Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327336 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1515 -: Август 09, 2018, 09:26:37 am »
Отговорила съм на въпроса без да зная,че този човек е пряк началник на питащата.Тя е попитала дали ще повишат супервайзера,при такива въпроси гледам 7 дом,все еддно е назован по име,или е нейн партньор в работата.
Той е представн от Нептун на трон.В силна позиция е човека.-1.ДА
У на негов 6 дом (работата) Слънце скоро ще сменя знак и става троново.-2.ДА
Негов 10 дом(статус)в стрелец.Юпитер е у1 и на 10 дом.в точен тригон към Асц.в риби(на супервайз.)13*.-3.ДА
Марс е у на 2рият и 9 ят му домове.9 дом е 4 от 6дом,или края на работата.Марс е ретрограден и ще се върне в козирог в знак на своята екзалтация.Човекът ще се гордее с по-висока длъжност и очаквания за повече пари.4.ДА
И къде е Луната в цялата гледанка, нали тя е основен сигнификатор на въпроса и е с последен негативен аспект?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1516 -: Август 09, 2018, 10:06:27 am »
И къде е Луната в цялата гледанка, нали тя е основен сигнификатор на въпроса и е с последен негативен аспект?
Луната тук не съм гледала.Според някои автори(М.Марч,Фроули) се гледат основно сигнификаторите на въпроса и в някои случаи Луната няма отношение,ако не е сигнификатор,в случая на супервайзера и неговата работа,статус. Тук луната показва емоционалното отношение на питащия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1517 -: Август 09, 2018, 11:13:35 am »
Случва се в хорар някоя планета да няма пряко отношение към въпроса. Обаче Луната не беше ли косигнификатор на въпроса? Тя винаги показва хода и развитието на нещата, за които се пита. А нейните разходящи аспекти, ако има такива, могат да покажат предисторията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1518 -: Август 09, 2018, 12:10:39 pm »
Случва се в хорар някоя планета да няма пряко отношение към въпроса. Обаче Луната не беше ли косигнификатор на въпроса? Тя винаги показва хода и развитието на нещата, за които се пита. А нейните разходящи аспекти, ако има такива, могат да покажат предисторията.
Лили,аз написах какви са били моите разсъждения по хорара и не твърдя че съм знаеща всичко В обсъжданият хорар какво показва Луната според теб като косигнификатор на въпроса?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1519 -: Август 09, 2018, 12:11:52 pm »
Говоря принципно за ролята на Луната в хорарната астрология. Въпросния хорар не съм разглеждала, не ме интересува.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1520 -: Август 09, 2018, 12:13:57 pm »
Говоря принципно за ролята на Луната в хорарната астрология. Въпросния хорар не съм разглеждала, не ме интересува.
Принципно е така.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #1521 -: Август 11, 2018, 02:44:06 pm »
да приема ли предложението за работа от Х?

Луната часови управител
не изглежда надеждна и много ясна ситуацията :017:


Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за работа
« Отговор #1522 -: Август 11, 2018, 05:35:27 pm »
Работата МС Меркурий ретро все още в лъчите на Слънцето,
има някакви неясни обстоятелства, при това Луната няма никакви аспекти,
при това и самият упр. на АСЦ, който те представя е ретро и ще смени знак.
Предполагам, че самата ти ще промениш намерението си.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #1523 -: Август 11, 2018, 07:21:15 pm »
Благодаря, Таис :)
Останах малко озадачена от хорара, на същото мнение съм.
Предложението е от приятелка, за промяна на длъжност и естество на работа - последното много ми допада, затова силно се замислих при все неколцина съпътстващи негативи.
Тепърва предстои преструктуриране, предложението касае част от новата структура, може и това да отчита ретроградието и на естествения сигнификатор

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #1524 -: Август 11, 2018, 09:13:15 pm »
Според мен, Луната без курс показва, че няма смисъл да се впускаш в ново начинание, освен ако вече не си предприела някакви стъпки (но доколкото разбирам, е имало само предложение, нищо повече).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1525 -: Август 12, 2018, 12:39:17 am »
да приема ли предложението за работа от Х?
Луната часови управител
не изглежда надеждна и много ясна ситуацията :017:
изчакай да се изясни и приемай, тъкмо Мерка ще е директен

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за работа
« Отговор #1526 -: Август 17, 2018, 05:26:44 pm »
Дали ще oдобрят бизнес проектът ми до две седмици?

Първата карта построих преди повече от месец и без да искам я затрих.. Общото м/у двете, което помня, е че Асц е на същия градус и знак. Според мен картата е радикална, заради Сатурн- на трон в 3-ти дом(договори) и във връзка с Венера управител 7-ми. Чакам одобрение от друга страна, т.е. 7-ми дом, но предполагам и по Юпитер и 9-ти дом. Държавен фонд за подпомагане по Сапард. Венера също има връзка като финансова планета. Трябва да спомена, че основно проекът е на майка ми, но аз съм лицето което го представлява.

Акрукс, Сафо искам да ви благодаря и да се похваля, че днес най-накрая след  4 месеца чакане, подписах договор. Одобрена съм, сега започва голямото двумесечно чакане за финансиране. Трябваше им малко натиск, за да се задействат. Дори стигнах до извода след въртене на много телефонни разговори, че нарочно ме бавят, за да немога да изпълня проектът. Така или иначе, ще променям крайната дата с основание на тяхното забавяне. Няма да се обяснявам повече, леко съм развълнувана. Скоро ме очаква много работа. Отделно, заради забавянето всичко се оскъпява, поради малкото време с което разполагам.

Благодаря ви!  :58:
« Последна редакция: Август 17, 2018, 06:13:00 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #1527 -: Август 17, 2018, 05:39:50 pm »
Браво, maimunka365, и успех!

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #1528 -: Август 18, 2018, 10:57:32 am »
Има такава вероятност, но е възможно да бъде по-малко, отколкото очакваш.
Благодаря ти, Лили. Беше права.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1529 -: Август 18, 2018, 11:35:44 am »
Ще получа ли бонус през месец август?

А реално получи ли нещо?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui