Автор Тема: Годишни подредби  (Прочетена 69122 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Годишни подредби
« -: Януари 01, 2016, 11:01:05 am »
Благодарение на Вещичка.

12 карти в кръг, Satin, подреждаш ги според астрологическите домове и ги интерпретираш според значението на астрологическия дом. Аз я ползвам и за година напред, работи си. За повече от година за мен няма смисъл да се гледа.  :)

Да започваме...  :012:  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #1 -: Януари 01, 2016, 12:00:24 pm »
Стартирам с Уич.  :012:  :38:

1 дом - рицар меч
2 дом - паж меч
3 дом - 8 пентакли
4 дом - 6 чаши
5 дом - обесеният
6 дом - рицар жезли
7 дом - 7 меча
8 дом - жрецът
9 дом - дявола
10 дом - императора
11 дом - 3 пентакли
12 дом - 4 меча

Уич, през новата година ще бъдеш доста агресивна и напориста.( ако се прояви лошата страна на рм  :012: ); или ако надделее добрата - ще проявяваш ум и съобразителност. Ще планираш действията си добре, а не да действаш на мига, без много да му мислиш.
Във финансово отношение предполагам, че ще харчиш предвидливо; ще взимаш само това, от което имаш нужда.(пм - ще пазаруваш предимно от интернет и винаги ще успяваш да хващаш различни промоции)
Предвид картите от позиции 3/6/10 - залагам на професионално израстване. И ще се хвалиш наляво и надясно за постиженията си.  :012: Ще се налага много да пътуваш във връзка с работата. Друга вероятна възможност - съвместен бизнес с близки.
Сега с тези 6ч не знам как да навържа нещата - сигурно ще обръщаш много внимание на близките. И другото - може да предстои освежаване/ ремонт вкъщи.
До тук добре...  :012: Но тоя обесен не ми харесва - по петодомните теми ще има тотален застой - или ще се наложи да жертваш нещо в името на любовта. Плюс това в 7дом - дома на взаимоотношенията с другите - имаме 7м; ще хитруваш или от страна на партньорите ще има измами. Внимавай все пак! Най-вече с обвързаните господа - защото 7м често се пада за извънбрачни афери(
През годината няма да ти липсва подкрепата на другите./8дом, жреца/ Той може да показва, че баща ти/ авторитет, може да те подкрепят финансово в някое твое начинание.
Струва ми се, че и духовно ще израстнеш.
Пази се от негативните мисли/9дом, дявола/. Тук дяволът може да казва, че  ще си твърдо решена да осъществиш мечтите си./+3п в 11дом/
И накрая - 4м, 12 дом - медитации, нужда от почивка. И пак казвам - духовно израстване.
Успех, Уич. Нека 2016г. да ти носи само положителни емоции.

 :38:
« Последна редакция: Януари 01, 2016, 03:56:16 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #2 -: Януари 01, 2016, 04:07:12 pm »
Моята годишна подредба:
1 дом - рицар жезли
2 дом - паж меч
3 дом - справедливостта
4 дом - 6 жезли
5 дом - луната
6 дом - отшелника
7 дом - асо пентакли
8 дом - 3 пентакли
9 дом - звездата
10 дом - жрицата
11 дом - 8 меча
12 дом - асо меч.

2016г. ми се очертава активна година - пак няма да мога да стоя на едно място. И силно се надявам рицаря жезли да ми донесе и много пътувания, не само нетърпение и страсти.
Огън ще гори в мен.
Добре че за финансовите дела ми се падна паж меч( с Уич ще се отдадем на онлайн пазаруване  :012: ). Ще слагам край на излишните и необмислени харчове.
Но най-много ми хареса картата за трети дом - освен с изпитите в университета, мисля че през годината  отношението ми към околните ще отразява тяхното към мен. Ще се водя от "с каквото постелиш, с това ще те завият". Най-после!!!(дано само не реша да сменям специалността)
Сега 4дом, 6 жезли: Преместване? Или може би няма да се задържам много вкъщи.(+1дом, РЖ) Добре че ще бъда в движение и няма да имам време да размишлявам  относно 5дом(че Луната показва продължаването на неяснотите  и терзанията ми).
В работата нищо ново не ме очаква - освен много бачкане.  :012: (отшелника в 6дом ме притеснява - може да сочи проблеми с очите)
Помагайте сега за 7дом с това асо, че ми е тъмна Индия. Застой или ново начало. Защото ако го комбинирам с 3п, 8дом може и трансформация на отношения да е. Обаче 3п са и документи, та може и раздяла да значи. И този вариант пасва със звездата, 9дом - страдание.
За капак моите вътрешни демони ще ми пречат да си осъществя мечтите. Но въпреки това ще продължа да търся ОТГОВОРИТЕ.

В заключение бих казала, че годината ще ми е ориентирана към работата, с цел да не бъда вкъщи и да не осъществявам контакти  с околните. Това ще ми е начинът да ги изолирам от себе си и да преживея мъката си сама.
« Последна редакция: Януари 01, 2016, 05:01:28 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #3 -: Януари 01, 2016, 04:52:50 pm »
Сега ми хрумна, че освен по домове мога да си ги гледам и по месеци :012: Нали може, нали ::)
Щото си започвам точно по РМ :96: Ядосана, разфучана и бясна :012:

Щом като започваш с рицар меч, може.  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Годишни подредби
« Отговор #4 -: Януари 04, 2016, 12:04:32 pm »
Записвам се за годишна подредба.
Интересуват ме деца, работа, пари. :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #5 -: Януари 04, 2016, 06:19:36 pm »
И аз на опашката за годишна се подреждам, пък да видим дали ще има застъпване на таро подредба с годишния солар- би трябвало да има, както е с номерологията- ЛГ и солар.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #6 -: Януари 04, 2016, 06:51:36 pm »
Кой иска да си разменим по една годишна? Но ще я тегля в края на февруари месец.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #7 -: Януари 04, 2016, 07:45:14 pm »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #8 -: Януари 04, 2016, 09:46:57 pm »
Записвам се за годишна подредба.
Интересуват ме деца, работа, пари. :012:

Уране, ти си ми на късметче за годишна подредба. Ще редя астрлогично, но ще разцепя подредбата на няколко части.

1. Кралица пентакли           2. Петица жезли        3. Осмица чаши           4. Двойка чаши



За втори път редя астрологична подредба за година и все Кралицата на първо място.

1. Ще се стремиш към разумна и заземена себеизява. Ще търсиш класата, стила, удоволствието. Но ще е по начин, който да показва на другите, че тежиш на мястото си. Време, в което ще отдаваш топлина на другите, може и да се радваш на по-луксозни неща. Но и ще мислиш за постижения, как да печелиш от това, което си.

2. Във финансов план може да усещаш съпротива. Бих казала, че ще трябва да се пребориш с нещо, някой, конкуренция, за да имаш успех. Не хвърляй ресурси и енергия в битки, които не са ти важни, не са необходими. Стреми се да показваш, че не си слаба, имаш своите оръжия. Но по-скоро ще е година с компромиси във финансов план.

3. В общуването с другите ще влагаш много емоция, но и ще имаш нужда да се отърсиш от големите компании. Време за по-самотни занимания. Може да четеш повече драматични, емоционални четива/книги, по-духовни. Ще търсиш себе си, може и чрез самостоятелни пътувания около руини, стари сгради. Може да обърнеш гръб на стар начин на комуникация, но ще ти е необходимо, за да намериш себе си.

4. В дома и смейството ще те вълнува приятелството. Да има хармония и баланс. Интуитивно ще усещаш другите членове на семейството и ще знаеш какво да им предложиш, за да се чувстват добре в компанията ти. Имаше ли Лъв в семейството ти? Може да има интересни неща около някой с лъвски акцент.

5. Тройка чаши              6. Крал чаши             7. Шестица пентакли       8. Кулата



5. Децата не ги мисли. На тях им предстоят хубави моменти. С много забавления и приятели, срещи, компании. Ако са имали лош късмет, ще преобърнат ситуацията. Може да имат нови запознанства, повече креативност, желание да осъществяват мечтите си. Картата е интересна, защото в дъното има мъж и жена, които сякаш се сбогуват с младежка компания. Подозирам, че често ще ги изпращаш в разни посоки, където ще се забавляват. Може да показваш, че си ок с това, но вътрешно ще ти е тревожно. Без причини.  :-*

6. В здравословен план е добре да не таиш дълго емоциите си, за да не станат причина за някое заболяване. Ще ти се иска да си обгрижваща, съветваща в ежедневието. Но не бъди майка на всички, особено в колективите. Следи си здравето, може да има енигматични симтпоми, трудни за откриване заболявания. И бъди внимателна с приема на алкохол и медикаменти.

7. В партньорствата ще даваш и ще поличаваш. Все пак ще търсиш баланс. Не забравяй, че за да получиш, ще трябва и да дадеш. Няма да е даром. Но според мен ще е по-скоро осъзнато, спокойно, без излишни драми общуването с другите. Ще се стремиш към сигурността. И може да имаш много искрени моменти.

8. Тази Кула тук малко ме притеснява. Може да имаш неочаквани промени, които са свързани със загуби. Нещо ще промени своя ред, няма да е лесно. Но ще е трансформиращо. Дейностите, които са свързани с общи пари и ресурси, те могат да пострадат. А също и темите с наследствата ще носят изненади.

9. Седмица пентакли          10. Седмица мечове            11. Двойка мечове             12. Асо мечове



9. Може да помогнеш на някой приятел по тема, която е свързана с пътуване или етичен/морален съвет. Ще се стремиш към светглед, който да ти е удобен, да е свързан с комфорта ти. Може и да получиш прозрение за неща, в които си влагала енергия в предходен период. Да не чакаш някакъв резултат, който е свързан с обучение?

10. В кариерните теми не всичко ще е идеално. Може да срещаш не особено честни хора, които ще искат да присвояват чужди/твоите успехи. Доверявай се с мярка, по-скоро предимно на себе си. Но и ще имаш изненади от хора, които не си очаквала, че ще проявят доблест. Пази се от хората с лъвски акцент или от някой, който е прекалено горд, мисли за честта си, иска да властва.

11. Да не си загърбила някоя своя мечта? Или да имаш колебание коя мечта да захранваш? В приятелските връзки може да не ти е особено комфортно. Да имаш нужда от защита, да правиш повече компромиси. Ще ти се налага да правиш избори, които не са ти по вкуса. Но и сега е момент да разрешиш някой проблем в приятелствата.

12. Враговете ти може да са силни, жлъчни, да тръгнат с нови сили срещу теб. Но и ти ще имаш желание да се справиш с тях с помощ на думите. Ще имаш нови идеи за справяне със страховете.

Като гледам разположението на боите - много чаши, много мечове, много пентакли. Емоционална година, но ще търсиш разумни идеи за баланс.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Годишни подредби
« Отговор #9 -: Януари 04, 2016, 11:32:04 pm »
Ема :38:, благодаря!

Синът ми е слънчев и стелиумен лъв. Хванал го е пубертета и ми се бунтува, а е в 7 клас- важна година.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #10 -: Януари 05, 2016, 09:21:15 pm »
 То не е Таро подредба за годината, но е пак свързано с годишна прогноза и споделям с вас линка, на който попаднах случайно покрай една друга статия, която ми изпрати малката дъщеря да чета :) http://tretooko.com/articles/zabavno/511-valsheben-orakul-za-2016-godina
Моите три думички са Мама, Храбост и Граал, които разчетох в квадрата, за първата и втората намерих тълкуване под картинката, но за третата не- пише, че които думи ги няма описани, се приемат като подарък от съдбата.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Годишни подредби
« Отговор #11 -: Януари 05, 2016, 10:14:04 pm »
То не е Таро подредба за годината, но е пак свързано с годишна прогноза и споделям с вас линка, на който попаднах случайно покрай една друга статия, която ми изпрати малката дъщеря да чета :) http://tretooko.com/articles/zabavno/511-valsheben-orakul-za-2016-godina
Моите три думички са Мама, Храбост и Граал, които разчетох в квадрата, за първата и втората намерих тълкуване под картинката, но за третата не- пише, че които думи ги няма описани, се приемат като подарък от съдбата.

В този ред и все по хоризонтала: светлина, богатство, близост . Интересна комбинация. :017:  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Годишни подредби
« Отговор #12 -: Януари 05, 2016, 10:16:06 pm »
Е, несправедливо, да има думи като вино, бира, наздраве, пък аз да видя вот. ;D Пак късата клечка, реших ,че ще ходя да гласувам  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Годишни подредби
« Отговор #13 -: Януари 05, 2016, 10:21:40 pm »
А, хитрувам, те и другите една боза-мир и сияние. Ама мир и вот звучат все едно ще гледам Панорама по тивито :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Годишни подредби
« Отговор #14 -: Януари 05, 2016, 10:31:14 pm »
Отивам да тегля ,ако видя световен мир, значи ще участвам в конкурс за стари бръмтии -мис Бабишкер ;D Още по-голям ужас, изтеглих- съвет, мисъл и учен-ще се гръмна, реве ми се, исках нещо красиво, романтично, а успях да нацеля най-досадните :D
« Последна редакция: Януари 05, 2016, 10:36:16 pm от Ребека »