Автор Тема: Пълнолуние 23.11.2018г  (Прочетена 5989 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Пълнолуние 23.11.2018г
« -: Ноември 16, 2018, 12:37:57 am »
Предстоящото пълнолуние на 1 градус в Близнаци ще бъде минутки след изгрева на Слънцето и попада в края на 6 дом, почти на оста АC/DC. В опозиция на Юпитер и квадрат с Марс - ниско под хоризонта. Заформя се твърдичко с това тао, а има и още едно - Венера в опозиция на Уран и в квадрат с Плутон. В допълнение - ретрограден Меркурий в квадрат с Нептун.

При мен се случва на куспидите на 3/9 дом, в секстил с нат. Сатурн.
« Последна редакция: Ноември 16, 2018, 02:42:59 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 23.11.2018г
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2018, 06:28:27 am »
Хора,пътища,автомобили........При мен почти на АС.откъм 12 дом.Мразя вече тази близнашка Луна(моята си). :012:опозиция Нептун,квадрат Венера.
« Последна редакция: Ноември 16, 2018, 03:05:04 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 23.11.2018г
« Отговор #2 -: Ноември 16, 2018, 12:56:28 pm »
Предстоящото пълнолуние на 1 градус в Близнаци ще бъде минутки след изгрева на Слънцето и попада в края на 12 дом, почти на оста АC/DC.
Пълнолунието е в края на 6-ти дом.

При мен попада в 9-ти дом, няма точни аспекти, квадрат Уран, секстил Луна и тригон Слънце, но с орбис 8-9гр.
Може да успея за няколко дни, докато съм в бг,  да изчистя задълженията и отпътувам на 24-ти или поне ще купя билета за пътуването, така че деветодомното ще е налице

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Пълнолуние 23.11.2018г
« Отговор #3 -: Ноември 16, 2018, 10:48:47 pm »
Хора,пътища,автомобили........При мен почти на АС.откъм 12 дом.Мразя вече тази близнашка Луна(моята си). :012:опозиция Нептун,квадрат Венера.

Сафо, какво не й харесваш на Луната ни в Близнаци?! С нея никога не е скучно  :012:

При мен пълнолунуето се нарежда в-ху Меркурия ми в 11ти.
Нещо хубаво най-сетне да вземе да ме връхлети, ако ще и вдъхновение да е!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 23.11.2018г
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2018, 07:48:42 am »
Сафо, какво не й харесваш на Луната ни в Близнаци?! С нея никога не е скучно  :012:

При мен пълнолунуето се нарежда в-ху Меркурия ми в 11ти.
Нещо хубаво най-сетне да вземе да ме връхлети, ако ще и вдъхновение да е!
Разбира се,не е скучно и за отсрещната страна.......гледам я и по производни домове,в мой 1-ви,това е 7дом на партньора,9-ти на сина ми,10 ти на мама и т.н. :-\

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Пълнолуние 23.11.2018г
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2018, 10:27:25 pm »
При мен е в 12ти дом,квадратура с Венера в 10ти, като 5ти вмъкнат дом ми е във Везни, а Телец ми е У12. Интересно...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 23.11.2018г
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2018, 12:24:34 pm »
На градус от К12, АЦ му е на К6.
По- скоро дава отзвук в отсрещния дом.
От три седмици се влача с настинка и обмислям да се лекувам вкъщи следващата седмица.
Вчера една майка дойде да ми държи сметка за действията ми към наглия й син.Още не мога да се освестя как хората извъртат нещата , хубавото е, че шефката и колективът са на моя страна.
Радвам се, че не й останах длъжна, но ще има да го мисля ...
« Последна редакция: Ноември 24, 2018, 12:26:46 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 23.11.2018г
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2018, 01:22:10 pm »
При мен попада в 9-ти дом, няма точни аспекти, квадрат Уран, секстил Луна и тригон Слънце, но с орбис 8-9гр.
Може да успея за няколко дни, докато съм в бг,  да изчистя задълженията и отпътувам на 24-ти или поне ще купя билета за пътуването, така че деветодомното ще е налице
Да, купих си билет вчера, понеже прочетох на сайта им, че има "черен петък" за международните билети, но се оказа, че не може да ползвам предлаганите 20% намаление, ако ползвам картата си за 50% намаление. После отидох да си сменя батерипта на часовника, който от 2г събира прах на рафта над бюрото, а се оказа, че не работи и има нужда от някаква част от техен сервиз, какъвто няма при нас. И влязох в офиса на моя оператор, за да си поръчам нова сим-карта, че испанците ми съсипаха моята срещу 5€- толкова струваше да ми я отрежат накриво на микро-карта за айфона и са добавили отсрани една тъничка изрезка от картата, която с часовникарска пинсета успях да добавя отново, след катя я бях извадила  :o В крайна сметка се сдобих безплатно с нова сим-карта, която се разглобява на нужните размери, а с 10-те лева, каквато ѝ е цената, сключих 12м договор, че последните години ползвах номера си на ваучер, но с това ползване на интернет от телефона, се случваше да остана без пари и да не мога да призвъня, за да ми се обадят  :) Имам включени минути за разговори, бърз интернет, а като свърши бързия минавам на бавен, който не се начислява допълнително, и е достатъчен да съм в чата.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Пълнолуние 23.11.2018г
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2018, 07:18:52 pm »
При мен е в 12ти дом,квадратура с Венера в 10ти, като 5ти вмъкнат дом ми е във Везни, а Телец ми е У12. Интересно...

Да споделя какво се случи вчера.
Имах големи планове да си купя яке от мола :D Но изчакахме да стане към 21.30ч че да се разкарат повечето хора, защото казаха че ще работи до 24.00ч.
И с влизането повечето магазини вече затваряха и естествено не успях да обиколя магазините които исках. Пробвах няколко якета, но много се разочаровах. Може би това е квадратурата с Венера. Гледах онлайн едното и отидох да го пробвам, но се оказа че не е подплатено изцяло и много се ядосах, защото повечето са като чували. Нямат нито талия, нито коланче и са прави модели. Но поне успях едни дънки да си взема да не съм капо...
A реших в крайна сметка днес да си поръчам от моя си магазин яке и още доста неща и съм доволна.
Купихме днес и прекрасен комплект прибори на майка ми за Коледа намалени на 180лева от 300лв, което си е попадение. А и са качествени, че тя нали си е Дева(повече няма да коментирам :D )
А свекърва ми и свекър ми решили да ходят в Джъмдо  :017: Голяма грешка-изобщо не успели да намерят паркинг място и тя беше много изнервена, че напразно са отишли. И се питам за к'ъв дявол отиваш точно в седмицата на разпродажбите, като знаеш че няма да успееш да се добереш до нищо...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Пълнолуние 23.11.2018г
« Отговор #9 -: Ноември 25, 2018, 07:29:42 pm »