Автор Тема: Молба за помощ  (Прочетена 5187 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Молба за помощ
« Отговор #15 -: Август 19, 2021, 04:07:50 am »
Вие всички казвате, че господинът бил кръшкач.
Мен повече ме притеснява наталното Тао на питащата дама Венера Уран връх Юпитер Марс възли, сега разбъзикани до кръст от Юпитер във Водолей.
Искам да си искам, искам, пък. После друго и още. Няма насита, имането не е като нямането.
Неговите планети във фикса щедро удовлетворяват ненасищането.
Ако много, много, много натиска, може и да й се получи, но след зор. Аспекти Сатурн Венера, Слънце Луна, Луна Плутон Венера, омотани Меркурии могат да помогнат. Съпругата е силно стелиума Телкиня, той с фиксирани оси, в квинтесвнцията на Скорпиона не е голото кръшкане, трудна работа. Като цяло по тази ос няма късане и пускане. Това да не ти е Овен.  ;D
Съпругата сега преживява предизвикателни времена, стелиумът и особено Венера в 14* са под атаката на Сатурн и Уран. Доскоро транзитите през Лъв утежняваха ситуацията и подпомагаха Овенката, но сега палачинката се обръща и от Дева Телецът диша по-леко. Ако много й писне, може и да кандиса на щедра раздяла, Юпитер гази Луна, Тригон Плутон Юпитер.
Въпреки сладките приказки, дамата е добре да не вярва на всичко, което казва той, защото вероятно чува, каквото иска да й бъде казано, а не истината. Квадрат по нейния Меркурий от опозицията му Нептун Луна.
И за финал нека питащата добре си даде сметка до къде иска да стигне и колко е сигурна, защото отмъщението много ще боли.   ;)
« Последна редакция: Август 19, 2021, 04:25:32 am от Люба »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Молба за помощ
« Отговор #16 -: Август 19, 2021, 11:30:14 am »
Акрукс, луната му е в 7-ми
Да, в негов 7-ми и в неин 8-ми дом, но това не променя факта, че е в Близнаци
И аз не осъждам никого, само казвам да гледа реално на нещата, ако е в състояние да издържа две домакинства, тогава да гради планове за съвместно бъдеще с него. 

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Молба за помощ
« Отговор #17 -: Август 21, 2021, 05:15:37 pm »
Не е ли втората дата неговата? 9.11.1977, 7:50, София
По тези данни Луната е в 11 дом, Везни. Или аз нещо не съм въвела коректно?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Молба за помощ
« Отговор #18 -: Август 21, 2021, 09:05:24 pm »
Не е ли втората дата неговата? 9.11.1977, 7:50, София
По тези данни Луната е в 11 дом, Везни. Или аз нещо не съм въвела коректно?
Да,точно така.Картата ,която е качила жената е грешна.  :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Молба за помощ
« Отговор #19 -: Август 22, 2021, 12:53:30 am »
 :-\ :-\

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Молба за помощ
« Отговор #20 -: Август 22, 2021, 02:09:23 pm »
Мерси, Сафо! Че се притесних колко съм зле  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Молба за помощ
« Отговор #21 -: Август 22, 2021, 05:11:04 pm »
Или тя е сбъркала като е правила картата или като е писала датите.

Този от синастричната карта е роден 1976 г.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Молба за помощ
« Отговор #22 -: Август 22, 2021, 05:17:02 pm »
Не е ли втората дата неговата? 9.11.1977, 7:50, София
По тези данни Луната е в 11 дом, Везни. Или аз нещо не съм въвела коректно?
Аз го гледах в синастрията, която е качила за нея и него в първата си публикация

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Молба за помощ
« Отговор #23 -: Август 22, 2021, 08:39:39 pm »
Абе, след като открихте грешката, питащата беше във форума. Не изясни произхода за грешката.

Аз съм пас и не съм доволна. Слагам черта.
Поздравявам ви, че я сгащихте чрез странична проверка. И аз гледах готовата карта на сляпо, мой минус, но топката остава в нея.

Mona_Lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Молба за помощ
« Отговор #24 -: Август 22, 2021, 08:46:38 pm »
Не е ли втората дата неговата? 9.11.1977, 7:50, София
По тези данни Луната е в 11 дом, Везни. Или аз нещо не съм въвела коректно?

Извинявам се, написала съм рождената дата във форума грешно. 1976 е роден, съжалявам, не съм погледнала.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Молба за помощ
« Отговор #25 -: Август 23, 2021, 07:33:03 am »
Не е ли втората дата неговата? 9.11.1977, 7:50, София
По тези данни Луната е в 11 дом, Везни. Или аз нещо не съм въвела коректно?

Извинявам се, написала съм рождената дата във форума грешно. 1976 е роден, съжалявам, не съм погледнала.
Дирекция Слънце при теб след около 3 години ще задейства Марс у7 дом и след това съвпад с Венера.Може да има раздвижване по темата с партньорства.Слънце е диспозитор на Марс у7.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Молба за помощ
« Отговор #26 -: Август 23, 2021, 11:37:32 am »
Mona_Lisa, ако твоите рождени данни са верни, останалото не е толкова важно. Ти имаш проблем, ти си важната. Останалото е гарнитура.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mona_Lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Молба за помощ
« Отговор #27 -: Август 24, 2021, 12:41:05 am »
Mona_Lisa, ако твоите рождени данни са верни, останалото не е толкова важно. Ти имаш проблем, ти си важната. Останалото е гарнитура.  :)
Да, така е, права си, някак си съм в голяма емоционална безизходица в момента. Може би и затова така се надявам историята с въпросния господин да има щастлив край, колкото и неморално да изглеждат нещата отстрани за някои.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Молба за помощ
« Отговор #28 -: Август 24, 2021, 01:35:44 pm »
Mona_Lisa, ако твоите рождени данни са верни, останалото не е толкова важно. Ти имаш проблем, ти си важната. Останалото е гарнитура.  :)
Да, така е, права си, някак си съм в голяма емоционална безизходица в момента. Може би и затова така се надявам историята с въпросния господин да има щастлив край, колкото и неморално да изглеждат нещата отстрани за някои.

Цитат
някак си съм в голяма емоционална безизходица в момента. Може би и затова така се надявам
Значи и друг път е имало такъв/-и моменти. Проблемът, свързан с близки връзки и взаимоотношения е посочен в наталанта ти карта. Разглежда се обстойно на каква база съществува, доколко може да се овладее. С надежда само не се случват нещата, иска се и осъзнаване, осмисляне и действие. Ти имаш достатъчно планети във фиксирани знаци, както още много хора и е нормално да си в дилема, защото тр. Сатурн също е във фиксиран знак и свива, иска от теб да разбереш защо еди какво ти се случва пак, а същевременно Юпитер също във фиксиран знак, те уверява, че всичко ще си е на мястото с малко повече късмет и шанс, т.е. има бъдеще в таЯ работа. Хората с много планети в Лъв, Водолей, Телец, Скорпион циклят в една точка и доста упорито се съпротивляват на промените, касаещи тях,  очаквайки  другия/-ите да се променят. За баланс са необхидими ъглови, кардинални планети.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“