Автор Тема: Астрологията в Детайли  (Прочетена 31116 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #30 -: Февруари 08, 2016, 10:00:00 pm »
Ако е за масовка — гласувам персоната Али да изчезва. Избор между него и Бека просто не може да има. Кой знае кога и аз ще му кажа в прав текст, че е гъз, може и прилагателно да туря. Ама засега се сдържам и само му го внушавам телепатично.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #31 -: Февруари 15, 2016, 01:54:36 pm »
Какъв беше облогът, че не помня... че сега ще седя 3 дни в карцера ли, обаче не мога да се сдържа  ;D

Али, да не си на 5години, за да се сърдиш /риторичен въпрос, че не си от досетливите/, пък и като никой не обърне внимание трябва да ''крещиш'' за да се разбере, че си сърдит. Детска история. Като си сърдит, си дуй бузите в ъгъла.
Ако трябва да се сърдиш на някой, сърди се на себе си. Никой за нищо не ти е виновен, пред себе си си виновен единствено ти. Поеми някаква отговорност за себе си.
Всички гледат да ти влязат в положение, да ти помогнат морално или там кой с квото може. Ти пак си неблагодарен. Ама то ти се подаде пръст, ти отхапеш ръката на човек. Не знам защо си мислиш, че другите са ти длъжни с нещо, никой нищо не ти дължи и всеки който направи нещо за теб е по негово собствено желание и воля.
Ама то не може само да ревеш, да пиеш чуждата енергия и да си бъркаш в носа. Ми направи и ти нещо. За да тече енергията трябва да е двупосочна.

Много е важно да разбереш, че ти НЕ си център на Вселената. Искаш всичко и всички да се съобразяват с теб, с твоите настроения и с твоите капризи, това няма как да стане. Единствено майка ти и баща ти от прекалена обич могат да го направят, но би било голяма грешка от тяхна страна, щото само ще станеш още по-голямо ла.но
Никой не те разбира, ти кой разбра, с кого се държа приятелски и отзивчиво /пак е риторичен въпрос/.
Ти мръдна ли си пръста да направиш нещо, ако не за другите, поне за себе си, че изискваш от всички да правят нещо за теб.
Колко възможности ти се дадоха за да останеш във форум, безброй, какво направи ти, нищо за да останеш в него.
Докато се сърдеше, да беше направил анализ на картата, която ти дадох. Да си кажем после, ето той се е постарал, нека му дадем шанс.
Докато не промениш себе си, хората няма да те приемат, не защото си нещо повече от тях, а защото си прекалено голям егоист и егоцетрик. Огромното ти его, без капка покритие, ще държи хората на разстояние от теб.

Искаш Ребека да ти се извини. Защо, че те е нарекла задник /или нещо такова, не помня/. Ми тя е права, такъв си, това че ти не виждаш обективно себе си е твой проблем, не нейн.
Ти извини ли се на форума, на нас, на Драката. Извини ли се на всички, които бяха наказани заради теб. Не, нали? Че защо да се извиняваш, ти си центъра около който ние трябва да се въртим. Тези изкривени разбирания ще ти носят само неприятности.
Вземи се хвани в ръце и направи нещо положително за себе си, защото докато не го направиш, ще си стоиш в чернилката и тинята.

 

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #32 -: Февруари 15, 2016, 03:48:27 pm »
Честита нова година https://www.youtube.com/watch?v=ciLllSAcF-8

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #33 -: Февруари 15, 2016, 10:01:39 pm »
Ще ги светна, като светофар на червено, на регулировчик ли да играя? Господ да ти се извини колега, че те е създал такъв импозант,  мр наври си го отзад шармант.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #34 -: Юли 15, 2016, 12:22:32 pm »
http://drugitenovini.com/7-brutalni-istina-za-kozirog-napisani-ot-kozirog/


Малко преувеличено като че ли. И някои точки по-скоро са точно обратното,в смисъла за доверието,мисля че Козирогът има доста общо с Рака,съжалявам,но са си подли,манипулират,предават,поизльгват,мамят, и връзката тук е именно с кардиналноста според мен - ''Щом съм над него,над тях,а аз без съмнение вярвам че съм над,то тогава трябва да мога да ги излъжа,заблудя и следователно командвам над тях.''

А,може би това се отнася само за ниските нива на съзнание на представителите от тези Зодии.
« Последна редакция: Юли 15, 2016, 12:24:22 pm от Ali_Lun »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #35 -: Юли 15, 2016, 12:55:18 pm »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #36 -: Юли 15, 2016, 12:59:44 pm »
Ох, майко мила! - "При въздушните знаци няма Его".  :043: :043: :043: :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #37 -: Юли 15, 2016, 01:18:41 pm »
Така си е всъщност,там егото е прикрито,на първо място са другите, и после те - тоест после си показват рогцата.

Още по-разфасовано казано - първо претеглят,напипват и тогава решават дали ще могат да се изявят,прикрити са. Например(между другото не знам що се вживих толкова,че и отговарям в подробности,разтягам тука мисли) Везните - носят идеята на Овните,отстрана на Кардиналността,но работата не е ярко,жарко изявена,а прикрита,студена,тип - желязна ръка под кадифена ръкавица.
« Последна редакция: Юли 15, 2016, 01:24:50 pm от Ali_Lun »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #38 -: Юли 15, 2016, 01:24:48 pm »
на първо място са другите, и после те

Не бих казала. Даже според мен много добре си оплитат кошничката с личните интереси.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #39 -: Юли 15, 2016, 01:26:34 pm »
Да,ама не прилича на Огъня. Усещането,присъствието,похватите са различни,лесно можеш да се заблудиш по отношение на това дали имат или нямат Его.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #40 -: Юли 15, 2016, 01:29:56 pm »
В повечето случаи при тях интересите на егото се преследват много фино, хитро и умело, в това отношение не са като слон в стъклена менажерия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #41 -: Юли 15, 2016, 01:36:52 pm »
В случая като Овен,Лъв,Стрелец. :)

Въпреки че и тези огнените са си... Отначало могат много добре да те предразположат - с мека топлинка,след което,след определено време да се озовеш в Ада. :)

Приличат си с въздушните по това,че си гонят интересите,но хайде пак да го кажем - друг им е вкусът,различно ''вкусни'' са.
« Последна редакция: Юли 15, 2016, 01:39:01 pm от Ali_Lun »