Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 204692 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1140 -: Май 17, 2018, 02:23:58 pm »
Сафо, брак и всякакъв тип взаимоотношения не се прекъсват от днес за утре. Първо хубаво разгледай наталната си карта 1- 7-ми, 4-10 ти, Слънце, Сатурн, Венера, върни 2,6-3 г назад какво са направили транзити, прогресивна Луна, важна прогресия,затъмнения. Има ли стационарни планети към 1-7ми,4-10-ти, сигнификаторите на брака.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1141 -: Май 17, 2018, 02:41:52 pm »
Ами също композит с транзити прогресии. Тук все си пускат композити хора, които не живеят заедно дори, а точно вашият случай е подходащ  .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1142 -: Май 17, 2018, 03:58:06 pm »
Благодаря Алена,Тери,Рени,Ребека.Ще разгледам довечера отново.Ребека,аз не зная как се прави композит,но ще се постарая.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1143 -: Май 17, 2018, 04:29:47 pm »
В асро.ком избираш опция за композит и там въвеждаш данните на мъжа ти и твоите и той автоматично ти прави карта -изглежда като натална на "живия организъм" наречен ваш брак и връзка и ти ще си го тълкуваш - за теб е лесно,просто без апокалиптични прогнози  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1144 -: Май 17, 2018, 04:59:16 pm »
В асро.ком избираш опция за композит и там въвеждаш данните на мъжа ти и твоите и той автоматично ти прави карта -изглежда като натална на "живия организъм" наречен ваш брак и връзка и ти ще си го тълкуваш - за теб е лесно,просто без апокалиптични прогнози  :012:
Благодаря Ребека,много видове композити са и не мога да се ориентирам.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1145 -: Май 17, 2018, 05:13:58 pm »
Мисля че е това Composite chart,midpoint method 2  Невидимия умря отдавна и не помня ама някоя от госпожичките учителки тук може да каже  :012: Има тема - http://astra.la/forum/index.php?topic=886.0

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1146 -: Май 17, 2018, 05:18:41 pm »
Тр.уран сходящ квадрат натален Меркурий У1,у,2,у5 домове, сходящ съвпад нат.сатурн у9,у10 🏡, там е и прогресивна Венера, настръхнала съм цялата,и когато уран направи опозиция с нат.юпитер у7,У8 домове, мисля ще бъде краят на брака ми.
Сафо, не се вкарвай в подобна матрица!
тр.Уран е извършил опозиция с Юпитер У4, У7 когато съм била на 7 години, не съм се развела с никого тогава :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1147 -: Май 17, 2018, 05:38:34 pm »
Сафо, признавам си, че не следя много форума и съм изненадана. Останала съм с впечатление, че има баланс и хармония по тази тема при теб. Каквото и да предстои - пожелавам ти сила и кураж - за да преминеш през него и да излезеш съхранена. Все пак, възможни са изненади около Уран, а и не само. Споделяла ли си данните си тук?

Сафо, в твоята натална карта има тао квадрат с връх нат. Меркурий (У1, У5) и опозиция на Сатурн (У9, У10) в 12 дом и Юпитер о У7 в 5 дом. Сега мунданната квадратура застава върху две от планетите в тао-то - Марс върху Меркурий и Уран върху Сатурн. Това напряга много, а наред с това тази мунданна квадратура и прави ингрес. Докато са били в последен градус - напрежението е било до пръсване, а сега с ингреса - идва и волята за промяна. Обаче - Марс ще подмине и след 7-10 дни ще освободи единия край. Сега върху Меркурий - предполага прибързани решения, изказани думи, но това ще мине. Но, Уран ще остане да дълбае и променя и лятото ще се върне назад преди да е минал през Сатурн. А има време, докато застане и срещу Юпитер. Каквото има да ескалира - би било догодина. А тогава по дирекции имаш Марс на Асцендента, прогресивно новолуние върху нат.Марс, Сатурн по дирекции в съвпад с нат.Луна, пр.Венера в съвпад със Сатурн, пр.Меркурий сменя знак. По. МС/ИЦ сменя знак сега, а по дирекции догодина.

Вероятно промяната започва сега, но  ще се случи догодина.
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1148 -: Май 17, 2018, 09:32:14 pm »
Сафо, в твоята натална карта има тао квадрат с връх нат. Меркурий (У1, У5) и опозиция на Сатурн (У9, У10) в 12 дом и Юпитер о У7 в 5 дом. Сега мунданната квадратура застава върху две от планетите в тао-то - Марс върху Меркурий и Уран върху Сатурн. Това напряга много, а наред с това тази мунданна квадратура и прави ингрес. Докато са били в последен градус - напрежението е било до пръсване, а сега с ингреса - идва и волята за промяна. Обаче - Марс ще подмине и след 7-10 дни ще освободи единия край. Сега върху Меркурий - предполага прибързани решения, изказани думи, но това ще мине. Но, Уран ще остане да дълбае и променя и лятото ще се върне назад преди да е минал през Сатурн. А има време, докато застане и срещу Юпитер. Каквото има да ескалира - би било догодина. А тогава по дирекции имаш Марс на Асцендента, прогресивно новолуние върху нат.Марс, Сатурн по дирекции в съвпад с нат.Луна, пр.Венера в съвпад със Сатурн, пр.Меркурий сменя знак. По. МС/ИЦ сменя знак сега, а по дирекции догодина.

Вероятно промяната започва сега, но  ще се случи догодина.
Алена,благодаря много за отделеното време!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1149 -: Май 17, 2018, 09:36:00 pm »
Сафо, не се вкарвай в подобна матрица!
тр.Уран е извършил опозиция с Юпитер У4, У7 когато съм била на 7 години, не съм се развела с никого тогава :012:
Акрукс,нямах предвид развод точно,когато написах "края на брака".Но ако с развод ще стане,бих го направила такъв да е края.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1150 -: Май 17, 2018, 09:38:45 pm »
Сафо, а той някакви транзити или прогресии към остта асц-десц?
Той,не.
Дирекция Сатурн(у2) +прогресивна Луна(у8) са му на к8,в рак,9*,квадратират везнишките му слънце,луна,уран,вече разходящ,............а тр.сатурн е отсреща.
« Последна редакция: Май 17, 2018, 09:45:51 pm от Сафо »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1151 -: Май 17, 2018, 09:44:19 pm »
Интересно но Уран до сега и да е правил кофти аспект , пак ми е давал ... натално прави секстил към Слънцето ми и е диспозитор на Водолейското ми Слънце.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1152 -: Май 17, 2018, 09:50:07 pm »
Интересно но Уран до сега и да е правил кофти аспект , пак ми е давал ... натално прави секстил към Слънцето ми и е диспозитор на Водолейското ми Слънце.
Грег,в 18* скорпион започна цикъл Юпитер/Марс(да не бъркам,че днес не съм в кондиция) и активира с квадрат 18*водолей,мисля там беше Слънцето ти.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1153 -: Май 17, 2018, 09:56:38 pm »
Да даде нова работа :) неочаквано в сфера , в която никога не съм работил , тотална промяна , квадратира Юпитер упр. 7/10 и смъртта на баща ми :( неочаквано пак.

За учебни цели , споделям Уран като съвпадна моите Венера/Марс, упр 5-6-11-12 ,приключване на връзка, започване на нова, най-голямото ми влюбване до сега, естествено връзката не издържа, загубих си работата, получих огромно обезщетение, намерих нова работа, пак уранова... много беше активно всичко около мен.
« Последна редакция: Май 17, 2018, 10:01:26 pm от greg07 »

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1154 -: Май 17, 2018, 10:42:34 pm »
Тр.уран сходящ квадрат натален Меркурий У1,у,2,у5 домове, сходящ съвпад нат.сатурн у9,у10 🏡, там е и прогресивна Венера, настръхнала съм цялата,и когато уран направи опозиция с нат.юпитер у7,У8 домове, мисля ще бъде краят на брака ми.

Сафо, и аз не следя особено отблизо дискусиите тук, но понеже прясно преживях 2-годишен период в който тр. Уран квадратира Asc, натални Марс и Сатурн, да кажа от опит - по Уран не се разбиват бракове. Уран разклаща нещата, за да покаже перспективи, които не сме виждали и предполагали.
Виж по Плутон, щях да ти повярвам, че ще има краен обрат на партньорски взаимоотношения - точно този филм гледам в момента.
« Последна редакция: Май 17, 2018, 10:45:18 pm от lina »