Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562867 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #75 -: Февруари 20, 2014, 09:04:58 am »
Раздялата с близките хора къде я видя?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #76 -: Февруари 20, 2014, 09:08:56 am »
Раздяла с близки и аз виждам, както и индикации за здравословни проблеми, вероятно и финансовото състояние е било колебливо. По после ще пиша, кое къде съм видяла.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #77 -: Февруари 20, 2014, 09:17:53 am »
Това с раздялата не съм го видяла, ама поне с един човек е факт. Затова попитах.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #78 -: Февруари 20, 2014, 09:41:59 am »
Раздялата с близките хора къде я видя?

Акцент на к8 и в двете карти-такива наблюдения имам по този въпрос
Отделно малефик на к7

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #79 -: Февруари 20, 2014, 09:53:12 am »
Раздялата с близките хора къде я видя?

Акцент на к8 и в двете карти-такива наблюдения имам по този въпрос
Отделно малефик на к7

Papy,потвърждавам от личен опит-при мен все още действащия солар от 2013 г. има/ше такива индикации ,при активиран сол.к8 ,раздяла в пряк,и в преносен смисъл.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #80 -: Февруари 20, 2014, 10:15:12 am »
Добри сте, спор няма.  :72:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #81 -: Февруари 20, 2014, 10:27:27 am »
Стар, кефиш :)
Децата не ги видях

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #82 -: Февруари 20, 2014, 10:49:20 am »
Луна в Рак в пети соларен.

Да, но не обърнах внимание :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #83 -: Февруари 20, 2014, 07:35:48 pm »
Искате ли ов или още не?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #84 -: Февруари 20, 2014, 08:55:06 pm »
Дада :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #85 -: Февруари 20, 2014, 10:51:38 pm »
Добре. :)

АС Водолей ме накара да бъда много независима, опитвах се цяла година да стана много по-самостоятелна от преди. Станах и много саможива. Всичките планети и особено Слънцето в 1 соларен показват същото. Имах много контакти и много кратки пътувания и то най-често свързани с роднини - Юпитер в 3 соларен. Това за работата, свързана с деца, го познахте по Луната. Тя показва и още нещо - емоциите ми на тема любов прекипяха цяла година. И за съжаление в новия хорар е същото. Соларният ДЦ в Лъв - Слънцето на сол. АЦ - наистина партньорските ми отношения ме вълнуваха най-силно, както и работата ми - пак Луната, но в 10 радикален. В същото време тоя целият стелиум се е наредил около радикалния ДЦ. Марс на ДЦ показва, че наистина не ми върви. Соларният Юпитер в 9 радикален - дипломирах се, вървеше ми така да се каже. Това с краищата на връзките сте го видели, аз не съм, защото не знаех, че К8 това ще да сочи. Факт е, че след р.д. се разделих с любовника ми и още не мога да преглътна тоя факт - соларната Венера е в 12 соларен и цяла година въздишам по него, а пък соларния К12 е съвпад с радикалната Венера. Сатурн в соларния 8 го виждам и като всякаква липса на секс, така си беше. Финансови трудности, ами те са постоянни, това къде го видяхте не знам. Това за старите приятелства и любови от миналото също, вярно е, но не го виждам. Само не е вярно смяната на местожителството. Нестабилността у дома обаче е факт.

И сега, ако не ви е проблем, бихте ли ми изврачували и новия солар? Вече го усещам с този АС в Рак, много съм чувствителна и почнах да се опитвам да допускам хората повече до себе си. Натоварен ми е 9 соларен върху 6 радикален и не знам дали няма да се наложи да уча още за нещо, свързано с работа? В чужбина едва ли ще ида. Соларния У4 е в 9, та не знам, нямам такива планове, но от друга страна е ретро, та едва ли. Юпитер ми е на соларния 1 и се надявам годината да е по-лека, имам нужда от почивка. Сол.АС ми е в 10 дом, пак работа ще ме вълнува, но се надявам да имам късмет с Юпитер там. Положението в 5 соларен е плачевно, с тия малефици там, не знам какво да си мисля, освен за още една година нещастна любов. :( В същото време виждам да има взаимна рецепция на сол.У5 и У7, Венера е излязла от сянката на 12 дом, и е в 7 соларен и 5 радикален, зарадвайте ме с нещо хубаво, моля, ама да е истинско! Обаче сол.К8 пак е на рад.Венера, и дето се вика, вече ми писна, колко пъти е възможно да се разделям? Тя Венера е и У на соларния 5. :( Защо не го изкара на секс, ами на раздели!! Най-много ме вълнува какво ще стане с това ми любовно увлечение. Това ако ми кажете, супер сте! А ако не ми кажете, ще пусна солара и на възлюбения, че той има една Венерка на АС в следващия солар... мечти! Може и да не е с мене!
« Последна редакция: Февруари 20, 2014, 10:55:55 pm от Smarta »

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #86 -: Февруари 21, 2014, 10:58:38 pm »
Акрукс, сърдечно ти благодаря! Това е подарък за рожден ден! :) Аз се пошегувах с врачуването, не че ми е такова отношението.

Възможно ли е Сол Иц в 12д да показва смърт на близък роднина? Имам близки роднини, много възрастни, и може би защото прогресивната ми вече е в 8 дом, започнах да се страхувам за тях, да ми липсват, да ги сънувам и такива неща.

Искам да попитам положението на соларните Сатурн и Марс в 5 дом, както и на целия стелиум от наталните малефици, които също идват там, как ще се отразят на въпросите на 5 дом? Не ми върви в любовта и мисля, че и тази година няма да ми провърви. Показатели за забременяване има и други по транзити и прогресии, и дирекции, обаче може да се не се реализират поради неуреденото партньорство. И също работата ми цялата е свързана с деца, тези планети ще ми навреждат ли? В момента имам трудности, по-скоро тревожност и страхове, свързани с тази част - работата с децата. Не толкова обективни трудности, колкото неувереност в себе си. Предполагам, че това влияе. Ще съм много благодарна, ако някой ми отговори!

Акрукс, благодаря ти, че си толкова изчерпателна! Оценявам го! :)

Черпя ви всички, обожавам шоколад! Соларът влезе във владение официално.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #87 -: Февруари 21, 2014, 11:38:57 pm »
Със Сатурн У5 във 2 в натала, хазартът ми е органически непоносим. Даже едно тото не мога да пусна. Чела съм, че Сатурн в 5 соларен дава охлаждане на чувствата. Мисля, че има нещо такова. Марс пък вредял директно. Ще го видим. Догодина щи ви кажа.  :)

Венера на К8 пак ли показва раздяла? Странно защо ми излиза същото втора година?
« Последна редакция: Февруари 21, 2014, 11:57:29 pm от Smarta »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #88 -: Февруари 22, 2014, 10:23:59 am »
Очертава ли ти се пътуване по работа? В противен случай има ли вероятност да се преквалифицираш с допълнителен курс, или /до/завършване на друга образователна степен. Или-експанзията по 9 дом в работа, дейност е във връзка с минали проекти, връщане към стара дейност заради ретроградния меркурий... Възможно е на пръв поглед да изглежда като инволюция, заради квадрата на меркурий със сатурн и луна, но пък тригонът с марс ще ти осигури нужната енергия да се справиш.
Вероятността да смениш работата е голяма, или ако не работиш-да вложиш енергия, за да намериш.
Раздвоение между разум и чувства. В сантименалната област може да те задържат стари драми, венера и марс в революцията повтарят рождената си позиция, а и марс  "кацнал" върху плутон-няма не искам. ;) То той е същината-най-точен аспект с венера натално. Дали не е нужно да промениш начин на мислене, възприемане в сферата на "венера-марс отношенията", или самите обстоятелства отвън ще ти светнат какво, как...чистач бил плутон ама много радикален :72:
Опозицията на юпитер и плутон как я усещаш? Стари разтрогнати отношения, делови, лични-смяташ ли, че сега все още влияят на развитието ти?
Юпитер на асцендента към сол. МЦ ще ти осигури в крайна сметка реализация и успех, още повече, че в радикса има тригон слънце.
Управителите на 12 и 7 са в съвпад, вероятно ще разграничаваш навреме подводните камъни в отношенията.
« Последна редакция: Февруари 22, 2014, 10:30:39 am от enigma »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #89 -: Февруари 22, 2014, 11:08:14 am »

Възможно ли е Сол Иц в 12д да показва смърт на близък роднина? Имам близки роднини, много възрастни, и може би защото прогресивната ми вече е в 8 дом, започнах да се страхувам за тях, да ми липсват, да ги сънувам и такива неща.

Искам да попитам положението на соларните Сатурн и Марс в 5 дом, както и на целия стелиум от наталните малефици, които също идват там, как ще се отразят на въпросите на 5 дом?


5 -11 дом са 8 дом за твойте родители -
5 е 8 от 10 дом
11 е 8 от 4 дом

малефици във твоя сол.5 дом- 2 натален,активира оста
в сол.5 дом- имаш нат.У8 Марс съвпад Плутон и тр.СЛВ ще мине през Плутон/У3/,Сатурн/У5/,Марс /У8/
сол.У  на Асц. Рак- Луната е в Скорпи съвпад с У5/нат./Сатурн/
изгряващ ретро У4/нат/ Юпитер-ретро,той носи освобождение,освен всичко друго и далечно пътуване,той е на тригон от наталният,и на квинконс от К4,ако е точен часа на раждане,както и ретрото предполагат повтаряща се ситуация,асп. на трансфрмация,адаптация,наложителна,изискване за зрялост,завършване на взаимоотношения,да наваксаме пропуснатото, да се върнем и да довършим нещо, да повторим уроците по темите на 4-родата
сол.Уран на К8,в сол 10 дом, дава внезапност на събитието
сол Слънце съвпад Нептун/Слънцето е сигнф.както на баща,така и на 5 дом, загуба,липса,самота/
сол.Хирон на Дсц- болка ,твоя 7 дом е 10 от 10,от родата на баща ти,
сол.К8 в 5 върху Венера,човек ,който обичаш и е далеч от теб
сол.Плутон е близо до К5,сол. К5 е съвпад У8 Марс/на 15 април имаш лунно затъмнение в 25,16 Везни върху твоя Марс,У8 -рисков период по темите на 8 дом/ не ми харесва
солара е доста показателен ,но без дирекции и прогресии е само фон ....


щом ги сънуваш иди и ги виж  :72:

Бог да прости починалите, че днес е задушница!
« Последна редакция: Февруари 22, 2014, 11:10:03 am от strelicka »