Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833660 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5250 -: Юни 07, 2018, 03:50:49 pm »
Тъй като всяка кучешка болест и смърт приемам твърде лично и болезнено ,прегледах няколко стр. от досието на Санти и не разбрах къде ги гледате транзитите ?Според картата му, която открих в тема за Солар Плутон е 12 дом- не 6ти  :017:
6д за кучето е производен 6-ти от 6-ти на Санти
и аз гледах соларна карта отпреди 2г.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5251 -: Юни 07, 2018, 07:56:06 pm »
Странно. Домашните любимци защо винаги са по 6д, като всеки следващ любимец трябва да е по производен дом. Тоест, аз досега съм имала 4 кучета и след седмица-две ще си взема пето куче. Ако второ дете е 7д, но винаги гледаме 5д, то защо и с любимците не е така? Тоест, сега петото ми куче трябва да е по 2д,  с упр Плутон, а то милото е Теленце с АЦ Телец и Луна в Овен. А на мен У6 не ми е активен, за да си взимам куче.
Това би означавало аспект към 6д или Марс. Но пък при предишните пъти нито към 8д, 10д, 12д не съм имала аспекти, за да тълкувам отзад напред, че след като Марс е втори управител на Скорпион, то затова имам аспект към Марс у6. Като натъкмистика е.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Събития и транзити
« Отговор #5252 -: Юни 07, 2018, 09:05:46 pm »
Yaya, и аз съм се чудила това. Би трябвало да е така, не съм си проверявала производните домове по ред на домашните любимци, но е факт, че при всяко събитие с такова е активиран 6-я ми дом. Трябва да го проверя това наистина, защото няма логика всички животни да са описани от един и същи дом.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5253 -: Юни 07, 2018, 10:31:11 pm »
За домашните любимци и аз да се включа предвид, че са ми няколко, а от 10 месеца насам си прибрахме поредния.

Та, при последният любимец, Упр. на 6ти дом беше в квадрат с Asc, а ретро Сатурн се мотаеше на куспидата на 6ти натален.

В интерес на истината, досега никога не съм правила толкова много, ама наистина огромни усилия, за да създам условия за животно у дома. Другите преди все са си идвали ей така - естествено и без усилия.
Докато за това трябваше много изпътувани в километри път, адаптация на едно и после на друго място, преодоляване на силна алергия на детето към животното (традиционната медицина все още не го вярва това) после изпитание с приемането от друг член на семейстовто и най-накрая, след месеци напред-назад сме си заедно с нея в мир и любов  :-*

Ако приемем теорията за производните домове - по-скоро нищо особено не отчитам там. Все си беше по 6ти дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5254 -: Юни 08, 2018, 12:59:38 am »
Трябва да го проверя това наистина, защото няма логика всички животни да са описани от един и същи дом.
както всички движими притежания са по 2-ри дом, така и домашните любимци, от рода на кучета и котки, са по 6-ти, а аз споменах производен 6-ти от 6-ти , имайки предвид здравето на кучето

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Събития и транзити
« Отговор #5255 -: Юни 08, 2018, 04:22:23 pm »
Благодаря ти за отговора Акрукс, изчисти неяснотите, които имах! Иначе за производните домове, които писа по- горе разбрах какво имаш в предвид.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7263
Re: Събития и транзити
« Отговор #5256 -: Юни 08, 2018, 05:46:10 pm »
Днес тр.меркурий съвпад с луната ми.Получих нова косачка.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5257 -: Юни 09, 2018, 01:43:40 am »
Днес тр.меркурий съвпад с луната ми.Получих нова косачка.  :)
Охо, идвай ми на гости, с косачката  :)
Ама що пък да е по Меркурий, не трябва ли да е по Марс?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Събития и транзити
« Отговор #5258 -: Юни 09, 2018, 09:40:04 am »
При мен тези дни съвпадът Слънце У3- Мерк У4 върху нат Марс У11 беше много активен- обучения, празници, пътуване, срещи с много хора, добре, че дойде и уикенд, за да си почина от това . Като цяло бяха приятни емоции, но предотпускно съм изцедена .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7263
Re: Събития и транзити
« Отговор #5259 -: Юни 09, 2018, 11:05:42 pm »
Охо, идвай ми на гости, с косачката  :)
Ама що пък да е по Меркурий, не трябва ли да е по Марс?
Акрукс,няма проблем да дойда с косачката. ;)
Меркурий ми управлява 2ри дом,Луната е у3.Да,имаш право за Марс,тр.Луна сх.съвпад нат.Марс.Цикъл Слънце/Меркурий секстил нат.Марс беше,може би още нещо  ще получа/ще дойде, когато Слънцето съвпадне с Луната,всъщност на новолунието.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5260 -: Юни 10, 2018, 02:25:07 pm »
Теб какво те засяга дали и доколко е сериозен, с Луна съвпад Хирон и Алдебаран не му е бил лек живота, с Марс в Скорпион действа задълбочено, на принципа всичко или нищо, а в крайна сметка делата са важни, а не приказките. Освен това Луната е У2 в 12-ти, укрива и скатава пари, няма да умре от глад, не го мисли. Слънцето в съвпад с Алтаир, тази звезда дава склонност към пътешествия, а това за часовника ти, че се е пошегувал, защо приемаш казаното така драматично? Нептун в 7д показва, че обикновено той е жертва на непочтени приятели, колеги, партньорства и с това, че за втори път му качваш картата и обсъждаш зад гърба го доказваш.

Моят приятел ви благодари за съветите, говорихме за нещата , които ми писахте , особено за Марс-а.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7263
Re: Събития и транзити
« Отговор #5261 -: Юни 13, 2018, 03:34:39 pm »
Акрукс,няма проблем да дойда с косачката. ;)
Меркурий ми управлява 2ри дом,Луната е у3.Да,имаш право за Марс,тр.Луна сх.съвпад нат.Марс.Цикъл Слънце/Меркурий секстил нат.Марс беше,може би още нещо  ще получа/ще дойде, когато Слънцето съвпадне с Луната,всъщност на новолунието.
Получих...............подуване на корема и болки сутринта,вчера изядох наведнъж 1кг.череши(всеки път така си ям),отвратителен ден,като си помисля,че и лунара ми ще е такъв новолунен! :o

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #5262 -: Юни 13, 2018, 03:40:15 pm »
Оооо, вярно, че е новолуние сега ... Така го чаках - с особен интерес - случва се върху натален Марс на Имум център ...От два дни ми драска гърлото и не ми е добре. Днес започнах противовирусни. Вчера се и претоплих ... следобед на жегата ... Днес получих и две предложяния за работа в съвсем различни области. Като се замисля - новолунието беше май малко преди полунощ, т.е. луната все още намалява.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5263 -: Юни 13, 2018, 04:05:48 pm »
Получих...............подуване на корема и болки сутринта,вчера изядох наведнъж 1кг.череши(всеки път така си ям),отвратителен ден,като си помисля,че и лунара ми ще е такъв новолунен! :o
Онзи ден също имах силни болки в корема, ниско долу, само че преядох с фурми  :)
Пълнолунието при мен беше в края на 3д до IC, хармоничен аспект със светилата, но квадрат с Уран У6 в 12д. - ще пиша в темата за тази лунация
При теб също квадратира У6, съу12

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Събития и транзити
« Отговор #5264 -: Юни 13, 2018, 05:39:10 pm »
Венера У 5 ми мина тези дни през нат. Сатурн У7,8 на К2.
Толкова шопинг и харчене на пари за дрехи и обувки в рамките на два- три дни не е било, днес си резервирахме и кратко пътуване с колеги из БГ.
Получих и любовно предложение от мъж, който може да ми е син с малко повече фантазия.
Още един таен обожател имам, но нещо е срамежлив и с фалшиви профили, та не мога да му хвана спатиите.
Изобщо , по Венерините теми е пълен купон .
Хубаво е Венера да ти транзитира през първи дом.
« Последна редакция: Юни 13, 2018, 05:46:04 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...