Автор Тема: Забавни тайни във Форума  (Прочетена 44363 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Забавни тайни във Форума
« -: Ноември 12, 2015, 04:49:37 pm »
:) Покрай темата за Виртуалната представа все се сещам за няколко смешни за мен лични тайни от влизането ми във форума. Ще ги споделя, надявам се да ги приемете с усмивка и ако желаете да поемете щафетата :)

Дано не се обиди някой  :)

1. Мислех, че Акрукс е мъж :)
2. Мислех, че Рептил е жена :)
3. Мислех, че Лила е Гали :)
4. Първосигнално имах огромна симпатия към Рени и Хепи :) После разбрах, че имат по нещо рибешко и напоследък преотривам, че се захласвам приятелски по рибешки типажи :)

Ами да кажем - тези стигат :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2015, 04:52:27 pm »
Благодаря за сравнението  ;D

За да стигна до астрологичното ниво на Гали, имам още много да чета и да уча, а за практиката да не говорим.

Иначе като се разпеня форумно, малко си приличаме с нея, но тя не е мрънкало.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2015, 04:57:47 pm »
:) Покрай темата за Виртуалната представа все се сещам за няколко смешни за мен лични тайни от влизането ми във форума. Ще ги споделя, надявам се да ги приемете с усмивка и ако желаете да поемете щафетата :)

Дано не се обиди някой  :)

1. Мислех, че Акрукс е мъж :)
2. Мислех, че Рептил е жена :)
3. Мислех, че Лила е Гали :)
4. Първосигнално имах огромна симпатия към Рени и Хепи :) После разбрах, че имат по нещо рибешко и напоследък преотривам, че се захласвам приятелски по рибешки типажи :)

Ами да кажем - тези стигат :)

Първосигналната ти симпатия към мен се дължи на точния съвпад на твоята Венера с моя ЮЛВ :) - класика в астрологията за възлите :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2015, 04:58:02 pm »
Аз я четях, като прохождах в един електронен формат ... нещо, като електронно издание :)

Веднъж някой я цитира тук и тогава разбрах, че са различни с Лили :) Гали по форуми не съм я чела, знаете от кога съм тук :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2015, 04:58:28 pm »
Ще ги споделя, надявам се да ги приемете с усмивка и ако желаете да поемете щафетата :)

Не знам Ребека жена ли е, мъж ли е... За мен е извънземно. Преминавайки със златната си колесница през Акаша, навлиза в грешния портал и се озовава сред нас, простосмъртните.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2015, 05:19:02 pm »
1. Мислех, че Акрукс е мъж :)
Да не си си падала по мен и да съм те разочаровала, като си узнала, че съм женско- аз съм написала още при регистрацията, че съм жена, за да не ме бъркат, както в предишен форум  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2015, 05:41:56 pm »
Чук чук, кой е тук-Дядо ти Прас с големия праз ;DАз пък мислех, че Драката и Алито са едно същество от семейство гъбаркащи и си правят мезе с другите :012:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2015, 05:45:58 pm »
Да се издам и аз- Мимс от Астросайт и Уинтъра от Артиса.
Писах на Акрукс едно съобщение в началото, тя май го прие не точно както трябваше- просто бях щастлива, че я открих. :19: Нейните тълкувания бяха винаги точни на 100%-та.
Много се радвам и на Лили- запали ме тя основно по астрологията.
Сигурно има и други познати, но с различни никове, та се затруднявам да ги разпозная.
На мен определено ми мина първоначалната краста по астрологията и Тарото, слабост си ми остават само хорарите любовни , те ме изкушават да им хвърля едно очо.

Сетих се- изпитах първоначална симпатия към Хепито- явно имаме добра синастрия .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2015, 05:52:27 pm »
Да не ми се сърди Акрукс, но по едно време бях решила ,че е онази девствена поетеса, дето съди друг поет, осъмнил се в невинността й и и проверяваха химена с чичо доктор :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2015, 05:53:51 pm »
Албена Хименкова ли?  ;D

Не, със стискане на кълки деца не се раждат, както навремето ми казваха и на мен.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #10 -: Ноември 12, 2015, 05:56:47 pm »
Да,, тя, вече знам де ,и със стискане на бузки ли не става :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2015, 06:17:35 pm »
Да не си си падала по мен и да съм те разочаровала, като си узнала, че съм женско- аз съм написала още при регистрацията, че съм жена, за да не ме бъркат, както в предишен форум  :012:

Хах, не :) Много хард и рязко ми звучеше, не в стил "мяу, мяу" :) Не бях разглеждала самия профил, само по писаното :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2015, 06:19:06 pm »
То като има само "мяу, мяу" откъде да си сигурна, че човекът насреща е искрен?  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2015, 06:23:49 pm »
За Алена разбрах, че е женска ,защото попаднах случайно на компетентните й насоки отнсно козметични уреди в един женски форум, но то знае ли се :D :043:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2015, 06:25:27 pm »
Хах, женска съм  :)

Не всяка жена е мяу-мяу, но при Акрукс нямах първосигнална асоциация с нашия пол  :) Кратко, точно, конструктивно. И рязко!
Над силата е само умението да я владеем!