Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601618 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #120 -: Декември 05, 2013, 11:01:33 am »
Да де, ама и когато контролът ти е жизнено важен, което е вече крайност
Но...случаят не ми изглежда такъв, Златка проявява и други специфики, например това, че постоянно чисти, мие, шета, намирисва на склонност към маниакално разстройство
Най-близо ми се стори да е Сатен-луна/юпитер е възможно да разваля принципно умението да намериш равновесие.
Иначе момичето е готино, няма фалш, лицемерие, доста е първична (което не намирам за лошо) и тук Рени също беше близо

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #121 -: Декември 05, 2013, 11:09:46 am »
Да де, ама и когато контролът ти е жизнено важен, което е вече крайност
Но...случаят не ми изглежда такъв, Златка проявява и други специфики, например това, че постоянно чисти, мие, шета, намирисва на склонност към маниакално разстройство
Най-близо ми се стори да е Сатен-луна/юпитер е възможно да разваля принципно умението да намериш равновесие.
Иначе момичето е готино, няма фалш, лицемерие, доста е първична (което не намирам за лошо) и тук Рени също беше близо

Марс/Сатурн и Луна в Козирог тук  -постоянно да правиш нещо ,иначе се чувстваш виновен и понеже никога не си доволен от това ,което правиш си го изкарваш на другите ,че не са достатъчно ефективни ,те пък ти го връщат с агресия и понеже тук "силата" е притисната ,от безсилие реагираш твърде емоционално под различни форми на така наречените неврози.Получава се омагьосан кръг и много често човек зацикля,трябва му мотивация ,дух -огън и такива хора ,най-често го/ги получават отвън под формата на партньорства,ситуации и така баланса им е възстановен.
Хора,от типа "борец за кауза".
« Последна редакция: Декември 05, 2013, 11:14:19 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #122 -: Януари 10, 2014, 05:18:11 pm »
Ето я картата на победителката, но е без час  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #123 -: Януари 28, 2014, 12:23:42 pm »
Ето я моята приятелка със здравословните проблеми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #124 -: Януари 28, 2014, 01:08:48 pm »
Papy,кой или какво по-скоро като ситуация е "уплашило" твоята приятелка ?1?
Работи ли и какво ?
Здравословните проблеми са по-скоро психосоматични предполагам,поради намалена жизненост,виталитет,липса на вяра и някой случайно да й е подшушнал във времето ,че "не става на работа " (малко е грубичко ,но...да не се обяснявам на широко ) ?!?
Гърди ,стомах,репродуктивна система ,задържани на токсини в тялото ли е акцента или не могат да й поставят "точна ' диагноза ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #125 -: Януари 28, 2014, 01:24:14 pm »
направо са си психо проблемите - типична депресия, не работи, щото има много деца

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #126 -: Януари 28, 2014, 01:33:17 pm »
От кога са тия проблеми. Гледам, че има дир. Меркурий У6 съвпад Юпитер У12

п.п.  Прогресивен Марс У3 пък излиза от съвпад с нат. Меркурий

Това видях в бързината, после ще се включа
« Последна редакция: Януари 28, 2014, 01:36:16 pm от Satin »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #127 -: Януари 28, 2014, 05:14:57 pm »
Papy,ако няма възможност да работи предвид обстоятелствата ,е желателно да се занимава с някаква физическа дейност,изключвам домакинстването .А някога работила ли е ,защото тази опозиция Марс/Сатурн по оста Рак/Козирог в кардинални домове винаги ще я натиска за някакъв вид амбиция-един път в семейството ,друг път навън в някаква дейност.Така или иначе винаги ще е недоволна от себе си ,защото стелиума в Риби в аспект с Нептун/Юпитер я дърпа в един "по-добър" ,но илюзорен свят на приказките ,като й "обещава" ,че всичко ще се нареди от само себе си.Никой/нищо не предизвиква Слънцето ,а то е във Водолей и иска човечност,екстремности,творчество ,"Аз,аз...и пак аз" ,тук къде е ,че не го виждам ,това ?!?
Конфигурацията йод ,с връх Сатурн У1 държи У6  и Нептун У на интересептиран знак във 2-ри дом,ако може да се откаже от "затвора " по сигурното/моето по 2-ри дом и почувства стелиума си в Риби ще е ОК ,тогава ще приеме ,че е в 'затвор" и ще търси начин за "бягство" .Картата наистина е затворена с толкова много четириъгълни конфигурации и много често такива хора симулират в дадена сфера ,а тук има и Рибки/Нептун достатъчно,няма огън и този пълен 2-ри дом ....мммммнннннн,няма ли секс ,пари,обсебеност,ревност,малко "шляпата-шляпа " ...лудват ,защото се оставят по течението,'щото е по-лесно да жертва на обстоятелствата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #128 -: Януари 28, 2014, 08:48:11 pm »
Не те разбрах, Рени-кои четириъгълни конфигурации често симулират?
Моите наблюдения са, че от тежки депресии страдат силни характери, които са свикнали с всичко да се оправят, докато някой ден животът не им покаже, че не можеш всичко да контролираш

А за физическа дейност-преди е работила, сега с три деца, куче и котка - пак работи-тежък физически труд :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #129 -: Януари 28, 2014, 09:19:30 pm »
Два трапеца има  в картата.
Всички хора страдат от депресии в определен период от живота си ,защото всички имаме и Луна,и Сатурн може и Нептун,но същите стават тежки ,когато се отнасяме към този вид състояния като нещо ежедневно и така капка по капка ...нали знаеш ,че малките камъчета обръщат колата .
Щом им е толкова силен характера на "силните" хора ,как така ги "преследва" тежка депресия ?!? .За някои депресията е начин на живот ,така бягат от отговорност ,за други е вид терапия (аз съм от вторите  ;) ),за трети -буквално крах.
 
Тук само предполагам какво се случва по картата,не познавам дамата  ,но оста Козирог/Рак и силен акцент върху Риби/Нептун са индикация за депресивни състояния ,плюс ежедневието й -три деца са си сериозна работа ,а тя едва ли си е представяла така живота постоянно,затова попитах дали и какво работи .
Нали споменах да не се бърка "манджата " с " фюжън специалитети " ,относно физическият труд . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #130 -: Януари 28, 2014, 09:47:51 pm »
Тя се срина изведнъж
Имаше повод, гаден, но не фатално сериозен
И все пак-само повод
А сега е зле

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #131 -: Януари 28, 2014, 09:57:13 pm »
Това искам да ти кажа -не се случва изведнъж,но хората така избягват да се изправят срещу причините довели до това "изведнъж" и отчитат само повода,защото знаят че ще им се наложи да се изправят срещу ...себе си .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #132 -: Януари 28, 2014, 09:58:52 pm »
Дирекцията на Сатурн към Слънцето (опозиция) е рано да се е задействала или...? А дир. Уран ще се задейства към Луната след някоя година.
« Последна редакция: Януари 28, 2014, 10:00:40 pm от Mirabella »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #133 -: Януари 28, 2014, 10:01:23 pm »
Дирекцията на Сатурн към Слънцето (опозиция) е рано да се е задействала или...? А дир. Уран ще се задейства към Луната след някоя година.

На теория е рано...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Натални карти
« Отговор #134 -: Януари 29, 2014, 09:03:08 pm »
Ето я моята приятелка със здравословните проблеми
транзити,прогресии,дирекции на сатурн и плутон отключват депресивни състояния

тр.Сатурн е в каре към Слънцето-сатурнова криза,Слънцето е във 2 дом-засегнати са сигурността и самочувствието
тр.Плутон е в сходящ съвпад с Марс и през  на асц.-създава усещане за безсилие,блокаж,за силен марс и асц.козирог тази слабост е убийствена
тр.Плутон е в опозе на У1 Сатурн/по натал са в каре/кофти
тр.на У12 Юпитер върху У1 Сатурн/засегната виталност и оптимизъм срещу песимизъм/при активиране на т-карето от малефици сатурн-марс-плутон,юпитер само би раздул проблемите
СД У6 е съвпад У12,засяга психичесото здравословно с-ние,психосоматика
има по натал съвпад Луна-Венера-Юпитер в каре Нептун,склонна е към идеализиране ,а сатурн и плутон в прогностика ни сблъскват челно с истината,горчивата,болезнената и идеала умира заедно с илюзиите,а разочарованието се преживява тежко

двете светила ,прогресивно са в огнени знаци,като Слънцето отскоро е в овен,от риби в овен,разликата е огромна,за човек без огън в картата, това е твърде изтощителна енергия,прогр.Луна предстой да влезе в 8 дом,ще мине през съвпад с директивен Сатурн,в опозиция към нат.Слънце, труден период ,емоционален,предстой,като прибавим и блокираният марс/гняв,загуба на либидо,мигрени,колит/ на асц. от тр.плутон

за изход чрез уран и юпитер не виждам скоро,уран не асп.светилата,а Юпитер е в опозе към асц.,после в Лъв в опозе към Слънцето,няма какво да я подкрепи,усеща се изоставена,обезверена