Автор Тема: Прогресивни куспиди  (Прочетена 4469 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивни куспиди
« Отговор #15 -: Ноември 21, 2018, 02:36:31 pm »
А преди един месец ти е бил на 2 скорпион, декември ще ти е в козирог.
започвам отначало
значи на Display and calculation options в прозорчето отдолу, над което пише Progressions съм маркирала ARMC 361/prog.day

Отгоре на Sections - Round , Chart type: съм маркирала в прозорчето Progressed chart* и натискам бутона "Click here  to show the chart"
и... еврика, за 21окт излиза пр. АС 9гр Скорпион, но за 21 дек. няма да е в кзр, а в 29-тия градус на Стрелец, днес е на 3гр и нещо в Стрелец, като слънцето е на АС  :012:


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогресивни куспиди
« Отговор #16 -: Ноември 21, 2018, 02:48:34 pm »
Ориентировъчно го написах. Виждаш ли сега, че се изреждат всички 12 асцендента за годината, януари пак почва по същия начин.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивни куспиди
« Отговор #17 -: Ноември 21, 2018, 02:57:40 pm »
Ориентировъчно го написах. Виждаш ли сега, че се изреждат всички 12 асцендента за годината, януари пак почва по същия начин.
ами аз вчера видях, че пр АС е в Стрелец 3гр и чукнах за същия ден преди 5г години, и ми излезе в края на Скорпион, викам си- А, ама то са му трябвали 5г да смени знака  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Прогресивни куспиди
« Отговор #18 -: Ноември 21, 2018, 03:00:52 pm »
И мен ме изкушихте, гледам интересни неща, но като какво да ги мисля  :017: Като месечни карти ли да ги гледам и само купсидите на осите ли да разглеждам за показателни аспекти. Видях един прогресивен ДС съвпад нат хирон в ден на раздяла причинила ми много болка, сега видях произволни др. месеци,но ас скочи от Риби на Телец ,пропусна Овен което означава ,че не се изреждат всички, значи може да са вмъкнати .Гледам ас съвпад нат Луна не мога да съобщя конкретно наблюдение  :017: Май първия ден от месеца ас е на 1вият градус в знака и така до края на месеца градус-ден. Или това е било някакво съвпадение което съм видяла .
« Последна редакция: Ноември 21, 2018, 03:10:48 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Прогресивни куспиди
« Отговор #19 -: Ноември 21, 2018, 03:33:14 pm »
Това с първи градус ,от първа дата е било случайно напасване в картата ми, не мога да открия някакви закономерности- веднъж Венера у1 в тази пр. карта е в 8дом и имам операция тогава, но при други анаретни ас в точни аспекти с натални планети нямам дори психоемоционално проявление  :017: Може да помагaт тези  техники за някои еклективни карти, за по-финно натъкмяване на желаното от нас русло ,ама така, колкото и да се мъча не винаги успявам да си изсмуча нещо от пръстите  :012: