Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114909 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #525 -: Май 24, 2019, 07:53:49 pm »
Картата се намери, беше в леглото ми.  :-\  :D
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #526 -: Май 25, 2019, 04:12:49 am »
Картата се намери, беше в леглото ми.  :-\  :D
да беше поставила карта, да го видим това легло дали излиза

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #527 -: Май 25, 2019, 04:23:27 am »
да беше поставила карта, да го видим това легло дали излиза

Да, наистина. :012:  Извинете ме!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #528 -: Май 25, 2019, 04:27:07 am »
Представена е от Марс в мой 12-ти опозиция Луна(критичен градус) и е негов диспозитор.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #529 -: Май 25, 2019, 04:38:25 am »
Представена е от Марс в мой 12-ти опозиция Луна(критичен градус) и е негов диспозитор.
Представена е от Венера - 2д на баща ти, в твой 11ти, негов 8ми, в сходящ хармоничен аспект със СЛВ в твоя 1д, което гарантира намирането.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #530 -: Май 25, 2019, 04:46:36 am »
Представена е от Венера - 2д на баща ти, в твой 11ти, негов 8ми, в сходящ хармоничен аспект със СЛВ в твоя 1д, което гарантира намирането.

Благодаря!
« Последна редакция: Май 25, 2019, 04:52:17 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

silvi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #531 -: Юни 19, 2019, 03:12:29 pm »
Здравейте,
Имам нужда от помощ. От два дни търся под дърво и камък едни много скъпи за мен слънчеви очила... Загубих ги понеделник, тогава не бях много добре и явно съм ги бутнала или забравила някъде. Търсих вкъщи, в офиса, в двете коли, в офиса на Теленор, навсякъде където съм ходила тогава. Ще ги намеря ли изобщо или са изгубени завинаги...
Благодаря от сърце!!!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #532 -: Юни 19, 2019, 07:33:10 pm »
Здравейте,
Имам нужда от помощ. От два дни търся под дърво и камък едни много скъпи за мен слънчеви очила... Загубих ги понеделник, тогава не бях много добре и явно съм ги бутнала или забравила някъде. Търсих вкъщи, в офиса, в двете коли, в офиса на Теленор, навсякъде където съм ходила тогава. Ще ги намеря ли изобщо или са изгубени завинаги...
Благодаря от сърце!!!
Кофти е въпросът ,който си задала:"Ще ги намеря ли изобщо?"ИЛИ са изгубени завинаги?На тези два напълно противоречиви въпроса как да се даде отговор?Твоят управител Меркурий е съвпад с Марс,мисля,че ще ги намериш,или поне ще разбереш къде са.Очилата са представени от Венера в близнаци,в твоя 9 дом-офис,багажник на кола,между документи и канцеларски принадлежности,телефони,по време на пътуване за загубени/оставени.
« Последна редакция: Юни 19, 2019, 07:37:05 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #533 -: Юни 20, 2019, 10:53:05 pm »
Здравейте,
Имам нужда от помощ. От два дни търся под дърво и камък едни много скъпи за мен слънчеви очила... Загубих ги понеделник, тогава не бях много добре и явно съм ги бутнала или забравила някъде. Търсих вкъщи, в офиса, в двете коли, в офиса на Теленор, навсякъде където съм ходила тогава. Ще ги намеря ли изобщо или са изгубени завинаги...
Благодаря от сърце!!!
търси в южна посока, ниско долу, ако не ги намериш докато чистиш, върни се пак в офиса на теленор и на другите места, не са откраднати, не са сред други вещи затиснати, намират се самостоятелно там, където са

silvi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #534 -: Юни 21, 2019, 02:20:20 pm »
Благодаря Ви много за отговорите akruks и Сафо!!!
Намерих ги днес!!!! Оказа се, че съм ходила и до един застрахователен офис.  :13: :13: :13:

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #535 -: Юни 28, 2019, 01:26:07 pm »
Ще намери ли ключовете моят син?
Молбата ми е който разбира да се включи с коментар.Въпросът задавам аз,и в момента на задаване на въпроса се намирам далеч от мястото където живее синът ми .Преди един час,установява, че липсва цялата връзка с ключове...много голяма връзка,на която има закачен пластмасов ключодържател с глава на котка....Давам всички тези подробности за повече яснота по картата.Казва,че е седял на една дървена пейка пред блока ,в който живее.Попитал е хората които работят в помещенията на приземния етаж,но никой нищо не е видял.
Дали някой от съседите е минал и ги е взел,или е някой друг?
Въпроса ми е:Ще ги намери ли?
Благодаря предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #536 -: Юни 29, 2019, 06:55:50 pm »
Ще намери ли ключовете моят син?
първо дете ли ти е?

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #537 -: Юни 29, 2019, 10:58:59 pm »
първо дете ли ти е?
[/quote


Да. Акрус, първо и единствено.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #538 -: Юли 01, 2019, 10:56:23 am »
Ще намери ли ключовете моят син?
Молбата ми е който разбира да се включи с коментар.Въпросът задавам аз,и в момента на задаване на въпроса се намирам далеч от мястото където живее синът ми .Преди един час,установява, че липсва цялата връзка с ключове...много голяма връзка,на която има закачен пластмасов ключодържател с глава на котка....Давам всички тези подробности за повече яснота по картата.Казва,че е седял на една дървена пейка пред блока ,в който живее.Попитал е хората които работят в помещенията на приземния етаж,но никой нищо не е видял.
Дали някой от съседите е минал и ги е взел,или е някой друг?
Въпроса ми е:Ще ги намери ли?
Благодаря предварително!
Доста противоречив хорар.Хем има данни да ги намери,хем едни гаднички куинконси има,като че ли ще е след дъжд качулка- примерно след като е сменил вече бравата да кажем  ??? Куинконса хич не е за подценяване в хорара и винаги ми е много интересен.Ще следя за обратна връзка и пожелавам успех!

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #539 -: Юли 01, 2019, 04:02:43 pm »
Доста противоречив хорар.Хем има данни да ги намери,хем едни гаднички куинконси има,като че ли ще е след дъжд качулка- примерно след като е сменил вече бравата да кажем  ??? Куинконса хич не е за подценяване в хорара и винаги ми е много интересен.Ще следя за обратна връзка и пожелавам успех!
[/quot


Давам ОВ по хорара!
Снощи  жена от блока, която има магазин на приземния етаж  е позвънила на телефона на моят син{разлепил обява за изгубени ключове на входа на блока) и му донесла ключовете, а на нея пък някаква нейна позната ги намерила и оставила при нея още същият ден, а тя горката чак днес намерила време да звънне....
Добре, че само един ключ е започнал да прави и се разминал с малка сума....
Благодаря за отделеното време!