Автор Тема: Пълнолуние 2 март 2018г.  (Прочетена 7307 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Пълнолуние 2 март 2018г.
« -: Март 01, 2018, 02:57:09 pm »
Пълнолуние в 12-ти градус на знака Дева

въй, при мен е в 12-ти дом и съвпада с Плутон на АС

мунданно- Слънце У8 2д съвпад с Нептун У3 - измамата с продажбата на ЧЕЗ
няма вече чест, а чез  :) , Луната в 8д квадрат Марс У4 в 12д- народа ще го стрижат тихом мълком

хаха, забравих картата
ЧБМ - да сме живи и здрави!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #1 -: Март 01, 2018, 05:04:22 pm »
Вече усетих как ми действа, и не ми харесва тази лунация. Много напрежение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #2 -: Март 01, 2018, 05:37:15 pm »
Вече усетих как ми действа, и не ми харесва тази лунация. Много напрежение.
и на мен ми подейства още снощи, опна ми нервичките, но за кратко
 Плутон нали включва голяма група хора и сила, изляха над мен отрицателната енергия на колективния егрегор едни жадни за внимание списвачки на японска поезия
А при теб Марс помня, че беше в начални градуси на Риби в 3д, нормално да има напрежение, породено при комуникация, договаряне- лунацията е в Дева, гушкай домашните любимци за успокояване  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #3 -: Март 01, 2018, 05:46:06 pm »
Акрукс, снощи бях в еуфория. И днес денят стартира с хубава новина. Писа стара позната и ми каза, че втората ми книга, тъкмо излязла, вече активно се продава. След това дойде шамарът. А снощната еуфория беше свързана именно с този човек или по-скоро с труда му, на който се възхитих. Никога не ми се е случвало да работя с луд гений, сега ми предстои такова предизвикателство /ако се съглася/. Но стягащата "топка" в слънчевия сплит за мен беше още един знак с какъв човек си имам работа. Старая се по възможност да си спестявам такова взаимодействие, хора с нечисти умове и липса на възпитание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #4 -: Март 01, 2018, 06:36:20 pm »
Днес и при мен беше напрегнато, а да не говоря за снощи, цяла нощ се чудих как да притъпява болката в кръста, чак пулсираше. Вчера бях при джипито, предложи ми инжекция, отказах защото през деня бях спокойна. Естествено вечерта вече съжалявах, за което. Утре съм на рентген и се очаква според мен да ме препрати на невролог. А днес още със събуждането всичко с главата надолу започна, изтърпях доста викове и нерви и никакво разбиране. Снощи нямах обезболяващо под ръка и пих някакво успокоително, цял ден съм като надрусана и още съм неадекватна.
Пълнолунието ми е в секстил с Локус Фортуна в 3-ти и Плутон в 6-ти. Лаптопа ми има проблеми от седмица и щях да го давам на брат ми да го погледне, но днес май стана, каквато не трябваше.  ???

ПП:  Днес леля ми(сестрата на баба ми) има рожден ден, но е в болница и е много зле. Приеха я малко след слънчевото затъмнение на 15.02.
« Последна редакция: Март 01, 2018, 07:06:00 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #5 -: Март 01, 2018, 06:47:12 pm »
По пълнолуние често ескалират разни болежки и оплаквания, не е свързано само с емоционални вълнения.
При мен по синусоида се смениха настроенията, от единия полюс към другия. От усещане за еуфория и щастие до пълно разочарование. Все ще се появи някое пролетно птиче, което да ти се изкъка в градинката.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #6 -: Март 01, 2018, 07:37:22 pm »
Почти на ИЦ.
Нептун на МЦ ме прави адски забляна, завчера щях да подпаля кухнята, само с пушеци и уплах се разминах. Тогава имах и вече разходващ марсова опозиция.
Иначе днес ми се наложи да лъжа много долно, мисля, че е единственият начин да прекъсна връзка окончателно. И само това ми е в главата, да се приключи на всяка цена.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #7 -: Март 01, 2018, 08:41:54 pm »
Съвпад с Южен възел в 5дом.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #8 -: Март 01, 2018, 08:46:20 pm »
И при мен в 12ти в съвпад марс У8, тригон Плутон У3 надявам се да не е нещо фатално.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #9 -: Март 01, 2018, 09:12:38 pm »
И при мен в 12ти в съвпад марс У8, тригон Плутон У3 надявам се да не е нещо фатално.
няма нищо фатално

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #10 -: Март 01, 2018, 11:39:41 pm »
При мен е в точен до 1 градус тригон със Слънце и Южен възел.
Изразява се в много работа на различни фронтове и удовлетворение от добре свършената такава. Чувство, че съм полезна на хората, с които работя и добри отношения с тях. Все пак Слънцето е в 11ти дом.

Кой каза за болежки?! :d030: Всяко обръщане насън е изпитание, какво да кажем за ставането от леглото и още повече за някои изпитания в ежедневието... Уран все още мъчи/квадратира Сатурна ми в 1ви, но  болежката е стара - това е само тежък транзит.

Честита Баба Марта! Здрави и засмени да сте всички! :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #11 -: Март 03, 2018, 05:52:04 pm »
Съвпад с Южен възел в 5дом.
Петодомни теми са на дневен ред,споделям,говоря за минали неща с домашните любимци (любимите хора).Луната у3дом,брат ми има рожден ден тези дни. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #12 -: Март 04, 2018, 01:47:46 am »
Луната у3дом,брат ми има рожден ден тези дни. :)

Еее, ама нали цял живот е имал рд по това време...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #13 -: Март 04, 2018, 09:35:25 am »
Еее, ама нали цял живот е имал рд по това време...
Разбира се,Papy,но не всяка година по това време пълнолунието е съвпад с южният ми възел.Очаквам нещо по-специално,нещо,някой от "миналото" да срещна там. :)Всъщност аз имах вече такава среща-разговор с човек.
« Последна редакция: Март 04, 2018, 09:38:15 am от Сафо »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Пълнолуние 2 март 2018г.
« Отговор #14 -: Март 06, 2018, 03:09:20 am »
Леля ми е починала и днес(6.3.18) съм на погребението й. Бог да я прости!
Аспектите от Пълнолунието съм споделила по- горе. А за Слънчевото затъмнение от 15.02.18 , също съм писала аспекти с наталните ми, когато по това време прави криза и я приемат по спешност в болницата, където и е починала след 2 седмици, приблизително.

Лаптопа е добре, оказа се по-малкото зло вентилаторът, засега няма нужда от смяна, свърши работа почистването му.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг