Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601950 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Натални карти
« Отговор #3975 -: Април 05, 2019, 11:29:58 pm »
fortunades,

С У1 в 11 дом и при това Нептун наистина човек трудно успява да се ориентира и фокусира само върху едно и често се разпилява в различни неща. Тя какво е учила, не вярвам да не е учила с този Плутон в 9-ти дом, да не би да е било наложено от някой от семейството?
Като че ли я виждам в някаква новаторска работа - лаборатория, където да прави експерименти, да изследва, анализира. Работа с машини... ::)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Натални карти
« Отговор #3976 -: Април 06, 2019, 10:47:50 am »
fortunades,

С У1 в 11 дом и при това Нептун наистина човек трудно успява да се ориентира и фокусира само върху едно и често се разпилява в различни неща. Тя какво е учила, не вярвам да не е учила с този Плутон в 9-ти дом, да не би да е било наложено от някой от семейството?
Като че ли я виждам в някаква новаторска работа - лаборатория, където да прави експерименти, да изследва, анализира. Работа с машини... ::)

Здравей, romantica.

Много ти благодаря за разчитането на картата.
Ами тя още не е завършила, последна година е, но като цяло с това иска да се занимава.
Да е в лаборатория за производство на лекарства.
Но, все се чуди, дали това е или не е.
Даже аз и предложих помощ, сега уж ще кандидатства в една фирма за стаж.
Имам позната, която работи в тази фармацевтична фирма и тя може да и даде препоръка, да се срещнат двете да разговарят, но моята приятелка не иска да и помагам. Каза ми, че ако сама се била справила, щяло да и е по-сладко. Само че за там има адски много кандидати и то все с връзки... Не знам.. В момента работи във фирма в която правят в лаборатория изследвания на вода, но това не и било при сърце.
Ще пусна и една хорарна карта в раздел "общи хорари", защото ми се струва, че ще си промени мнението за моята помощ.
Трябва да реши най-накрая какво иска и да го работи.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Натални карти
« Отговор #3977 -: Април 06, 2019, 10:13:03 pm »
Как стигате до извод кои спортове са най-подходящи, спрямо натала? 3-ти дом, У3, Марс, У1, У6?
« Последна редакция: Април 06, 2019, 10:14:59 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #3978 -: Април 07, 2019, 04:36:25 am »
Как стигате до извод кои спортове са най-подходящи, спрямо натала? 3-ти дом, У3, Марс, У1, У6?
Аз разглеждам 5 дом.

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #3979 -: Април 07, 2019, 11:26:12 am »
картите трябва да изтеглиш на твоя компютър или телефон, а после да ги поставиш тук като прикачен файл или да ги качиш в друг сайт, а тук да го поставиш с "вмъкни изображение"

Сега мисля, че се справих:
« Последна редакция: Април 07, 2019, 11:27:56 am от Хриспа »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Натални карти
« Отговор #3980 -: Април 09, 2019, 07:10:49 am »
Аз разглеждам 5 дом.

Благодаря, Сафо!
От всички предположения само вярното пропуснах.  :012:   :lol_hitting:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #3981 -: Април 09, 2019, 06:27:58 pm »
картите трябва да изтеглиш на твоя компютър или телефон, а после да ги поставиш тук като прикачен файл или да ги качиш в друг сайт, а тук да го поставиш с "вмъкни изображение"

Сега мисля, че се справих:

Момичета и момчета, моля, ако някой от вас може да погледне картите и да каже има ли кармична връзка тук и в какво се изразява ще съм много благодарна!? :17:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #3982 -: Април 09, 2019, 07:42:41 pm »
Момичета и момчета, моля, ако някой от вас може да погледне картите и да каже има ли кармична връзка тук и в какво се изразява ще съм много благодарна!? :17:
Кармичната връзка -гледаш възлите,и при двамата са в съвпад с партньорски планети.Сатурн на мъжа е в аспект със Слънцето ти.Възлите са най-важни.Твоята Луна съвпад с негов СВ.Негов Уран съвпад с твоя възел.

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #3983 -: Април 09, 2019, 09:01:48 pm »
Сафо, благодаря! Обаче, това не е карта на мъж. Това е карта на моя близка,с която живеем заедно. Офф, нищо не разбрах за партньорските планети! :17:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #3984 -: Април 10, 2019, 05:27:27 am »
Сафо, благодаря! Обаче, това не е карта на мъж. Това е карта на моя близка,с която живеем заедно. Офф, нищо не разбрах за партньорските планети! :17:
Нали питаш за кармични връзки?Аз ти написах да гледаш възлите в двете карти,не ме интересува дали е мъж или жена.

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #3985 -: Април 10, 2019, 09:27:25 am »
Добре, благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #3986 -: Април 22, 2019, 08:58:40 am »
Това е наталната карта на племеникът ми.Виждате ли някаква вероятност да се измъкне от зависимистта към нарк.?Какво,кой може да му бъде в помощ?Ще съм благодарна някой да се включи.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #3987 -: Април 22, 2019, 09:37:44 am »
Разглезен ли е, угаждано много  :017:Трябва да се използва по някакъв начин аспекта на Сатурн към Юпитер- да учи, да му свие сърмите с уливането .Не съм привърженик на комуните в чужбина, защото май са на някаква религиозна основа, но в случая може пък да помогне с този Юпитер в група в 11ти  :017:  То от група приятели е тръгнало подхлъзване та пак така може и да излезе. Може и вяра  да трябва, но истинско божествено опование, не сектантско .Тази Венера и Слънце трябва да прави нещо друго по 12 дом, да излезе от клишето, капана на Нептун и наркотична зависимоост-някакво творчество влече ли го, ако има дарби трябва спешно да ги развива ,да учи ,да ги практикува. Да свири, рисува, каквото там и да избива чрез творчеството тази свръхчувствителна Луна в Скорпион в 1ви. Абе много трудно ми се вижда ,няма много волеви аспекти от Сатурн и Плутон, а има чувствителност, като оголена рана. Творчество, психология ,вяра и ограничителен ритник от Сатурн. Сам не ми изглежда ,че ще има сила да се оправи, трябва доброзорно  да му помогнат.Дай малко инфо за него .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #3988 -: Април 22, 2019, 09:46:49 am »
Този кармичен червен  аспект, сочещ Юпитер -не помня петров кръст ли секира ли беше.. виж има ли такъв и как да се разнищи .Абе много трудно ще е и спасителната акция трябва да е многопластова и дългосрочна . Едно еднократно изчистване, няма да помогне на тази Луна и тези везнишки в 12 дом.. Трябва психофизическа дългосрочна работа .Виж му дирекции и транзити за напред за да видиш евентуално в перспектива  накъде ще духат ветровете-в случая мътните води

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #3989 -: Април 22, 2019, 12:11:05 pm »
Разглезен ли е, угаждано много  :017:Трябва да се използва по някакъв начин аспекта на Сатурн към Юпитер- да учи, да му свие сърмите с уливането .Не съм привърженик на комуните в чужбина, защото май са на някаква религиозна основа, но в случая може пък да помогне с този Юпитер в група в 11ти  :017:  То от група приятели е тръгнало подхлъзване та пак така може и да излезе. Може и вяра  да трябва, но истинско божествено опование, не сектантско .Тази Венера и Слънце трябва да прави нещо друго по 12 дом, да излезе от клишето, капана на Нептун и наркотична зависимоост-някакво творчество влече ли го, ако има дарби трябва спешно да ги развива ,да учи ,да ги практикува. Да свири, рисува, каквото там и да избива чрез творчеството тази свръхчувствителна Луна в Скорпион в 1ви. Абе много трудно ми се вижда ,няма много волеви аспекти от Сатурн и Плутон, а има чувствителност, като оголена рана. Творчество, психология ,вяра и ограничителен ритник от Сатурн. Сам не ми изглежда ,че ще има сила да се оправи, трябва доброзорно  да му помогнат.Дай малко инфо за него .
Ребека,благодаря!Дарби до този момент не е показал да има,нито рисува,не свири,не се интересува от религия.....Глезен е като малък и според мен,но не и според родителите.Агресивен,спортуваше,ходеше на футбол като малък,но няма постоянство.Фантазира си от малък някакви неща.Не точно фантазии,по-скоро лъжи.В 5-6 клас го преместиха в друго училище,за да не го изключат.Тази година отново е преместен ,поради същата причина,поредно 4 училище.В полицейските упр.няколко пъти е привикван,задържан ,за побойща и притежание на дрога.Посещава психолози заедно с родителите.Чудя се дали е добра идея да го изпратят в чужбина,имат роднини в САщ и Канада......В безисходица са в момента и брат ми и жена му.Гледам и се чудя.....