Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 86162 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #45 -: Декември 07, 2015, 03:26:55 pm »
Ще изтегля за Стар, Флорка и водолейското дете.

Клер? Да ти наредя ли карти?

И на личните съобщения ще отговоря, сега ми се налага да изляза за час.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #46 -: Декември 07, 2015, 03:29:31 pm »
да, благодаря.
аз да ти изтегля ли?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #47 -: Декември 07, 2015, 03:30:38 pm »
Да, харесваме картите ти!  :38:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #48 -: Декември 07, 2015, 03:31:45 pm »
Довечера дано успея, и аз ще се включа. Ако пропусна някого, да не се притеснява да свирка :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #49 -: Декември 07, 2015, 04:15:06 pm »
Довечера дано успея, и аз ще се включа. Ако пропусна някого, да не се притеснява да свирка :)

 :engel016:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #50 -: Декември 07, 2015, 05:31:37 pm »
Стар, седмични карти и за теб. Бях ги изтеглила още преди да изляза, но нямах време да ги тълкувам. А и си знаех, че след кратко рестартиране ще ми дойде по-точна муза за подредбата ти.

        Умереността                         Колесницата                       Кралица жезли



Тази седмица ще съчетаваш в себе си различни образи. В началото на седмицата може да си по-умерена в действията си. Дълго ще премисляш как да изявиш себе си. Ще се стремиш към дипломация и правилно модериране на приоритетите си. Ако е имало страсти, ще ги поугасиш малко, овладееш. Може да се налага да баласнираш различни ситуации.
Това ще доведе до поемане на отговорност, може и за другите. Ще искаш да поемеш по пътя си, да владееш положението. Но се стреми да си в екип с другите, а не против тях. Двете първи карти са ми малко дуални. Умереността с две чаши в ръка. А Колесницата с два лебеда - черен и бял. Ще дойде и желание да погледнеш какво може да промениш, за да тръгнеш в правилна посока, да си подкараш 'колата' в удобен път.
В край на седмицата ще си по-темпераментна и волева. Може и малко по-егоистично настроена. Особено ако е имало дни, в които е трябвало да се съобразяваш с околните по-често.

Последната карта е Седмица чаши.



Не се разпилявай в много образи и начинания. Следвай само желанията си. Бъди Кралицата, може би повече ти подхожда. Другите образи може да те поизточат енергийно. И да имаш нужда да се 'защитиш', предпазиш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #51 -: Декември 07, 2015, 05:34:33 pm »
Благодаря, Емс! Новини около мен винаги има  :012: Ето ти лека ов- по асото имах ново запознанство с актьор  :012: Голяма скица  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #52 -: Декември 07, 2015, 06:03:34 pm »
Флорка, какво се случва в любовен план при теб?

Влюбените буквално изхвърчаха от колодата и литнаха до средата на стаята. А не видяха кой знае какъв напън при размесването.


Картите ти за седмицата:


             Крал мечове                        Двойка чаши                    Деветка жезли



Да не те заогражда някой интелектуалец?  :57:
Тази седмица ще побеждаваш интелигентно. Ще поставяш своите искания с ясни думички. Може да си малко по-остра, но се стремиш към висока позиция, към друго положение. Ще имаш нужните аргументи за успех. И ще вярваш в своите доводи.
От самостоятелност към екипност. Може да се налага да работиш в друг човек. Но този съюз в началото ще е добър за теб. Да не би да контактуваш с някой, с който има силна телепатия или усетност между вас? Лесно да си предавате емоциите, настроенията?
Другото ми предположение е за любовен живот - създаване на връзка или близко приятелство с интелигентен мъж, което ще ти носи радост, ще прави ежедневието ти по-цветно и красиво.
В край на седмицата ще се оттеглиш. Имало е рисковани ситуации, в които си участвала и си се справила с предизвикателствата. Но ще имаш нужда от малко почивка. Сега му е времето да промениш подхода си.

Последната карта е Паж чаши.



Отново ме навява на мисли за любов и желание за по-силна емоционалност, по-дълбоки чувства. Явно ще е фон това с любовта. И ще е активно през периода.


Едит: По-късно ще продължа. Отново ми се налага да изляза. Този път мисля да се прибера в нормално време и да поизтегля вечерни карти.  :012:
« Последна редакция: Декември 07, 2015, 06:08:45 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #53 -: Декември 07, 2015, 09:41:48 pm »
Ето ме  :) Изтеглих седмично Таро първо на Хепи

      Политиката                        Осъзнатостта                        Нов поглед

          

Хепи, картите ти са много хубави.
Цялата подредба говори за проясняване на погледа ти. Назад остават стари модели, на които по една или друга причина си била подвластна, но които са те тежали. Може би си изпитвала на свой гръб неискреност или ти самата си била неискрена с някого или в някаква ситуация, просто си била принудена или не си знаела как другояче да постъпиш.
Сега сякаш се отваря за теб нов хоризонт. Вече не се луташ, а усещаш как у теб започва да се откроява спокойна мъдрост и разбиране за нещата от живота ти. Ще погледнеш на тях по нов начин, ще ги видиш в нова светлина.
Спокойно ще ти бъде и все по-спокойна ще се чувстваш.  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #54 -: Декември 07, 2015, 10:10:15 pm »
Сега за Стар :)

          Приключението                     Тишината                         Глупакът

          

Стар, търсиш ли нещо ново за себе си? Може да е нов проект, нещо, с което никога не си се занимавала, а може и да е някаква практика, но то е нещо, което искаш да вършиш сама. Имаш интерес, отворена си, но за себе си, не споделяш с друг. Всичко, което усещаш, чувстваш и мислиш, пазиш за себе си. Спокойна си сама и самодостатъчна. Когато се оттегляш в уединение откриваш покой. Това е като някаква форма на медитация - откъсваш се от всичко.
Около теб има лека хладина, но това ти харесва. По свой начин ще оставиш всичко, което те дърпа назад и ще вървиш с повече доверие, но най-вече в себе си и в съдбата си, отколкото в някой друг.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #55 -: Декември 07, 2015, 10:34:58 pm »
Уич, тези карти са за теб.

           Съзнанието                Изцеление                 Миг по миг

          

Тегля седмично Таро, но дали се разпростира само върху тази седмица, не съм сигурна. :)
Достигнала си до някаква яснота за себе си. Може би си имала терзания, задавала си си вътрешно въпроси, но вече отговорът е изплувал в съзнанието ти. Може и да не искаш да го потвърдиш, но той е там. Може да е свързано с мъж, а може просто да е нещо, което ти е създавало дълго време дискомфорт. Сега за теб е време на преход към лечение, изцерение на тази ситуация и всичко, което е довела със себе си. Малко по малко започва възстановяване и успокояване. Дори да се чувстваш в началото несигурна, бъди спокойна, всичко ще се нареди добре.


Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #56 -: Декември 07, 2015, 10:48:08 pm »
Ето и за Ема.

          Изтощение                    Пробив                 Миналите животи

          

Ема, не знам в каква ситуация ще попаднеш през седмицата, но картите ти казват, че ако желаеш да имаш контрол върху нещо или някого, ако искаш да използваш "силови" прийоми за справяне и не разчупиш досегашното статукво, рискуваш да повториш стари грешки.
Докато месех картите, изпадна

       Успехът



което означава, че всичко ще бъде наред, ще успееш да разчупиш модела и да се справиш далеч по-леко и приятно за теб  :08: :58:

ПП. Утре продължавам с другите желаещи  :-*
« Последна редакция: Декември 07, 2015, 10:52:26 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #57 -: Декември 07, 2015, 11:08:48 pm »
Седмични карти за Делф.

        Двойка пентакли                  Деветка пентакли                Кулата



Делфи, много пентакли. Що така с разум? Ще лавираш между две положения. Бъди дипломатична и се опитвай да проявяваш самоконтрол. Може да има конфликтни ситуации, но ти ще държиш средината, там е безопасно. Да не е свързано с пари, нещо материално? Една от ситуациите може да ти е по-близка, лична. Но ще се наложи да не показваш предпочитанията си. Това балансиране ще те принуди да си дадеш малко почивка, да се отстраниш. За да обърнеш внимание на личните си нужди - сред природата, да поглезиш сетивата си, да послушаш птичките. Слушай ги, може да ти дойде идея по този начин.
Хармонията ти може да е разрушена внезапно от ситуация, която се изменя. Нещо старо се готви да те напуска - стар ред, навици.

Последната карта е Паж пентакли.



Някой чувствен, воден, по-младъ мъж ли е замесен? Или ти ще искаш да премахнеш от себе си разумното и да се отдадеш на емоции. Може да изглежда, че ситуацията е била ненадейна. Но от колодата изпадна един Император. Това е дълго обмисляно решение в самота. И сякаш го усещаш като някаква отговорност, нещо ще жертваш, но искаш 'победа' над ситуация.  ;) :38:

Благодаря Ема :) Млад мъж казваш. Нямам против, нямам  ;) 
Ама тая кула последна карта не ми се нрави и ако не се отнася до вътрешна работа и срутване на стари кофти привички, хич не я искам. Но, съдба, каквото дойде.
Ще докладвам, ако мога, след тая кула  :57:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #58 -: Декември 08, 2015, 08:20:56 am »
Ема,
картите са:

цепя на

мисля, че показват емоционално състояние. в началото на седмицата ще си отворена към другите, ще подхождаш по-нетрадиционно към нещата /например може да се занимаваш повече с картите/. но в края на седмицата това ще те изтощи. като че ли се опитваш да стигнеш по този начин до нещо, което усещаш, но не виждаш ясно.

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #59 -: Декември 08, 2015, 08:56:04 am »
Ето ме  :) Изтеглих седмично Таро първо на Хепи

      Политиката                        Осъзнатостта                        Нов поглед

          

Хепи, картите ти са много хубави.
Цялата подредба говори за проясняване на погледа ти. Назад остават стари модели, на които по една или друга причина си била подвластна, но които са те тежали. Може би си изпитвала на свой гръб неискреност или ти самата си била неискрена с някого или в някаква ситуация, просто си била принудена или не си знаела как другояче да постъпиш.
Сега сякаш се отваря за теб нов хоризонт. Вече не се луташ, а усещаш как у теб започва да се откроява спокойна мъдрост и разбиране за нещата от живота ти. Ще погледнеш на тях по нов начин, ще ги видиш в нова светлина.
Спокойно ще ти бъде и все по-спокойна ще се чувстваш.  :58:

Делфи, много благодаря :) - да, точно такова усещане имам (за проясняването и старите модели), въпреки че продължавам да се чудя, дали е правилно ... но щом картите така казват - значи, смело напред

 :58: