Автор Тема: Таро за взаимоотношения  (Прочетена 27734 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #45 -: Април 13, 2016, 03:36:07 pm »
Аз не съм съгласна с това за котките. Винаги съм имала много котки. И те винаги са имали силна връзка с мен. Дори синастрична. Техни луни, слънца, асц в съвпад с моите, в точни опазиции и т.н. До голяма степен се свързвят със стопаните си. Не всички може би. Но моите са част от мен. От душата ми. Никога не съм ги насилвала за нищо. Но те ме обажават. Всеки ден правим разходки - крачни разходки. Аз и десетина котки. На тях им харесва да сме заедно. Те са особено сетивни същества. Когато майка ми умираше, при нея беше определено натегната негативна енергия. Никоя котка не желаеше да стои при нея. Беше им неприятно в стаята и след като почина. Точно след 40 дена започнаха да влизат. По тази логика трябваше да са с мама непрекъснато до смъртта й. И това за кучетата не знам дали е вярно. Може да усещат силна енергия. Но дали чистят... Подозирам не.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #46 -: Април 13, 2016, 11:51:55 pm »
Не мога да разбера, защо котките обичат да се излягат върху картите? И при моите проследявам същото поведение - в момента, в който започна да редя някоя подредба, идват и се излягат върху картите. И стават много недоволни, ако тръгна да ги гоня и отмествам.  :017:
Моята котка, докато я имах, се излягаше винаги върху болните ми места, правеше ми масаж с лапички- колко пъти се е подхлъзгала без да иска и драскала с нокти в областта на очите, докато ми "лекува" главоболието  :012: Иначе обичаше да лежи на тунера на цифровата телевизия и не вярвам да е защото леко нагрява, ако е заради едната топлина защо не лягаше на радиатора на парното или на лаптопа?  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #47 -: Април 14, 2016, 09:20:59 am »
Аз не съм съгласна с това за котките. Винаги съм имала много котки. И те винаги са имали силна връзка с мен. Дори синастрична. Техни луни, слънца, асц в съвпад с моите, в точни опазиции и т.н. До голяма степен се свързвят със стопаните си. Не всички може би. Но моите са част от мен. От душата ми. Никога не съм ги насилвала за нищо. Но те ме обажават. Всеки ден правим разходки - крачни разходки. Аз и десетина котки. На тях им харесва да сме заедно. Те са особено сетивни същества. Когато майка ми умираше, при нея беше определено натегната негативна енергия. Никоя котка не желаеше да стои при нея. Беше им неприятно в стаята и след като почина. Точно след 40 дена започнаха да влизат. По тази логика трябваше да са с мама непрекъснато до смъртта й. И това за кучетата не знам дали е вярно. Може да усещат силна енергия. Но дали чистят... Подозирам не.

Емс, енергията около смъртта е съвсем различна от тази на болните и електро-магнитните пресечки. Дори самите болести всъщност са блокирани енергии, както и пресечките. Котките по някаква причина "се зареждат" с такава енергия. И това всъщност е прекрасно и част от съвършенството на Творението - помислено е за всичко :). Ти си много енергийно-заредена. Възможно е тази енергия да създава някакви напрежения в теб и затова котетата се чувстват добре около теб - така хем те се захранват, хем теб те облекчават. А когато хвърлиш картите, ти зареждаш енергии (знам ли те какви ги вършиш :) ) - и котетата са щастливи :), но и те пазят да не "прегрееш"

Кучетата си имат друга задачка в този свят - много верни и любящи.
« Последна редакция: Април 14, 2016, 09:22:55 am от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #48 -: Април 14, 2016, 09:29:03 am »
Аз нали от известно време си мисля да си взема котенце (предпочитам куче, но то иска разходки и всекидневно присъствие, което ми е невъзможно). Това с миризмата вече го реших, но остава факта, че аз съм в апартамент - как да го затворя това животинче там  ??? ??? - жал ми е. А котетата не може да ги водиш на разходка :) - голям проблем си имам  :d030: :cheer:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #49 -: Април 14, 2016, 10:19:03 am »
Хепи, аз съм истинска ураничка. Често хвърчат искри покрай мен. Мама, също уранясала и със светила във Водолей, беше също много наелектризирана. Двете беше невъзможно да се докоснем, пукат и хвърчат искри.  :012:

Не знам, Хепи, може пък да съм заредена. Сигурна съм заредена, щом ти казваш така по числата. Знам само, че ако не се занимавам с нещо окултно, да пращам енергията си там, ставам друг човек и не се харесвам. Много ме успокояват карти, астрология.
Едно коте от приют, едно изоставено котенце, ще се радва и на апартамент като дом. Ще е по-добре от улицата, където е негостоприемно и има лоши хора.
Ти си знаеш. Аз и в апартамент съм гледала котки. Проблем сме имали само с последен кот, който сега е дворен. Той е неуправляем и много маркира. С женски котки не съм имала проблеми.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #50 -: Април 16, 2016, 09:18:24 am »
За Скорпионче по въпроса с депресията.

Healing       Rising above        Harmony


Скорпионче, картите казват, че търсиш щастието, но сякаш ти е по-трудно да го намериш. Причината е, че си загубила връзка със себе си, със своята истинска природа. Това объркване трябва да ти донесе онзи момент, в който намираш дълбоко в себе си светлина, святост, храм. Да обърнеш поглед навътре, за да намериш какво истински те вълнува. Навярно така ще погледнеш към миналото и ще видиш кое е било истинско, кое е било илюзия. В последните месеци може да си загубила посока и знак кое е истински важно за теб и без неговата реализация сякаш губиш себе си. Трябва да се свържеш отново със себе си и своите желания, истинската ти природа. Сърцето ти да излъчва светлина - да си изпълнена с надежда, вяра, да махнеш от себе си всичко, което те отдалечава от желанията ти.

Навярно ти е трудно да го направиш, защото си прекалено близо и всичко ти е размътено, размазано. За да ти се проясни, трябва да се оттеглиш малко, да се издигнеш и да виждаш цялата ситуация. Да смениш перспективата. Ще ти е по-лесно, ако се изключиш емоционално, не мислиш постоянно за случващото се. Не се фокусирай толкова много и от толкова близо. Направи нещо, което ще те зарадва - разходи се сред природата или отиди да потанцуваш.

Последната карта е много хубава. Говори, че ще намериш баланс между това, което е в теб и външния свят. Ще се хармонизираш. И ще усещаш хубавото влияние няколко месеца. Желанията ти идват към теб.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #51 -: Април 16, 2016, 03:04:53 pm »
Емма, за теб, и за твоя помощник.  :38: :-* :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #52 -: Април 26, 2016, 10:45:12 pm »
Аз ти изтеглих карти, Виви.

       Десетка мечове                 Деветка чаши                Асо пентакли



Картите ясно показват, че си разменяте остри думи и има наранени. Сякаш в безизходица. По мое мнение сегашното положение на скандали е в своя апогей, не би се развило повече от това. Но може да има усещане за предателство, за загуба. Сякаш изоставяне. След този период ще има друг, с повече емоции, прекалена емоционалност. Нужда от хармония и усещане за радост. Но тук по-скоро има желание да угодиш на себе си. Може би ще ти е нужно да обърнеш внимание на своите нужди, да си малко егоистично настроена. За да получиш радост и от другите. След тези люшкания в темперамента, ще ти е по-заземено. По-скоро ще потърсите решение, което е рационално, разумно. Ако обърнете нова страница в отношенията, ще е с идеята за повече стабилност.

Последната карта е Колелото на съдбата. Всичко се случва поради фактори извън вас. Но не се предавай, отчайвай. Животът е цикъл. Има добро и лошо. Не зависи само от теб.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #53 -: Май 22, 2016, 11:36:26 am »
Извадих Тарото, защото от дни лягам и ставам с мисълта, че трябва да приключа едни отношения и просто дойде време да го направя.
След изтеглените карти не съм сигурна, че ще успея, т.е., те потвърдиха моето колебание, зависимост и вероятно връщане към положението, дори и да опитам.
Картите са:
Асо Мечове- Дяволът/ често ми се пада , когато питам по този въпрос/- 6 Пентакли
Накрая - обърната Кула  :57:
Неясна като послание ми е 6 Пентакли, но като гледам везните на мъжа  и милостинята , приета от жената, май ми става съвсем ясна.
Емка? Поглед върху тази подредба?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #54 -: Май 22, 2016, 01:42:06 pm »
Уинтърче, много силно впечатление ми направи обърнатата Кула. Това е карта на Марс. Който в момента е ретрограден. Все едно ясно показва астрологичен период. Чудно ми е Марс какви транзити прави в картата ти. Сега погледнах - ще влиза в твой 5 дом.

