Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233267 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1665 -: Февруари 27, 2024, 07:23:56 pm »
Ами то видимо може да няма кой знае какво, обаче липсата на сън води и до много лоши последствия понякога. А аз се чувствам толкова изтощен и уморен постоянно, както никога досега не е било.
Ух, много е неприятно, в същия период и аз, и дъщерята борехме безсъние, направо сърцето ми даваше заето накрая. Има един чай на Лукчета "успокояващ чай"- помага, пробвала съм го преди.
За съжаление засега нищо не ми помага, даже по-лошо стана.
Взех днес от аптеката един сироп Алора. Дано поне малко да ми помогне!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1666 -: Февруари 27, 2024, 07:53:45 pm »
От известно време и аз имам проблеми със съня , будя се по няколко пъти , особено ако имам аларма и е налице вечният страх да не я изпусна.
Спя дълбоко само , когато съм физически уморена.
При мен го отдавам на влизането в предклимакс, нервите покрай работата , но хубавото е , че по едно време пулнеех от нищото, а сега си ям, колкото искам, но заради липсата на качествен сън съм слаба.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1667 -: Март 02, 2024, 01:41:00 pm »
И аз отслабнах за съжаление, и то доста под нормата, въпреки че ям предостатъчно. Даже на моменти станах и неадекватен, но пак нищо не ми помага да мога да заспивам. Джипито ми изписа едно лекарство Есогно на зелена рецепта, но не мисля да го взимам. Ходих при една жена в Марково, която се занимава с капките на д-р Бах и ми даде някакви комбинации да пия. Не знам обаче дали ще има ефект и докога ще ме бъде. Чувствам че всеки ден отслабвам повече и постоянно ми се спи, а не мога да заспивам

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1668 -: Март 02, 2024, 02:22:15 pm »
Веско, правил ли си изследване на щитовидната жлеза, кръвната захар,джипито да ти предложи някакви изследвания ,не е само псих.причината вероятно.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1669 -: Март 02, 2024, 02:36:22 pm »
Кръвната захар е ок. Изследвания на щитовидна жлеза не съм правил.
Джипито искаше да ме праща на невролог, но не знам с какво ще ми помогне.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1670 -: Март 02, 2024, 02:45:32 pm »
Защо да не ти помогне , те са специалисти по заболяване на нервната система. Ще разбере не нервна почва ли се базират твоите симптоми или друго физиологично заболяване ,което евентуално да лекуваш.Ще стесниш кръга на заподозрените причини.Отиди,явно от само себе си няма да стане,а ти ходиш на работа,трябва ти енергия,не дремеш цял ден в къщи.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1671 -: Март 22, 2024, 06:28:57 pm »
Здравейте въпросът ми е
Ще могат ли успешно да оправят зъбите на синът ми?
Аз задавам въпроса за синът ми. Малко преди история , синът ми е малък от Януари започнахме да правим кариеси на млечните зъби. За съжаление се оказаха повечко предвиденото , направихме какво можахме при нашата зъболекарка . Остана още които без НЗОК ми идва мн скъпо. Отидохме във факултета по дентална медицина там да довършим започна всичко добре , направихме почти всички и сега на предпоследния зъб се оказа проблемен . Трябва да се умъртви кариеса е дълбок. Опитаха да направят нещо във факултета но той започна да става неспокоен и реално трябва да се върнем при нашият зъболекар там да довършим . Мн се притесних тъй като детето става много неспокоено
( преди това не беше така) , а реално трябва да е мирен за да довършат.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1672 -: Март 23, 2024, 05:54:52 am »
fly,трудно,бавно,но ще стане.Синът ти е представен от Сатурн в риби и Марс на асц.Луната върви към опозиция със Сатурн,но последният аспект е с Юпитер.Ще намерите решение.
Защо ще му вадят нерв на млечен зъб?Ако зъбчето е кътник (постоянен),да се лекува,но ,ако ще го сменя е излишно да се травмира детето.Боли го.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1673 -: Март 23, 2024, 08:13:48 am »
fly,трудно,бавно,но ще стане.Синът ти е представен от Сатурн в риби и Марс на асц.Луната върви към опозиция със Сатурн,но последният аспект е с Юпитер.Ще намерите решение.
Защо ще му вадят нерв на млечен зъб?Ако зъбчето е кътник (постоянен),да се лекува,но ,ако ще го сменя е излишно да се травмира детето.Боли го.
Благодаря много Сафо за коментара, зъбът е млечен но кариеса е много голям , реално е засегнал и нерва. Ако не го умъртвят и го затворят без лечение ,ще започне да го боли в един момент .Грешката е моя , че не съм го видяла по - рано за да избегнем целия стрес .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1674 -: Март 23, 2024, 12:30:02 pm »
Здравейте въпросът ми е
Ще могат ли успешно да оправят зъбите на синът ми?
Аз задавам въпроса за синът ми.
Синът ти кое дете е, за да се определи по кой дом да се гледа? АС е ранен, има неща, които не са ти ясни, а когато станат факт, въпросът ще се обезсмисли. На позната дъщеричката я упоиха, за да ѝ оправят кариеса, понеже си беше по принцип раздразнително дете, водеше я на психолог. Сега я води на гимнастика и там си изразходва марсовата енергия. По твоя хорар последният аспект на Луната е негативен – опозиция с Нептун в твоя 6д., ситуацията около въпроса ще ти се отрази зле на психиката, на работата и на ежедневието.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1675 -: Март 23, 2024, 12:49:43 pm »
Здравейте въпросът ми е
Ще могат ли успешно да оправят зъбите на синът ми?
Аз задавам въпроса за синът ми.
Синът ти кое дете е, за да се определи по кой дом да се гледа? АС е ранен, има неща, които не са ти ясни, а когато станат факт, въпросът ще се обезсмисли. На позната дъщеричката я упоиха, за да ѝ оправят кариеса, понеже си беше по принцип раздразнително дете, водеше я на психолог. Сега я води на гимнастика и там си изразходва марсовата енергия. По твоя хорар последният аспект на Луната е негативен – опозиция с Нептун в твоя 6д., ситуацията около въпроса ще ти се отрази зле на психиката, на работата и на ежедневието.
Благодаря много за коментара 2 дете е .
« Последна редакция: Март 24, 2024, 08:29:19 am от fly »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1676 -: Март 24, 2024, 11:01:11 am »
Благодаря много за коментара 2 дете е .

Второто дете е по 7д., на Луната предстои опозиция със Сатурн, у-л на 10д за детето, който описва лечението.
С пълен 12д. , вътрешният му свят е в смут, претоварена психика. Плутон У9 в 10д. - за лечението е нужен лекар специалист, който борави с модерна апаратура.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1677 -: Март 24, 2024, 12:09:32 pm »
Fly, познати на тяхното дете с много развалени зъби, посетиха клиника, където под седация оправиха всичко за няколко часа и детенцето не разбра дори. Не подценявайте стреса, който тези процедури и атмосфера причиняват и отпечатъка, който ще оставят Един ден може да избие във фобия или проблеми в съвсем друга посока. Казвам го напълно от личен опит. Няма да забравя как са ме държали насила по пет сестри в кабинета като дете, за да ми работят върху оголен нерв без упойка. Или как са вадили зъб на жена пред мен в чакалнят (да и такива имаше през 90-те по нашия край).. После не можеше с кран да ме поместиш и получих фобии, някои от които ме мъчат и сега :(

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1678 -: Март 24, 2024, 02:38:56 pm »
Fly, познати на тяхното дете с много развалени зъби, посетиха клиника, където под седация оправиха всичко за няколко часа и детенцето не разбра дори. Не подценявайте стреса, който тези процедури и атмосфера причиняват и отпечатъка, който ще оставят Един ден може да избие във фобия или проблеми в съвсем друга посока. Казвам го напълно от личен опит. Няма да забравя как са ме държали насила по пет сестри в кабинета като дете, за да ми работят върху оголен нерв без упойка. Или как са вадили зъб на жена пред мен в чакалнят (да и такива имаше през 90-те по нашия край).. После не можеше с кран да ме поместиш и получих фобии, някои от които ме мъчат и сега :(
Благодаря много за коментара  Лисана . Още другата седмици за сме при зъболекар със нова апаратура и се надявам там да приложат съвременен начин за обезболяване .