Автор Тема: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ  (Прочетена 17779 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #15 -: Януари 09, 2014, 09:13:57 pm »
Последните нощи не можах да спя и гледам, че гостите на форума са констнатна бройка нощем. Стана ми странно, а потребителите си лягат-спазват техен вечерен час. :85:
Реших, че самото устройство не отчита гостите прецизно, не е логично пък само те да не се отписват. Не е въпрос, че и аз ако няма кой да ми бръмчи в къщи няма да си правя труда-влизане-излизане, като съм тук по 20 часа дневно. :)
Просто дали съм на линия, или не, автономното не ми е нарушено, на мен. търся разликата.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #16 -: Януари 09, 2014, 09:15:20 pm »
Последните нощи не можах да спя и гледам, че гостите на форума са констнатна бройка нощем

не се тревожи за такива неща :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #17 -: Януари 09, 2014, 09:16:11 pm »
ЛС могат да се четат, така са устроени форумите

това не е вярно
особено тази платформа - изрично си казват хората, че нарочно не са сложили лесна опция да се четат личните от админите - въпрос на етика
това, че в някои форуми го правят - това си е техен морал, по принцип за администратор ако иска - няма да има скрити неща
тук може да е така, но всички,които са се "изляли" на лични в останалите форуми със Simple Machine, могат. Нищо лично, не знам за тук. така говорех тами предупреждавах, че МОЖЕ и -се чете. :-\

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #18 -: Януари 09, 2014, 09:21:32 pm »
ЛС могат да се четат, така са устроени форумите

това не е вярно
особено тази платформа - изрично си казват хората, че нарочно не са сложили лесна опция да се четат личните от админите - въпрос на етика
това, че в някои форуми го правят - това си е техен морал, по принцип за администратор ако иска - няма да има скрити неща
Никой не се съмнява в теб. по същата причина-без да знам технически параметри, ти не си такава, затова си и тук-да кажеш твоето, нещо ново, но и да  отграничиш кан НЕ трябва да е.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #19 -: Януари 09, 2014, 09:24:20 pm »
ами да - и аз имам доказателства, че се четеше
и кво от това - дет се вика - пука ми

както казах - въпрос на морал

п.п. отде ме знаеш каква съм - ей сега ще отворя базата... :85:
п.п.п. спокойно - не бързайте да си триете лс -то :) няма да я отворя :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #20 -: Януари 09, 2014, 09:25:16 pm »
В продължение на половин година, откакто е създаден форумът, влизах тук с паролата, която ми беше дадена от Рару, когато ми направи профил тук. Без да се усъмня нито за миг, че би могла да се възползва. А и съм преклено заета със себе си  ;D, за да обсъждам на лични други хора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #21 -: Януари 09, 2014, 09:28:45 pm »
В крайна сметка събрахме се преброихме се като на парламентарен контрол   :dance: .

Колкото до сигурността на личната кореспондеция и явната и уязвимост на някои места, честно казано никога не ми е пукало, макар да съм имал винаги нуждата да чувствам личното си пространство неприкосновенно, няма значение дали някой някога е посягал над нея, това може да говори само лошо за този, който го е правил.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #22 -: Януари 09, 2014, 09:32:34 pm »
Ееех, Лила, ако знаех... ;D

Да, Санти, и аз мисля като теб, още повече, че няма нещо, което съм казала на лични дето не мога да го повторя на публични
Но и аз мразя да ми се влиза непоканено, и фейсбука не ме кефи
"Днеска се почесох, вчера се гримирах, вижте ме тука на Бахамите..."- глупости

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #23 -: Януари 09, 2014, 09:35:40 pm »
Ееех, Лила, ако знаех... ;D

И без това няма да откриете там дневници на червените обувки. Шегувам се!  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #24 -: Януари 09, 2014, 09:42:47 pm »
Папи, от деца ни учат как да заглушим тънкия гласец на сърцето и ума/интуиция/.
И аз не споделям по приницп. Но сега не е чак такъв проблем, какво като споделя...явно въпросът за мен е плутонов колко, какво и защо от нас имаме да скрием-ако споделя лично, винаги знам, че може да излезе като парите,които ще дам назаем-винаги има опция-може да не ти ги върнат, знаеш го. същото е и със споделянето.
Може би въпросът е колко тайни можем да споделим, с колко тайни можем да се справим сами-без да споделим. И -отровно нещо за на  ли са тайните /да, речем тези от детството, но не само те/.
В "чуждите" форуми дори аватарът им е снимката. Защо там няма грозни караници? Нашето нещо-бг ли е, или какво?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #25 -: Януари 09, 2014, 09:44:55 pm »
Бг е
Глупава история
Помагайте да сме различни :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #26 -: Януари 09, 2014, 09:51:39 pm »
Мисълта ми е, че ако ние не можем да сме открити, и не само по присъствието долу, ако не сме излекували нашите тайни, как даваме съвети на други хора, гости...т.н.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #27 -: Януари 09, 2014, 09:58:54 pm »
Защо пък такива неща ви пречат на споделянето - някой ако реши да ви черни, ще ви очерни. Ако няма нещо, на което да базира интригата си, ами ще си измисли история за вас. Бааа, не ставайте роби на такива неща. Просто игнор и те спират. Веско, покрай едни събития с твое участие, най-вече на теб го казвам.  :72:
Не ни пречат. хората,които много говорят често не споделят ,нали? точно какво се случва вътре в тях.
Този форум е друг, факт.
Разсъждавам върху потайността на хората, кое е тяхно, какво владеят с нея?
Някои питат всичко-ще имам ли днес редовен стомах, ще забременея ли? Изчезват, пак така се появяват. Вълнува ме вътрешния свят на по-интересните хора.
Около мен масово не се споделя-средата ми е такава, скорпи-история. Лично са ми доверявали тайни,защото им тежат, а аз забравям. Ама не ги лекуват.
От една страна хем не мисля, че като споделиш някой ще ти реши проблема, или ще ти олекне. От друга обаче, прекалено потайният човек, не оставя лична следа, някакъв бот е. :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #28 -: Януари 09, 2014, 10:02:59 pm »
и аз обичам да съм скрита - природа, нещо като Луна в Рак и в 8ми :012:, при това винаги и навсякъде, без оглед виртуално или реално пространство

п.п. това е първият форум, в който не съм "скрита" - все още не съм имала време да се замисля защо - вероятно ми понася етиката тук, засега

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #29 -: Януари 09, 2014, 10:15:22 pm »
Мисълта ми е, че ако ние не можем да сме открити, и не само по присъствието долу, ако не сме излекували нашите тайни, как даваме съвети на други хора, гости...т.н.

Съвети кой колко да е скрит не даваме :)
Даваме съвети за труд в полза на знанието и астрологията, а не за празни приказки приоритетно
Нали за туй сме се събрали, иначе астрологията като всичко друго, дето се учи-си е самостоятелна дейност, не колективна