Автор Тема: Пълнолуние 19 май 2019г.  (Прочетена 9448 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Пълнолуние 19 май 2019г.
« -: Май 16, 2019, 01:30:26 am »
 Десетина минути след полунощ на 19 май, тази година, Луната в 27* на знака Скорпион застава срещу Слънцето в Телец.

Аспектите, които сключва е опозиция с Меркурий и секстил с Плутон

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #1 -: Май 16, 2019, 03:53:29 pm »
При мен в 6 дом,квадрат Слънце.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #2 -: Май 16, 2019, 08:33:55 pm »
В четвърти дом, в опозиция с юпитер в десети. Съвпадът уран венера е точно върху прогресивното ми слънце.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #3 -: Май 16, 2019, 08:54:35 pm »
Оо Тери, къде изчезна, помислих ,че си умряла, а то предстояло  :012: Опустя света без теб и Лилиту  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #4 -: Май 17, 2019, 03:06:44 pm »
Днес е национален празник на Норвегия.Ако е Р.Д.това пълнолуние вероятно ще има влияние поне 1 година.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #5 -: Май 17, 2019, 04:18:10 pm »
Днес е национален празник на Норвегия.Ако е Р.Д.това пълнолуние вероятно ще има влияние поне 1 година.
Какво имаш предвид под Р.Д. - рожден ден ли?
Днес е денят на конституцията на Норвегия, Независима държава е от 7 юни 1905 , когато се разпуска обединеното кралство Швеция–Норвегия

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #6 -: Май 18, 2019, 12:07:05 pm »

При мен в 6-ти дом,тригон със Слънце и Юпитер, квадратура с Луна, Меркурий, Венера и опозиция с Марс и Асцендента..
Последните 2 седмици бяха кошмарни, не знам какво да очаквам през следващите 2..
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #7 -: Май 18, 2019, 10:04:39 pm »
При мен в 6-ти дом,тригон със Слънце и Юпитер, квадратура с Луна, Меркурий, Венера и опозиция с Марс и Асцендента..
Последните 2 седмици бяха кошмарни, не знам какво да очаквам през следващите 2..
Слънце и Юпитер нали ти бяха в овен?Ако са в риби/рак е тригон с пълнолунието.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #8 -: Май 18, 2019, 11:58:53 pm »
Слънце и Юпитер нали ти бяха в овен?Ако са в риби/рак е тригон с пълнолунието.
Да в Овен на 5*.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #9 -: Май 19, 2019, 07:08:07 am »
Да,лунацията няма тригон към тях,различни стихии.Работа,здраве,ежедневие,дом.любимци,лели/чичовци...всичко това по 6 дом. :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #10 -: Май 19, 2019, 11:39:17 am »
При мен е в пети дом, съвпад с Парс Фортуна и Вертекс, секстил към Меркурий и тригон към Сатурн.
Пуши ми главата от много струпани  задължения, тържества, деца, подготовки.
Трябва да се стегна и вкарам всичко в ред и да си съставя план за действие.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #11 -: Май 19, 2019, 01:32:00 pm »
Да,лунацията няма тригон към тях,различни стихии.Работа,здраве,ежедневие,дом.любимци,лели/чичовци...всичко това по 6 дом. :)

Сафо, правим ремонт на банята още от 4-ти Май. Отделно пролетно почистване, защото всичко стана в прах. За здравето- заради тази екскурзия до Лондон, още не мога да си почина. Постоянно ми се спи, боли ме адски много кръста и гърба, защото 4 дни обикаляне, плюс всекидневно пускане на прахосмукачка, миене на пода и бърсане на прах и другите домакински задължения. Да не говорим че когато баща ми беше тук, за да направи банята, готвих всеки ден по 2 различни ястия, за да има какво да яде на другия ден, докато съм на работа. Отделно главата не спира да ме боли от натоварването на работа, защото стоя по 10часа, за да успея да свърша всичко.
Може ли инфо от някъде или от теб за различните стихии на лунацията? Това не съм го чела никъде или поне не е споменавано.   :smiley_confused1:
Благодаря. Защото виждаш че Луната в Скорпион си прави тригон със Слънцето и Юпитер. 
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #12 -: Май 19, 2019, 06:29:09 pm »
Сафо, правим ремонт на банята още от 4-ти Май. Отделно пролетно почистване, защото всичко стана в прах. За здравето- заради тази екскурзия до Лондон, още не мога да си почина. Постоянно ми се спи, боли ме адски много кръста и гърба, защото 4 дни обикаляне, плюс всекидневно пускане на прахосмукачка, миене на пода и бърсане на прах и другите домакински задължения. Да не говорим че когато баща ми беше тук, за да направи банята, готвих всеки ден по 2 различни ястия, за да има какво да яде на другия ден, докато съм на работа. Отделно главата не спира да ме боли от натоварването на работа, защото стоя по 10часа, за да успея да свърша всичко.
Може ли инфо от някъде или от теб за различните стихии на лунацията? Това не съм го чела никъде или поне не е споменавано.   :smiley_confused1:
Благодаря. Защото виждаш че Луната в Скорпион си прави тригон със Слънцето и Юпитер.
Фортунадес,пълнолунието е в скорпион и НЕ прави тригон с твоите Слънце и Юпитер,защото те са в овен,а от знак скорпион до знак овен крадусите не са 120,тоест аспекта не е тригон.Различни стихии съм написала,защото Луната от лунацията е във воден знак(скорпион),а твоите слънце/юпитер са в огнен знак (овен).Вода,земя,въздух,огън-това са четирите стихии.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #13 -: Май 20, 2019, 05:10:58 pm »
При мен в 6-ти дом,тригон със Слънце и Юпитер, квадратура с Луна, Меркурий, Венера и опозиция с Марс и Асцендента..
Последните 2 седмици бяха кошмарни, не знам какво да очаквам през следващите 2..
Пълнолунието, ако е в опозиция на Ас, трябва да е на ДС, а то е 7гр под него
Аспектите, които прави са: точен- Квадрат с Венера, действащи- квадрат с Луна и опозиция с Марс
Засегнати са 6ти, 10ти, 12ти и 3ти дом, емоционално напрежение в ежедневието и работната среда

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Пълнолуние 19 май 2019г.
« Отговор #14 -: Май 20, 2019, 06:43:52 pm »
Фортунадес,пълнолунието е в скорпион и НЕ прави тригон с твоите Слънце и Юпитер,защото те са в овен,а от знак скорпион до знак овен крадусите не са 120,тоест аспекта не е тригон.Различни стихии съм написала,защото Луната от лунацията е във воден знак(скорпион),а твоите слънце/юпитер са в огнен знак (овен).Вода,земя,въздух,огън-това са четирите стихии.

Сафо, разбрах те. Благодаря ти!

Пълнолунието, ако е в опозиция на Ас, трябва да е на ДС, а то е 7гр под него
Аспектите, които прави са: точен- Квадрат с Венера, действащи- квадрат с Луна и опозиция с Марс
Засегнати са 6ти, 10ти, 12ти и 3ти дом, емоционално напрежение в ежедневието и работната среда
akruks,
Определено се чувствам така... но ще трябва да издържа.
Че ме чакат неканени "гости" вкъщи поне за 1 месец  :o
Надеждата ми е в почивката през Юни.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.