Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833489 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5310 -: Юли 18, 2018, 02:55:50 pm »
Ми не в Западна Европа е множо модерно имам много колеги като викинги 😊

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Събития и транзити
« Отговор #5311 -: Юли 18, 2018, 03:02:27 pm »
То това е заради мигрантите.  :-\
Кой е казал, че викингите са ходели все с бради?..

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5312 -: Юли 18, 2018, 07:30:43 pm »
При транзитен Сатурн квадрат натална Венера време ли е физическа промяна -  разкрасяване? Не се чувствам добре в тялото си никак. Искам пълна промяна :(

Сатурн е ретро, сякаш не е време, по-скоро по мунданния тригон Венера-Уран искаш да експериментираш по визията, за да се освободиш от някои твои предразсъдъци, ограничения-по-лесно е да внесем промени във външния вид, отколкото във вътрешния. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Събития и транзити
« Отговор #5313 -: Юли 18, 2018, 08:23:20 pm »
И по кой транзит е първия работен ден в живота?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Събития и транзити
« Отговор #5314 -: Юли 18, 2018, 09:08:20 pm »
И по кой транзит е първия работен ден в живота?
Има възврат на възлите на ИЦ/МЦ.На к6 Луна,ако часът е точен.Марс е на МЦ.
« Последна редакция: Юли 18, 2018, 09:10:12 pm от Сафо »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5315 -: Юли 18, 2018, 10:20:36 pm »
Сатурн е ретро, сякаш не е време, по-скоро по мунданния тригон Венера-Уран искаш да експериментираш по визията, за да се освободиш от някои твои предразсъдъци, ограничения-по-лесно е да внесем промени във външния вид, отколкото във вътрешния. :)
Искам цялостна промяна по начина по който се усещам :( квадрата Сатурн Венера четох че дава смърт в семейството в случая баща ми. След неговата смърт се чувствам ужасно . Приятелите ми казват ще мине с времето :( та искам да започна промяна първо отвън за да вървим навътре :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5316 -: Юли 18, 2018, 10:30:39 pm »
та искам да започна промяна първо отвън за да вървим навътре :)

май наобратно бяха нещата, отвътре навън.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5317 -: Юли 18, 2018, 10:41:21 pm »
Ако си наложа дисциплита за външни подобрения може да дойде и промяната отвътре. В момента съм в тотална летаргия към живота :(

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Събития и транзити
« Отговор #5318 -: Юли 19, 2018, 09:41:47 am »
 greg07, при такава загуба казват, че е необходима поне 1 година на човек да обработи мъката. Не се насилвай излишно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Събития и транзити
« Отговор #5319 -: Юли 19, 2018, 10:45:37 am »
На мен даже 4 години не ми стигнаха, откакто почина кученцето ми, още не ми е минало.
А това за външната промяна е добра идея, даже и лазерна епилация е добре. Гледам, че е модерно да си епилиран, с гола глава и брада.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5320 -: Юли 19, 2018, 11:07:18 am »
Искам цялостна промяна по начина по който се усещам

Но щом усещаш, че трябва да променяш нещо- прави го, това е важното, а ако не ти хареса после ще поправяш. Аз така правя. Не съществува такова време ( и астрологически показатели) като идеалния момент за каквото и да е било. Успех от мен ! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Събития и транзити
« Отговор #5321 -: Юли 19, 2018, 12:13:11 pm »
На мен даже 4 години не ми стигнаха, откакто почина кученцето ми, още не ми е минало.
А това за външната промяна е добра идея, даже и лазерна епилация е добре. Гледам, че е модерно да си епилиран, с гола глава и брада.

И крака, и ръце, като голи червеи са мъжете. Такива не ги и поглеждам даже, но и те - мен. По-космата съм от тях :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5322 -: Юли 19, 2018, 02:43:54 pm »
Този транзит на Сатурн към Венера направо ми изпива жизнената енергия и имайки предвид че е квадрат, а квадрата си иска действие си мисля , че нещо хубаво може да излезе от това ако започна разкрасяване. Добре ще е да започна очистваща диета. Не съм дебел, но се подувам задържам вода. По цял ден на работа се тъпча с кроасани а това не е идеално за добър външен вид. Ние изглеждаме така както се храним.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Събития и транзити
« Отговор #5323 -: Юли 19, 2018, 02:54:45 pm »
Този транзит на Сатурн към Венера направо ми изпива жизнената енергия и имайки предвид че е квадрат, а квадрата си иска действие си мисля , че нещо хубаво може да излезе от това ако започна разкрасяване. Добре ще е да започна очистваща диета. Не съм дебел, но се подувам задържам вода. По цял ден на работа се тъпча с кроасани а това не е идеално за добър външен вид. Ние изглеждаме така както се храним.

Ходи на масажи
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5324 -: Юли 19, 2018, 02:54:52 pm »
Ние изглеждаме така както се храним.

Виждала съм хора с добър метаболизъм /вероятно и добър ген/, които отвътре са като боклукчийска кофа, а изглеждат в перфектна форма. Но и това е до време, докато са млади и организмът постепенно не започне да се амортизира.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui