Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1028941 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13542
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6810 -: Юли 21, 2018, 08:51:59 pm »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Общи хорари
« Отговор #6811 -: Юли 25, 2018, 03:47:22 pm »
Преди малко ми се обади регионалната и ми каза, че колегата ми уж го откарали в болница и се налага аз да работя до края на месеца сам без почивка. Каза ми, че трябва да зарежа всички уроци, на които ходя (а това откъде ли го знае, интересно), семейството си също да не гледам, иначе ако не работя, щяла да ми наложи "огромна финансова инжекция" и прочее. Вярно ли е това и ще ми навреди ли? Искам да разбера лъжат ли ме или не (и колегата, и регионалната). Моля ви, помагайте! Ако някой може да ми тегли и Таро, ще съм благодарен (лошото е, че няма как да си платя). Истината е, че се чувствам адски прецакан и ме иде да се хвърля под влака.  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6812 -: Юли 25, 2018, 03:55:33 pm »
Нагли изнудвачи, нямам думи!

Що се отнася до твоя хорар, не си в особено изгодна позиция.
Колегата наистина може да си е взел болничен и да не се чувства добре. И му се ще да запази добрия тон с регионалната ви мениджърка.

Нея я гледам по Меркурий като У10, освен това е часови управител. Той сега  би трябвало да е стационарен вече, утре нали тръгва в ретрограден ход. Изчакай малко да отмине напрежението. Тя сега може наистина да се е афектирала, но е възможно и леко да блъфира – натиска и гледа дали ще им клекнеш и се съгласиш с всички неприемливи претенции. Това е много характерен маниер при местния робовладелец, да мине номерът.
Ако пък гледаме Слънцето като генерален сигнификатор на шефските фигури, то е в силна позиция – в домицил и в дома си на радост, подкрепено от Раху. Твоят сигнификатор е слаб – бавен, ретрограден, съвпад с Кету в кадентен дом. И предстои опозиция със Слънцето след 2 единици време. Има противопоставяне между вас и в случая по-силният диктува правилата. Най-добре си виж договора за франчайз, който си подписвал с тях – как са регламентирани отношенията там, има ли някакви уловки, дали наистина могат да те задължат да отработваш допълнително и да те глобяват, ако откажеш.

Луната е в разходящ съвпад с ретро Сатурн, но тук може да се каже, че има малефична обсада. От едната страна е Сатурн, в следващия знак са Марс/Кету. Във 2 дом, те затова те плашат с финансови санкции и се опитват да те ударят по джоба. На Луната ѝ предстоят два хармонични аспекта, но със слабо поставени планети. При това с Юпитер има рецепция по падение. Последният аспект е тригон с Венера, затова мисля, че по-скоро в полза на колегата може да се наредят нещата.  А ти си в по-нагъзено положение. В 4 дом няма неблагоприятни планети, Юпитер го управлява. Не знам, освен ако се хванем за това, че той е в знака на твоя сигнификатор. Но иначе е в слаба позиция и акцидентално, и есенциално. Знакова квадратура с твоя сигнификатор. Освен това управлява твоя джоб, може да се опитат да измъкнат парички от него. И съвпадът на Луната със Сатурн тук не говори за работа на печалба, по-скоро на загуба. Но това вече се е случило. Осъзнал си финансовата безперспективност на тази работа.












