Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601453 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #3960 -: Март 27, 2019, 09:34:58 am »
Не се вижда картата

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #3961 -: Март 27, 2019, 12:23:35 pm »
Извинявам се!
Сега надявам се, се вижда:


Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Натални карти
« Отговор #3962 -: Март 27, 2019, 03:25:49 pm »
Венера ти е добре аспекттирана-би трябвало да имаш възможности за добра интимна връзка,поне на ниво чувства и усещане за привързаност към някой.

В минус можем да кажем е,че се упр от Сатурн,който пък е в домв на връзките и показва,че тази област ти е трудна, нещата се движат със забавен ход,но пък от към качество би трябвало с времето да е на лице.

За мен е трудно да си представя някой като теб с Плутон квадрат Венера,да не е имал силни връзки.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #3963 -: Март 27, 2019, 04:07:13 pm »
Синухе, много ти благодаря за отговора!!

Абе, има една такава възможност на този етап за силна връзка, ама не е точно това, което ми се иска... :) И да, трудно ми е наистина с този Сатурн в седми дом!
Да попитам и тук: Как бихте разглеждали Венера в тази карта? Т. е. Венера е в 12 - ти дом, или бихте я разглеждали в съвпад с Асцендента? Защото за планетите в 12 - ти дом не съм чела кой знае какви хубави неща - тъкмо обратното.

MYSTIC.04.20

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Натални карти
« Отговор #3964 -: Март 27, 2019, 10:39:45 pm »
Добър вечер на всички! Ако може да ми погледнете наталната карта и да ми кажете, по-важните неща .. професионална реализация на таланта ми ( композирам музика ), сериозна връзка-брак, финанси ? До сега в живота си, не бих казал, че имам лека карма/съдба и за нещата, които Ви питам да погледнете в наталната ми карта, все не ми върви. Искам изрично да подчертая, че изпитвам отвръщение и погнуса към всякакъв вид работа и дейност, която е против волята ми и интересите на душата ми, явно е заради Водолея-Уран в картата ми - Болен съм на тема Свобода, живея в мой собствен свят и ме дразни ограничения начин на мислене на хората (за обществото, като цяло имам предвит), еднообразието, несправедливостта в света ... убеден съм, че само Вие ще ме разберете! Оптимист съм като цяло за живота, дълбоко разбирам правотата на тази ''Велика наука - Астрология'' .. попринцип, не се влияя и не възприемам чужди мнения - знам си моето, но съм дълбоко убеден, че Вие като професионалисти, ще ми направите абсолютно точна характеристика на същността ми и ще я приема със сърцето и душата си! Благодаря Ви предварително !!! Бъдете живи и здрави !!!



Amazong

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Натални карти
« Отговор #3965 -: Март 28, 2019, 11:03:36 am »
Здравейте, какво ще кажете за Меркурий, Венера, Уран в 7 дом?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #3966 -: Март 28, 2019, 11:57:50 am »
Кво да ти кажем-клишета Много мъже със слаби ангели примерно или жени  :012:

Amazong

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Натални карти
« Отговор #3967 -: Март 28, 2019, 12:16:41 pm »
Не е много обнадеждаващо

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Натални карти
« Отговор #3968 -: Март 28, 2019, 12:54:29 pm »
Ако може да ми погледнете наталната карта и да ми кажете, по-важните неща .. професионална реализация на таланта ми ( композирам музика ), сериозна връзка-брак, финанси ?


Това е тема за натални карти-какво ти е заложено по натал,останалото е прогностика и изисква сериозно разглеждане.

Имаш интересни елементи в картата-ти си индивидуалист и отделно имаш много енергия,която идва от секстила Слънце/Марс където Марс е Диспозитор,при това и двете са Анарета т.е. показват едни наработени и развити качества,много потенциал,а друго за характерно при смесване на Слънце/Марс е ,че определено човек трябва да е шеф сам на себе си,добре е да се занимава с каквито и да е самостоятелни дейности и да не търпи чужда намеса и работа в група.Отделно силният 1ви дом те прави харизматична личност и е възможно да ти завиждат,привличаш ненужно внимание.

Музикалният ти талант е от секстила Венера/Нептун където Нептун е също Диспозитор и така аспекта се засилва-Нептун ти упр 2 дом на таланти и пари,така че би трябвало да успееш да си изкарваш доходи от музиката си.Но тъй като Нептун е под влияние на Уран и Сатурн парите при теб няма да са постоянни или да идват от един източник,отделно показва че имаш пречки или предизвикателства/задължения на материално ниво с които трябва да се справиш.Тъй като Марс упр 10ти дом наред с Плутон може и да ти е призвано да си изобретател,пионер или откривател в областта в която вкарваш най-много енергията си.
Ако гледаме Плутон като упр на 10ти дом можеш да се реализираш и в чужбина или там да ти се отключи по-значима позиция, същото става и ако имаш местене на по далечно място като цяло,но не е задължително.

Връзки ще имаш и ще съответстват на твоите принципи,които са много индивидуални и завишени заради влиянието на Уран и Нептун спрямо Венера.Ако гледаме упр на 7ми дом за брак/връзка то квадрата със Сатурн показва забавяне и вероятно,че ще имаш поне една разочароваща връзка,изчистваш също някаква стара карма от минал живот,защото Сатурн е в 12ти дом.

И дввата управителя на 1ви дом са в 12ти дом -от там ти идва самоизолацията и действие в сянка,но пък положително погледнато ще имаш силата да влияеш на колективното съзнание и на масата,ако личността ти е добре развита.Изглеждаш ми упорит и самостоятелен човек,държиш много на своето си виждане и на собствените си желания,те те зареждат към действие.

Само с тая квадратура Меркурий/Луна не е сигурно в кое прекаляваш-в говоренето или в емоциите в твоите комуникации,
има някакъв проблем на ниво общуване, който трябва да оправиш в себе си.


Никой не резонира с планетите, така както ти!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Натални карти
« Отговор #3969 -: Април 03, 2019, 10:52:52 am »

Привет.
Мога ли да помоля за помощ, за тълкуването на тази карта.
На моя приятелка е, която има проблеми с намирането на работа и по-скоро иска да разбере в коя област да се насочи.
Каза, че и е трудно да открие смисъла на живота и че нещо я спира или отделя от нещата, които желае.

Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

anton

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Натални карти
« Отговор #3970 -: Април 03, 2019, 11:39:32 am »
Здравейте!
Моля ви за разтълкуване на тази натална карта.
Благодаря предварително!

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #3971 -: Април 03, 2019, 11:49:00 am »
Здравейте момичета и момчета!

Моля за малко помощ!
Може ли някой да ми каже вижда ли в тези карти кармична връзка и в какво се изразява?


Какво се гледа в картите за наличието на кармична връзка? Много ми е важно да разбера! Човека ми е много близък, и има неща, които не можем да си ги обясним и двамата!
« Последна редакция: Април 05, 2019, 12:33:31 am от Хриспа »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3972 -: Април 05, 2019, 12:31:08 am »
Здравейте момичета и момчета!

Моля за малко помощ!
Може ли някой да ми каже вижда ли в тези карти кармична връзка и в какво се изразява?

Какво се гледа в картите за наличието на кармична връзка? Много ми е важно да разбера! Човека ми е много близък, и има неща, които не можем да си ги обясним и двамата!
картите трябва да изтеглиш на твоя компютър или телефон, а после да ги поставиш тук като прикачен файл или да ги качиш в друг сайт, а тук да го поставиш с "вмъкни изображение"

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Натални карти
« Отговор #3973 -: Април 05, 2019, 12:58:54 pm »
Привет.
Мога ли да помоля за помощ, за тълкуването на тази карта.
На моя приятелка е, която има проблеми с намирането на работа и по-скоро иска да разбере в коя област да се насочи.
Каза, че и е трудно да открие смисъла на живота и че нещо я спира или отделя от нещата, които желае.

Благодаря.

Много ви моля за насока за работа и кариера. С този У10 Юпитер във Водолей в 12-ти дом, нещо свързано с болници, лекарства, фармация, лаборатории?
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #3974 -: Април 05, 2019, 05:01:29 pm »
Аркус, благодаря за отговора!

Ще се постарая така да публикувам картите!