Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96132 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #45 -: Декември 07, 2015, 08:33:52 am »
Клер, това Radiant Sun колодата ли е или друга подобна?
да, Radiant Sun e

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #46 -: Декември 11, 2015, 01:24:05 pm »
Делфи, ще може ли да ми дръпнеш едно декемврийско таро?  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #47 -: Декември 11, 2015, 02:10:21 pm »
Разбира се, Скорпи  :58:


ПП. Скорпи, как декемврийско? Той декември мина почти. Наистина ли за декември?  :58:
« Последна редакция: Декември 12, 2015, 12:16:00 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #48 -: Декември 12, 2015, 08:54:03 pm »
Скорпионче, ето Таро за Декември :)
         
                          Сънят                Споделяне                    Прераждане

          

Нямам много време, затова съвсем накратко - ще се разделиш с някаква своя илюзия за любовта. Ще се почувстваш силна и богата да даваш и по съвсем нов начин ще подходиш в партньорството си.  :58:
« Последна редакция: Декември 12, 2015, 08:56:12 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #49 -: Декември 27, 2015, 10:19:44 am »
Скорпионче, страшни карти ти изтеглих.  :012:

             Влюбените                            Крал чаши                           Асо чаши

Последната карта е Кралица чаши.


На мен ми ухае на любов.  :012:

През декември по-често ще те вълнуват сърдечните теми, партньорските отношения, работата в коалиция с някой друг. Търси подкрепа от верни приятли - под формата на съвет, на добра дума или просто подкрепяща позиция. Може някой да се опита да те ориса на нещо, да ти помогне в отношенията с друг човек. Да не те сватосват, Скорпионче?
Дори да има напрежение в отношенията, ще бъдат превъзмогнати. Навярно с помощ на дженти поведение от мъж. Или с твоята интуитивност и желание за ръководене с кадифена ръкавица. Нещата ще се случват с повече емоция. Може и да стигнеш до дъното, да изпиеш чашата до последната капка. Но ще ти е необходимо, за да тръгнеш в нова посока относно чувствата. Или да отвориш нова страница.
Но ще си изпълнена с повече надежда. Ще ти се иска да даваш повече любов. Като цяло по-скоро ще се отдаваш и няма да търсиш кой колко е дал и получил.
Хайде, нека ти е на късмет през декември. Повече подаръци и радост в сърцето.

И не бъди майка за всички. Радвай се на лични занимания.

Превъзмогвам нещата благодарение на подкрепата на братовчедка ми - добре че е тя, макар и на моменти много да ме дразни. Нооо, сърдечните ми проблеми продължават, за сега!
Типично за декември бях ангажирана с тържества, подаръци и семейни сбирки. Отпразнувахме и 8 декември. И завършвам месеца с гинекологични проблеми.  :(



цепя на

първата карта е същата като при Хепи. явно празниците си показват влиянието :)
също бих го свързала с емпатия, щедрост, възможно предложение. нещо, обаче може да ти дойде в повече и да се разбунтуваш или да се наложи да подходиш по нетрадиционен начин. в края на периода може да се разочароваш от някой или да се окаже, че финансите са пострадали повечко.
въпреки това, месецът като цяло би трябвало да бъде приятен

През месеца имах и доста необмислени покупки и финансите естествено пострадаха. И разочарованието не липсваше.


Скорпионче, ето Таро за Декември :)
         
                          Сънят                Споделяне                    Прераждане

Нямам много време, затова съвсем накратко - ще се разделиш с някаква своя илюзия за любовта. Ще се почувстваш силна и богата да даваш и по съвсем нов начин ще подходиш в партньорството си.  :58:

 :72:  :38: Благодаря ви. Тези дни ще ви дръпна и аз месечно  за януари.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #50 -: Декември 27, 2015, 01:42:01 pm »
Пречистих картите с планински кристал и започвам с месечно януари за Уич. :57:
РМ - 10м - мага; горе 5ж

Тук ми се струва, че вече си твърдо решена да сложиш край на взаимоотношенията ти с някой мъж. Многото разговори, скандали, изяснявания са ти дошли в повече. Затова обръщаш страницата и започваш начисто. Месецът ще е твърде "интелектуален" като цяло - ще слагаш край, там където няма развитие. 10м е насилствен край? Ще се измориш от водене на битки и ще си кажеш "стига!" - достатъчно време и енергия пропилях. И понеже имам вече горчив опит с мага - не е изключено нечие предателство да те изкара извън релси.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #51 -: Декември 27, 2015, 01:55:41 pm »
Януарски карти за Делфи: горе асо чаши, РМ - ДМ - 10м
И тук мечове(въздух) - пак интелектуално натоварен месец. Но в случая ми харесва дама меч - каквото и да се случи, каквото и да се опита да те изненада - ще се справиш. Благодарение на проницателния си ум и прилагането на подходящите стратегии, ще помиташ пречките по пътя си.
Защо ли си мисля, че си решена да поставиш някого на мястото му?
В края на месеца ще се чувстваш като изцеден лимон - останала без капка сили. (10м може и болки в гърба да значат)

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #52 -: Декември 27, 2015, 02:06:43 pm »
Януари за Клер: горе колесницата, ДП - КЖ - императрицата

Месецът ще мине в обгрижването на някой мъж - баща, съпруг, дете? Или, от друга страна, да бъдеш възнаградена за твои действия от миналото? Услуга от приятел?
Като цяло - активен и плодотворен месец.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Месечни карти таро
« Отговор #53 -: Декември 27, 2015, 02:11:49 pm »
Скорпионче, може ли и за мен да изтеглиш януарски карти, ако не те затруднява?  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #54 -: Декември 27, 2015, 02:14:53 pm »
Скорпионче, може ли и за мен да изтеглиш януарски карти, ако не те затруднява?  :)

горе пп; магът - км - влюбените.
Лили, около теб има ли някой настоятелен ухажор? Но ти като че не си на вълна връзки?
Януари месец ще бъдеш хладна и дистанцирана в отношенията си с околните. С лекота ще разрешаваш всичките си проблеми. (помня, че някъде беше писала за някакво дело - разреши ли се? ако не е, януари ще приключи в твоя полза) Не е изключено да се наложи да посетиш и доктор.

« Последна редакция: Декември 27, 2015, 02:42:26 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #55 -: Декември 27, 2015, 02:19:18 pm »
Януари за Тренди: горе 2п, ДЧ - 8м - КЖ

Тренди, дали пък няма да имаш блокиране на творчески сили? Сякаш умът ти ще блуждае по съвсем различни пътеки - може да е намесен мъж. Той да е причина за липсата на концентрация при теб. Но ти нещо вътрешно сама ще се блокираш - някакви страхове ще те контролират и объркват.
ДЧ+8м - през януари ще приключиш с полагането на грижи към другите; просто ще се оттеглиш и като те помолят да изпълниш някой ангажимент, ще си намираш ред оправдания - това ще е най-правилното решение, ако искаш да запазиш силите си.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #56 -: Декември 27, 2015, 02:32:37 pm »
Януари за Емма: горе ДЖ, ПП - 6п - 7п

Емма, признавам си - затруднявам се в тълкуването.  :017:
Да не обмисляш да запишеш някой курс? Финансово като че това не е най-подходящият момент и вероятно ще се отложи за в бъдеще. Освен ако не намериш някой спонсор? Роднина, например.
Съветвам те през месеца да не даваш пари на заем.

Момичета, пожелавам ни един успешен старт на новата 2016г.  :38:

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Месечни карти таро
« Отговор #57 -: Декември 27, 2015, 02:50:31 pm »
Благодаря, Скорпионче!  :58:

Делото приключи още на 1 декември, остава само формалната част. Чакам адвокатката да ми се обади и да ми каже кога мога да получа съдебното решение и да заплатя дължимата държавна такса.

Настоятелни ухажори като че ли няма, дори бих казала никакви мъже в обкръжението. На доктор не си спомням кога съм била за последно, сигурно преди повече от 10 години и за дребни проблемчета. Даже личен лекар нямам. Не страдам от никакви здравословни проблеми, през зимата не карам грипни вируси. Но ако предстои започване на нова работа, ще си вадя медицинско, това е формалност.

Ще дам обратна връзка после, ако случайно се появи ухажор.  ;D

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #58 -: Декември 27, 2015, 03:12:18 pm »
Eeee, ето - медицинското - затова ще ходиш. Успех.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #59 -: Декември 27, 2015, 03:43:31 pm »

Момичета, пожелавам ни един успешен старт на новата 2016г.  :38:



Много благодаря, ама защо за втори път ме пропускаш  ???