« Последна редакция: Юли 25, 2018, 05:17:34 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6813 -: Юли 25, 2018, 05:17:19 pm »
Преди малко ми се обади регионалната и ми каза, че колегата ми уж го откарали в болница и се налага аз да работя до края на месеца сам без почивка. Каза ми, че трябва да зарежа всички уроци, на които ходя (а това откъде ли го знае, интересно), семейството си също да не гледам, иначе ако не работя, щяла да ми наложи "огромна финансова инжекция" и прочее. Вярно ли е това и ще ми навреди ли? Искам да разбера лъжат ли ме или не (и колегата, и регионалната). Моля ви, помагайте! Ако някой може да ми тегли и Таро, ще съм благодарен (лошото е, че няма как да си платя). Истината е, че се чувствам адски прецакан и ме иде да се хвърля под влака.  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Изроди, как не я срам тая овца да ти говори по този начин. Махай се от там, как го траеш това изобщо. Такова отношение е неуважително и просташко.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6814 -: Юли 25, 2018, 05:19:42 pm »
Според мен колегата се е подмазал на регионалната. А теб искат сега да те насадят на пачи яйца.
Типично в стила на местните колеги/колежки и шефове.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Общи хорари
« Отговор #6815 -: Юли 25, 2018, 05:47:29 pm »
Честно ви казвам, ми се иска да умра, имам чувството, че и на тях им се иска. Преди малко, за малко да ме блъсне кола, после автобус, обаче за съжаление нищо не стана. Карах като бесен и даже не помня къде съм бил.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6816 -: Юли 25, 2018, 05:49:06 pm »
Ако си на франчайз е по-добре за теб да работиш, колкото е необходимо и е твоя отговорност. Подразни ме отношението на тази жена, ако наистина ти е говорила по-този начин.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Общи хорари
« Отговор #6817 -: Юли 25, 2018, 09:16:24 pm »
Хора, оказа се всъщност, че не регионалната ми се е обадила, а жената на колегата се е представила за нея и ми е говорила, после пак ми се обажда и ми крещя. Разбрах вече какво е означавала змията в съня ми онази вечер.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6818 -: Юли 25, 2018, 09:23:27 pm »
Луди хора, че и с претенции.
А ти какво си виновен, че колегата ти не може да отиде на работа?

Стационарният Меркурий явно си прави шеги. Моето предположение беше за блъф, но не очаквах друг да се е представил за нея.

Имаш два варианта – или да изясниш въпроса директно с колегата, или с регионалната. Аман от интриганти!

Хм, случайно да има връзка с липсващия стек Пещерска, който имате да плащате? От такива дребни душици всичко може да се очаква.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Общи хорари
« Отговор #6819 -: Юли 25, 2018, 09:37:15 pm »
Хм, случайно да има връзка с липсващия стек Пещерска, който имате да плащате? От такива дребни душици всичко може да се очаква.
Вече не бих се учудил на нищо. То по принцип в Лафка и около нея е пълно с психари, така че...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6820 -: Юли 25, 2018, 09:40:42 pm »
То по принцип в Лафка и около нея е пълно с психари, така че...

Не знам, аз от Лафка съм вземала само носни кърпички  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7329
Re: Общи хорари
« Отговор #6821 -: Юли 25, 2018, 09:45:47 pm »
Честно ви казвам, ми се иска да умра, имам чувството, че и на тях им се иска. Преди малко, за малко да ме блъсне кола, после автобус, обаче за съжаление нищо не стана. Карах като бесен и даже не помня къде съм бил.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
Веселин,за цикъл Марс/Слънце бяхме коментирали за преди 4 години събитие.Затъмнението сега в кои домове е при теб?12-6? Аспектира ли нещо погледни.
А,да,прочетох в лунации поста ти.Имаш ли нещо в скорпион?
« Последна редакция: Юли 25, 2018, 09:48:43 pm от Сафо »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6822 -: Юли 25, 2018, 09:56:15 pm »
Хора, оказа се всъщност, че не регионалната ми се е обадила, а жената на колегата се е представила за нея и ми е говорила, после пак ми се обажда и ми крещя. Разбрах вече какво е означавала змията в съня ми онази вечер.

Ехаа, сега можеш да му го върнеш тъпкано. Поиграй си с него, че да му разкажеш играта. Заплаши го и ти след този номер, който ти е спретнал с жена му.
А ти как разбра, че не е регионалната?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13542
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6823 -: Юли 25, 2018, 09:58:10 pm »
Вече не бих се учудил на нищо. То по принцип в Лафка и около нея е пълно с психари, така че...
В моя квартал и на трите лафки е спокойно, работят само жени на средна възраст, едната ми е бивша колежка, сподели, че е доволна и няма проблемите, на които ти се натъкваш откакто работиш за тях. Говори с регионалната и кажи как жената на колегата ти се е представила за нея, а и за всичко останало. Те са длъжни да намерят заместник, а не ти да се гърбиш с цялата работа и с липсите.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6824 -: Юли 25, 2018, 10:05:20 pm »
При лафката до вкъщи, както и на още две централни места в града е пълно с алкохолици и наркомани. Пълна трагедия е, жената е намерила начин как да ги успокоява, за да не крадат. Но със сигурност не й е леко там сама.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг