.............европари се усвояват уж с пълна сила
щом няма огън достатъчно за взрив на някоя конеферма,бензиностанция,аптека,банка............земя,земя.......земетресение

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1688 -: Януари 05, 2020, 07:31:30 pm »
Уф, тоя огнен Марс как ли ще повлияе на пожарите в Австралия?

Положението там е много критично, толкова гора е изпепелена, толкова животинки са загинали...
PS.
Триото Юпитер/Сатурн/Плутон в комбинация с Уран в Телец май ще изпепелят земята (в букв. и преносен смисъл) и ще оставят само едни голи чукари по Козирог.
Романтика, споменатите три планети не изпепеляват, още повече са в земен знак. Там сега са горещниците, при нас зимното слънцестоене на 22дек е за тях лятно слънцестоене. От малка помня, че пожарите там са обичайно явление, не знам под кой базисен астрологичен знак е Австралия, но само един Марс в Стрелец няма да ги подпали, ако няма предразположеност за пожари на територията.
« Последна редакция: Януари 05, 2020, 09:32:29 pm от akruks »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Марс
« Отговор #1689 -: Януари 05, 2020, 08:38:07 pm »
Моето разбиране за тези планети е, не че те ще предизвикат пожар, а че разрушенията и последиците ще са основно върху Земята - сега и занапред. Съвпадът е в съзведието на Стрелец, а другият във Водолей.

Австралия е под управлението на съзвездието Стрелец.
 
По Плутон са вулканите, по Сатурн са земните маси - това означава ли, че трябва да са в огнен знак, за да изригне някой вулкан?

Всички държави по света са свързани по оси, защото всички сме едно цяло. Ако в България се извърши нарушение то се отразява в Япония, например.

PS.
Не съм астролог! Просто споделих какво мисля...
« Последна редакция: Януари 05, 2020, 08:46:44 pm от Miss Bloom »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1690 -: Януари 05, 2020, 09:56:32 pm »

Австралия е под управлението на съзвездието Стрелец.
 
точно за съзвездието питах, а не за зодията, т.е. Слънцето от картата на държавата

http://tayni.net/?p=5235

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1691 -: Януари 06, 2020, 08:23:15 pm »
Възвратна карта на Марс е особено значима за хора, които са под управлението на Овен и Скорпион, силно изразен Марс. На мунданно ниво Марс е свързан с армията, оръжия, силови структури, металургията, тежкото машиностроене, физически труд и предприемачество. Има отношение към инциденти, пожари, злополуки. За да е причинител на нещо от споменатато, трябва да е посочено влиянието поне в картата на действащото тримесечие за географското място ? Иначе, просто ще си споделяме емоционалното отношение към даено събитие, което ни е развълнувало  в периода. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Марс
« Отговор #1692 -: Януари 08, 2020, 08:05:55 pm »
Възвратна карта на Марс е особено значима за хора, които са под управлението на Овен и Скорпион, силно изразен Марс. На мунданно ниво Марс е свързан с армията, оръжия, силови структури, металургията, тежкото машиностроене, физически труд и предприемачество. Има отношение към инциденти, пожари, злополуки. За да е причинител на нещо от споменатато, трябва да е посочено влиянието поне в картата на действащото тримесечие за географското място ? Иначе, просто ще си споделяме емоционалното отношение към даено събитие, което ни е развълнувало  в периода. :)
Рени каква е тази карта за действащо тримесечие и защо точно карта на ингрес на марс в стрелец качваш.........заради рецепцията с юпитер?!И какъв е твоя коментар,защото явно те е заинтригувала по-специално тази.
След като е с координатите на нашите ширини ,кое повлия на нарастващото напрежение между Сащ и Иран,освен Марс.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1693 -: Януари 12, 2020, 09:28:53 pm »
Сафо, тази година рядко ще се радваме на Огъня в звездната картина, затова и качих картата на ингреса на Марс в Стрелец.
Не мога да коментирам астрологичните фактори за напрежението между САЩ и Иран, иначе за мен това е медийна политика, както пожарите в Австралия.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Марс
« Отговор #1694 -: Януари 13, 2020, 01:43:50 pm »
Като диспозитор на Луна,възможно ли е инцидентите да са свързани /предизвикани предимно от/с жени и/или малки деца.Марс в огнен знак-оръжие,пожар?
вече два взрива станаха.... Единият с жертви-2.Файтони са опожарени по морето... Конете-не. Колкото и да няма огън, Марс си е Марс и то в огнен знак. Транзитна луна в лъв.... Като мине през стрелец кво ли ще е!?