Автор Тема: Принцове и принцеси  (Прочетена 24645 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Принцове и принцеси
« -: Септември 18, 2014, 11:54:56 am »
Принцове отдавна не чакам, но не мога да се задоволя с посредственост, а тя наистина масово преобладава.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #1 -: Септември 18, 2014, 12:07:33 pm »
Ти не искаш/(по)желаеш гадже ,Лили. :)
Скорпион/Плутон със своята Луциферова гордост ,не обича да се предава.
То пък без яка цедка не става,Рени.Не може куцо,коьораво и сакато да има привилегията да е до мен(нас).Това сериозно.И да ви питам кой(я) от вас изпадна в компромиси  и за какво по отношение за принцовете? Аз не правя никакви компромиси от изискванията,не ми е неудобно,че ги имам.Ако не ми бяха такива,нямаше да познавам всички стойностни мъже от живота ми.И да,има хора,които не са ни на нивото и не заслужават внимание.Живота е нива-йерархии,а аз искам най- high. "Най-high" с компромиси не се постига,a с безкомпромисност. Самият Юпитер,Телец,7Д е много показателен за мъжете в живота.Имам близка с Юпитер/Телец-тя няма как да е с мъж от плебоса-културен,финансов,социален.Била е също така и сама,но това и е изборът да не бъде с неподходящи.
Моят Юпитер е (все още в 7Д,до 8ми),но са ми ясни изискванията за постижения на брачната половинка,авантюрата или....
« Последна редакция: Септември 18, 2014, 12:10:02 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #2 -: Септември 18, 2014, 12:13:24 pm »
Хареса ми ,че и двете ,и Лили ,и Дракониада,реагирате както повеля Юпитер в 7-ми дом. :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #3 -: Септември 18, 2014, 12:15:15 pm »
Проблемът е, че много ясно виждам това, което повечето хора просто подминават, и затова за разлика от мен те успяват да постигнат по-голяма удовлетвореност от живота. На мен определено ми прави впечатление, не мога просто да се абстрахирам. Винаги съм се стремяла да се обграждам с хора, които в някакъв смисъл да бъдат пример за мен, да мога да им се възхищавам за нещо, да спечелят уважението ми. А когато на всяка крачка се натъкваш на посредственост, животът става безвкусен и сив, нищо не те вдъхновява. Иначе не съм по фантазиите, не бленувам за красиви принцове, изтъкани само от добродетели. И, да - не харесвам духовен и интелуктуален плебос, при това тесногръд, но щеш не щеш - той също е част от живота.

Цитат

Била е също така и сама,но това и е изборът да не бъде с неподходящи.


Да си дойдем на думата  ;D

« Последна редакция: Септември 18, 2014, 12:20:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #4 -: Септември 18, 2014, 12:39:42 pm »
То пък без яка цедка не става,Рени.Не може куцо,коьораво и сакато да има привилегията да е до мен(нас).Това сериозно.И да ви питам кой(я) от вас изпадна в компромиси  и за какво по отношение за принцовете? Аз не правя никакви компромиси от изискванията,не ми е неудобно,че ги имам.Ако не ми бяха такива,нямаше да познавам всички стойностни мъже от живота ми.И да,има хора,които не са ни на нивото и не заслужават внимание.Живота е нива-йерархии,а аз искам най- high. "Най-high" с компромиси не се постига,a с безкомпромисност. Самият Юпитер,Телец,7Д е много показателен за мъжете в живота.Имам близка с Юпитер/Телец-тя няма как да е с мъж от плебоса-културен,финансов,социален.Била е също така и сама,но това и е изборът да не бъде с неподходящи.
Моят Юпитер е (все още в 7Д,до 8ми),но са ми ясни изискванията за постижения на брачната половинка,авантюрата или....

Едва ли има някой, който прави. Разликата, според мен, е в самите изисквания - кой какво търси. :). И след това - дали ти се пада въобще по натал :).

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #5 -: Септември 18, 2014, 01:00:32 pm »
Моята тема не е Юпитерова,но той ми е съуправител на цялата карта заедно с Марс.Знам какво са изисквания на Юпитер,а те идват най-вече от идеалите."Компромис" от Юпитеровата летва е възможен,ако върху идеалът на Юпитер се наложи някой по-висш,изискващ и подчиняващ идеал като този на Сатурн.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #6 -: Септември 18, 2014, 01:02:29 pm »
Няма човек, който да не смята, че заслужава най-доброто, но принцовете са единици. А и едно е да го искаш такъв от сой, а съвсем друго е живота да ти предостави подобна възможност да се срещнеш с такива мъже.
Няма страшно-дори когато си представяме мъже от най-сой пак не си представяме едно и също.
Има мъже от сой,не е страшно. Наистина с Юпитер в 7 няма как да не е от сой-повярвай ми.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #7 -: Септември 18, 2014, 01:02:49 pm »
Много точно изказване - да срещнеш мъж/жена "от сой" трябва да ти е заложено и в натала, а дирекциите показват кога има най-голям такъв шанс, иначе няма как да се случи.

Ама то и жени от сой тук се срещат изключително рядко, та какво да искаме от мъжете?  ;D
« Последна редакция: Септември 18, 2014, 01:06:05 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #8 -: Септември 18, 2014, 01:14:58 pm »

и аз съм с юпитер в 7 и да си кажа средностатистическия българин не ми харесва държа мъжа да има по богата обща култура от секс, коли и футбол искам да го чувствам по умен
« Последна редакция: Септември 18, 2014, 01:23:33 pm от mail »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #9 -: Септември 18, 2014, 01:17:43 pm »
Това е принципът, който следвам - лошо мога да живея и сама, дотук се справям с оцеляването. За какво ми е мъж до мен, който да ми създава още по-тежки обстоятелства и с който трябва да сляза едно-две нива по-надолу? Риторичен въпрос, не очаквам отговор.  ;D

Ах, как искам да намеря красив принц, който да ми носи рогчета и мекички в леглото.... аааах!  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #10 -: Септември 18, 2014, 01:21:02 pm »
В моята карта няма заложено да срещам принцове ,или  може би аз не мога да разчета тази индикация ,но при мен  -двама такива ми се случиха.Единият в буквалният смисъл на думата ,а другият е онзи Нептуновият ,по който копнее всяко малко момиченце .
Затова си мисля ,че човек трябва да позволява да му се случват нещата като им прави място в себе си ,което изисква периодично да се съобразяваме с нуждите си ,нашите лични ,а не тези ,които ни налага обществото ,семейството . :)

Лили ,ти предположи ,че по дирекции се означава шанса за същите -проверих сега,аз не видях такива индикации в периода,но по транзит има ,но интересно защо така се е проявило след като аз нямам заложен такъв шанс. ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #11 -: Септември 18, 2014, 01:25:33 pm »
Рени, ако искаш да споделиш, кога като време са били тези периоди при теб ?

Разбира се.
Месеците март-април 1999г-"Принцът на бял кон "
Есента 2006 г -оригиналният принц . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #12 -: Септември 18, 2014, 01:55:47 pm »
В моята карта няма заложено да срещам принцове ,или  може би аз не мога да разчета тази индикация ,

 след като аз нямам заложен такъв шанс. ::)

а как се разбира, дали ти е "заложен принца"? А и как се разбира, "какво точно ще правиш с него, като го срещнеш" :). Аз до принцовете още не съм опряла, та .... питам де .... :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #13 -: Септември 18, 2014, 02:14:50 pm »
Happy ,как какво да правиш с принца -да си принцеса ,това е . :)

Според мен ,може би възлите във връзка с главните оси и знаците Лъв/Стрелец и техните управители -предположение само в тази насока . Може би във ведическата астрология по-ясно е застъпена тази тенденция   ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #14 -: Септември 18, 2014, 02:31:13 pm »
Happy ,как какво да правиш с принца -да си принцеса ,това е . :)

Според мен ,може би възлите във връзка с главните оси и знаците Лъв/Стрелец и техните управители -предположение само в тази насока . Може би във ведическата астрология по-ясно е застъпена тази тенденция   ::)

аха, да си принцеса, добре .... който го може, го може (бих казала) - аз не съм от тях, за съжаление :)

и аз имах един период на принцесастване ( :) ), ама си отмина :) и беше много отдавна. Дали има хора, които цял живот я карат по този начин? Или това е само в приказките? Изключвам официалната длъжност/титла "принцеса".