Автор Тема: Знаете ли,че...  (Прочетена 5257 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Знаете ли,че...
« -: Юли 08, 2018, 04:53:08 pm »
Тази тема е за споделяне на личностни характеристики или по-точно казано - за споделяне на лични,първоначални възгледи и възприятия относно нещата от живота,като  впoследствие истините за тези конкретни неща се оказват други,защото впоследствие реалността ни показва как тези неща стоят на практика и каква всъщност е истината за тях.

Мисля,че тази тема ще бъде полезна за опознавaне на изначалната душевност на участващите във форума. Тази тема ще покаже как животът променя хората или как хората променят живота с възгледите и начините на възприемане на реалността,заложени им по рождение.
Надявам се темата да бъде интересна и полезна за всички! :)

Хрумна ми да я създам след като снощи случайно споделих нещо лично в темата Размисли и Страсти.


Знаете ли,че...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Знаете ли,че...
« Отговор #1 -: Юли 08, 2018, 04:53:58 pm »
Знаете ли,че преди си мислех,че само мъжете мислят за секс? Мислех си,че жените изобщо не са толкова сексуални,мислех си,че жените са много повече романтично настроени и когато ми идваха мръсни мисли се срамувах от себе си...


А то какво се оказа... :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Знаете ли,че...
« Отговор #2 -: Юли 09, 2018, 04:23:05 pm »
Знаете ли,че в началото,когато се регистрирах във форума си мислех,че всички се познават и са като някаква ''секта''... :)