Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233254 пъти)

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1110 -: Август 15, 2018, 04:32:30 pm »
И аз не знам PADOCT. Снощи намерих в една градинка до нас ударено коте - абсолютно същия цвят, но беше напълно обезобразено и полуразложено  :'( гледката беше ужасяваща и не можахме да разберем дали е нашето момче. Затова и питах дали мъртвото коте което намерих тази вечер е Х.
Тук съм много объркана дали да гледам 11 дом за бездомно животно, защото не съм сигурна дали е нашето, и 6 дом за нашето. В смисъл дали аспект между управителите на двата дома би дал отговор или друго се гледа? Ако съм права У11 е в разходящ квадрат с У6 и може да не е той. Притеснява ме Нептун в 1 дом - дали не дава заблуда в тълкуването, или просто показва моята несигурност в отговора. Луната пък е във Виа Комбуста, но като сигнификатор на въпроса може и да не значи нерадикалност или не е така? Късния АС е това, че питам за нещо случило се вече. Последния аспект на Луната е квадрат с Плутон У4 негов дом. По всичко това си мисля, че не е той, но е твърде вероятно да се самонавивам. А и дали този квадрат не показва, че няма да се прибере, въпреки че въпросът е друг?
Извинявайте за многото ми въпроси по този повод, но ми е много притеснено. Предпочитам да знам истината, отколкото да съм в неведение, затова дори и да виждате най- лошото, го напишете. И пак се извинявам.
Да дам ОВ - било е нашето коте. След като изчезна една съседка го е снимала и беше с голям корем като на намереното. А и в квартала нямаше друго такова. Явно Нептун наистина ни е заблудил или по-скоро е показал моето нежелание да приема истината и илюзиите, които съм си създавала, за да не приема, че е той.... Благодаря ви на всички за помощта в тълкуването!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1111 -: Август 15, 2018, 04:37:25 pm »
Да дам ОВ - било е нашето коте. След като изчезна една съседка го е снимала и беше с голям корем като на намереното. А и в квартала нямаше друго такова. Явно Нептун наистина ни е заблудил или по-скоро е показал моето нежелание да приема истината и илюзиите, които съм си създавала, за да не приема, че е той.... Благодаря ви на всички за помощта в тълкуването!

Много съжалявам, Irko_Birko!   :( Нека почива в мир!
« Последна редакция: Август 15, 2018, 04:43:17 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1112 -: Август 15, 2018, 05:00:59 pm »
Много жалко!  :(
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1113 -: Август 15, 2018, 05:08:44 pm »
Съжалявам много!  ??? Да почива в мир, миличкото!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1114 -: Август 15, 2018, 05:17:52 pm »
Е ужас , много мъчно, съседката защо го е снимала.. живо ли ..

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1115 -: Август 15, 2018, 06:31:40 pm »
Благодаря ви! Дано наистина е на по-хубаво място. Бека, съседката го е снимала жив, малко след като го видяхме за последно - явно е изял нещо и затова е бил такъв голям - абсолютно същата форма заради, която реших, че удареното коте не е нашето. Преди като не знаех какво точно е станало с него сякаш по- малко страдах, а сега всеки ден го мисля, но времето лекува. Благодаря ви  :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1116 -: Август 15, 2018, 06:54:33 pm »
Снощи намерих в една градинка до нас ударено коте - абсолютно същия цвят, но беше напълно обезобразено и полуразложено, гледката беше ужасяваща и не можахме да разберем дали е нашето момче. Затова и питах дали мъртвото коте което намерих тази вечер е Х.
По тази карта котето е представено от Луната У1, У12 за него, в разходящ квадрат с негов У8 и в сходящ квадрат с У4, което може да означава, че е умряло и няма да се прибере. Нептун в негов 8д- отровено?

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1117 -: Август 15, 2018, 07:17:33 pm »
Блъснато от кола, Акрукс. Не знам това дали е показано от нещо. Не съм гледала кои домове се гледат за такива случаи. Дали разходящия квадрат на У3 с У8, както и взаимната рецепция по дом на У1 и У3?
« Последна редакция: Август 15, 2018, 07:22:16 pm от irko_birko »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1118 -: Август 16, 2018, 10:12:29 am »
Блъснато от кола, Акрукс. Не знам това дали е показано от нещо. Не съм гледала кои домове се гледат за такива случаи. Дали разходящия квадрат на У3 с У8, както и взаимната рецепция по дом на У1 и У3?
вероятно да, жалко за котето

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1119 -: Август 20, 2018, 07:19:29 pm »
Вероятно се нуждаете от лечение Сатурн в собствен дом, но ретро, 6 дом Меркурий
в 8 дом под силно Слънце. Марс евентуално хирург намеса, няма аспекти, така че вероятно лечение.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1120 -: Август 20, 2018, 07:39:04 pm »
По здравословни въпроси се ходи на лекар първо.
Смятам, че зъб няма за вадене. Сатурн е в собствен занак, но ретрограден,
което е слабост, няма указания за вадене.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1121 -: Август 20, 2018, 07:51:24 pm »
Не мисля, че ще има вадене на зъб и че е чак толкова сериозно.
Ако е подут венеца на мястото на корена, може стоматологът да назначи лечение с антибиотик (случвало ми се е, но това те си го решават и рядко прибягват до това), след това ако спадне, може да не се наложи друго лечение, а може да се отвори зъба, да се лекуват каналите евентуално. Ваденето на зъб е в много  краен случай и в никакъв случай не прибягвайте до самоволни лечения без стоматолог! Само ще си навредите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1122 -: Август 20, 2018, 08:03:43 pm »
Каква ще е съдбата на зъба ми?

Преди време пуснах карта за един зъб, дето на венеца имаше възпаление и питах за двама зъболекари дали са подходящи. Имаше опозиция между техните сигнификатори и моят. И казахте, че имало нещо сложно. Щели да си свършат работата професионално, но нещо щяло да има проблем. Извадих го. Доста време беше добре положението. Но сега на съседния зъб, който е напълно здрав, няма пломба, на венеца отново се появи подутина. Още не съм ходила на зъболекар и ме притеснява това възпаление. Какво мислите?
Картата е с прекалено ранен АС, въпросът още не е узрял, не си наясно с цялата ситуация около него. Венци се подуват и при лоша устна хигиена, оправят се с жабуркане с лайка, може и със Сандрин, билкове екстракт е и много помага.

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1123 -: Август 21, 2018, 05:01:55 pm »
Ех, Ирко.
Съжалявам много.  :'(
прегръщам те и те разбирам.
Майка ми в такива случаи казва, че и там имат нужда от животинки.
Сега е един щастлив и свободен дзвер.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1124 -: Август 28, 2018, 04:45:53 pm »
Привет на всички! От около 8 години пробвам различни методи на лечение на мой здравословен проблем. Нямам никакъв напредък. От миналата седмица започнах отново да посещавам психолог. Вече имам три сесии. Към момента се влошавам, всеки път повече от предходния. Въпросът ми е дали психотерапиите, които провеждам ще са успешни за мен? Луната е в разходящ секстил с У6, който е ретрограден, значи ли това че този метод на лечение не е подходящ вече?