Автор Тема: Стелиум в Скорпион  (Прочетена 3143 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #15 -: Октомври 12, 2023, 08:02:46 pm »
Ирония,не е тройно финансова,троен отличник с оглед на образованията.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2023, 08:26:53 pm »
Ребека,казими значи е Марс.
Талантите също са по 2ри дом-какви таланти има човек с Марс в скорпион?Протекции от някой по 7ми .Обаче и точен тригон Юпитер/Уран-това е като удар,късметлийски аспект.Може би амбиции в политиката.Кмет,общински съветник.
Два живота в един.От водолей,,през риби.Колко са управителите на 1ви? ;)
Сексуалността е по Марс,особено в мъжка карта.
Уран в 11 дом-групи,обединения,съюзи,някакви членства,но козирог е стратег по принцип.
Може и добър астролог. :)
« Последна редакция: Октомври 12, 2023, 08:36:33 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #17 -: Октомври 12, 2023, 08:32:11 pm »
Тази карта не ми е удобна ,не виждам градуси.Но,определено активност голяма,няколко възврата ,освен Слънце,Марс,Венера.Луната е на Юпитер.Уран на к7.Марс в 12 е малко тегав.Много теми ще са актуални по сигнификациите на планетите,които са активни.

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2023, 08:39:56 pm »
Ребека щом не е тройно финансова, поне финансова ли е или са ме излъгали.. 🙄
Под възврати какво се визира?
Сега ще прикача градусите..
Относно късмета последните две години, не зная какво да кажа и по - точно във финансов план.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #19 -: Октомври 12, 2023, 08:45:44 pm »
За соларната карта имах предвид,че не е удобна за мен.Възврат на Венера,Марс и Слънце,или с други думи-на рожденият ден на човек има възврат на Слънце,тоест то е в същият градус като рожденото.Сегашният солар има възврат на Венера,тоест почти съвпад с натална и възврат на Марс-горе/долу в близък съвпад с наталния.Това са много силни аспекти,повтарят натални позиции и ще има събития по тях и това ,което управляват.

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #20 -: Октомври 12, 2023, 08:48:42 pm »
Ето го и на солара..
Притеснявам се да не ставам досаден, но все по интересно ми става!
Блягодаря ви, Дами :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #21 -: Октомври 12, 2023, 09:08:39 pm »
Не мен не ми изглежда финансова, в бизнес план. В смисъл  родения да е с материален светоглед и стремеж към натрупване.Може да е добра финансова среда благодарение на образованието, но  не ми изглеждате на бизнес акула.Тези образования в коя сфера/и е, психология,теология нещо подобно или не?

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #22 -: Октомври 12, 2023, 09:09:28 pm »
Икономика, национална сигурност

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #23 -: Октомври 12, 2023, 09:16:55 pm »
Икономика, национална сигурност
Значи второто е по Скорпион и Сатурн в 12. Може би там е най-големия потенциал.Като видях картата си помислих за сив кардинал и Правителството в сянка, на шега.Чудесен профайлър би станал от Вас. ;D

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #24 -: Октомври 13, 2023, 04:34:28 pm »
Сафо, Вие какво мислите относно финансовото положение на картата?
Благодаря :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Стелиум в Скорпион
« Отговор #25 -: Октомври 16, 2023, 09:37:21 am »
Венера и Юпитер са в силна позиция,защото са ъглови.Това,че нямат есенциални достойнства,не е проблем за натив,който е финансово ориентиран.Целта оправдава средствата.
В картата Марс е упр.на 2ри дом и е много силен,на трон.Предполага добри финансови възможности,въпреки,че е изгорен от Слънцето.Значи ще има и загуби отвреме/навреме.Но Венера,като упр.на 8ми дом,или парите на другите е в 7ми,което дава възможност за печалби чрез някакъв вид партньорства.
Картата е по-скоро на човек,материално ориентиран,но в съдружие.Има идеи,има материализиране ,има проучване в дълбочина.По 9ти дом е и висшето образование.
Освен това Меркурий и Юпитер са взаимна рецепция по управление.Бизнес,наследствен,родителската ос е активна ,внос/износ,помощ от приятели,семейство,роднини.