За мен картите показват, че само ти идват идеи да направиш нещо ново, искаш да отвориш нова страница, мислиш го като проект. Но с този Дявол - прекалено си зависима, има нещо там, което те привлича. Дали е сладострастие... 6 пентакли - има какво още да си дадете един на друг.

Обърната Кула - ще промениш мнението си за рязка промяна. Съвсем в синхрон с ретро Марс в 5 дом.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #55 -: Май 22, 2016, 02:39:00 pm »
Благодаря, на теб и на Скорпионче, която ми писа.
Хем съм доволна, че съм напълно в час със ситуацията и я осъзнавам реално, хем не съм, че няма какво да направя по въпроса.
Явно тр. Уран към Слънце така неистово ме кара да търся абсолютна свобода и неангажираност.
Предполагам , че има какво да си дадем , всъщност нещата не са зле, те са си същите , както и преди три години, но мен вече не ме устройват, защото моето отношение към тях е друго.
Така или иначе, в случаите, когато съм имала чувства, успявам да докарам нещата по Плутоновски до пълен крах и край, сега няма да е по- различно.
« Последна редакция: Юни 22, 2016, 04:07:00 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

kotek

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #56 -: Юни 30, 2016, 02:20:52 pm »
Здавейте, и аз искам да пробвам, но моля ви, ориентирайте ме как става това.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #57 -: Юли 19, 2016, 02:03:45 pm »
Здарвейте, ще се радвам на мнение и коментари по следната подредба за взимоотношения : Господарят / Тройка жезли / Петица чаши (обърната) / Двойка чаши (обърната). Ето и моята интерпретаця : Аз представена от Господарят - отговорна и властна натура, обичаща да се налага и контролира ситуации и хора, да поставя граници и да доминира във връзката; Той представен от 3 Жезли: личност уверена в себе си и в успеха и осъществяване на целите си. Връзката в сегашното и състояние: прекъсване , раздяла, чувство за загуба . Тенденции за развитие Раздяла - временна или постоянна, спънки, пречки , любовна мъка
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #58 -: Юли 19, 2016, 02:23:24 pm »
Ли, имала ли си някога да "сложиш" рога на партньора си?
Да, първата карта е по-контролираща. Може би си била егоистично настроена, освен властваща. Искала си на всяка цена да бъдеш водеща?
Той е бил с нагласа да започне нещо ново. Виж какъв път се е отворил пред него. Може би има задръжки. Трите жезълчета са като симовлична портичка пред него. Но се е загледал напред.
Сегашното състояние - имало е разочарование. Може би някакво изкушение, опитвали сте различни неща. Наранили сте се. Но и това раняване ще е като изцеление, има надежда, която таите.
Да, последната карта не е много обнадеждаваща. Трудно ще ви бъде да бъдете едно цяло, да работите в екип за опазване на връзката. Двойка чаши изисква екипност, свързване, обединение. А обърната - това не помага за тези неща.
Каква беше последната карта в колодата? В дъното на колодата след изтеглянето на тези.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #59 -: Юли 19, 2016, 02:33:36 pm »
Последната карта е Кралица мечове. След дълги години на любовни страдания, аз приключих тази връзка. Човекът не беше наясно със себе си, затова аз трябваше да поема в свои ръце отговорността за развитие на връзката ни. И за двамата връзката ни беше паралелна. Аз продължих със стария си партньор и родих дете, след това той продължи живота си със старата си партньорка и създадоха дете. Аз исках да приключа за винаги отношенията си с този човек, затова постъпих така. Но явно има неща , които са по силни от нас. Той никога не спря да ме търси, имахме няколко срещи, но вече повече от година не сме се виждали. И продължаваме да се чуваме постоянно....но обстоятелставта са такива, че наистина едва ли бихме могли да бъдем заедно. Аз като един здравомислещ и здраво стъпил на земята човек съм наясно с това... Но ще видим времето ще покаже
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга