Автор Тема: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ  (Прочетена 90858 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #30 -: Февруари 10, 2018, 04:28:17 pm »
Днес ми свърши времето за гледанки, но като гледам съвсем повърхностно – дама с доста непредсказуем нрав.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #31 -: Февруари 10, 2018, 04:32:03 pm »
Днес ми свърши времето за гледанки, но като гледам съвсем повърхностно – дама с доста непредсказуем нрав.

Ще изчакам

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #32 -: Февруари 10, 2018, 04:37:23 pm »
Може и други желаещи да се включат.
Всеки път, когато пиша нещо  във форума, са ми отворени по няколко работни файла.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #33 -: Февруари 10, 2018, 04:45:52 pm »
-Сатурн почти на К7 е добре
- у 10-ти с тригон с у 4/7ми-ти, като Луната е в секта , в дом по радост, на трон, активира от Марс
- западен , но не е в квадранта на Слънце
-ретрограден, най-високо издигната планета, заедно с дорифория, може да даде издигане/успеех, чрез знания и вид наука
-Марс у7 ми им достойнства в знака на Сатурн
- Венера е с Алдебаран и има отношение към оста 1/7, където е и Сатурн
Издигането тук има тенденция да става, чрез лобиране, любовта на хората.
Има нещо дразнещо в тази жена, което може да идва от дейността или постиженията й, които да пречат на личен живот или обратно да е успешна чрез партньора си.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #34 -: Февруари 10, 2018, 04:54:05 pm »
Тази карта изглежда мътна. Има доста планети в лъчите на Слънцето, не знам кои от тях са реално невидими. Но това би направило изявата им по-непредсказуема. Сатурн в залязващия знак не е особено добра позиция, за нощна карта особено. Но според ведите в 7 дом Сатурн има дигбала, специално достойнство. По сидерал в екзалтация, но ретрограден, пуска тригончета към светилата и Марс, те пък са в един знак с Кету. Мисля, че е имала някакви предизвикателства в живота, не всичко е било лесно. Но има и борбен заряд. Характерът обаче е труден, сложна и проблематична емоционалност. Прикрита агресия, силни инстинктивни защитни реакции. Не ми изглежда карта на особено щастлив човек, независимо от социалния статус и материалното положение.

Тази карта по какъв въпрос е пусната – социално положение пак? Венера, Юпитер и Сатурн са много силни по сидерал. Венера даже е в съвпад с мощна звезда – Алдебаран. Има хъс за пари при тази жена. Но не бих казала, че с лекота е постигала всичко.
« Последна редакция: Февруари 10, 2018, 04:57:37 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #35 -: Февруари 10, 2018, 05:04:24 pm »
Предимно държим фокуса в/у успехите на индивида, в крайна сметка не разбрах присъдата-успешна или не

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #36 -: Февруари 10, 2018, 05:07:17 pm »
Ами то успешността не се оценява за 5 минути гледане на картинка.

Тук по-скоро караме на бързи импровизации, с това би следвало да сте наясно.  :)

Има сякаш нещо хлъзгаво, съмнително в тази карта, но на прима виста и при толкова бегло разглеждане не мога да кажа какво е.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #37 -: Февруари 10, 2018, 05:37:12 pm »
Аз дадох коментар и по двете карти: успешни и видими, обосновах се защо и как.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #38 -: Февруари 10, 2018, 06:29:08 pm »
Освен това тотално разводнихме теоретичната тема. Тук нали е раздел за полезни статии?
Пък и не сме на изпит. Тази дискусия може да се изнесе и в астрологичния раздел, да се слее с някоя тема за практически казуси. Сатурн – теория и практика.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #39 -: Февруари 10, 2018, 07:50:00 pm »
Май си мерите Сатурните.  :012:

За Сатурн в 9 дом няма друг авторитет освен Господа.  ;D

Ако се изявява в "чиста" форма, в конфигурация със светило няма да е така.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #40 -: Февруари 10, 2018, 08:26:29 pm »
Мисля, че отдавна не сме на етап теории. Рени пише от опит, аз предлагам казуси с обратна моментална връзка от реалния живот. Щом го приемате като изпит, най-добре е да се спре до тук. Но поне няма нужда друг път при въпроси от минаващи да се пишат оправдания колко е трудоемко, безплатно, форумно, и т.н. В крайна сметка да си стоиш на твърдението “аз си го знам, ама няма да кажа” също е опция-очевидно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #41 -: Февруари 10, 2018, 08:31:54 pm »
В крайна сметка да си стоиш на твърдението “аз си го знам, ама няма да кажа” също е опция-очевидно.

Да, това е масовата практика. Времената се менят, а и хората поумняват в един момент.
Иначе ала-бала приказки могат да се бълват с тонове, пълнеж да има.  ;)

А форумите са за това – да има дискусии между що-годе равностойни участници. А не да сме обслужващ персонал за еднодневки.
« Последна редакция: Февруари 10, 2018, 08:33:26 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #42 -: Февруари 10, 2018, 08:47:20 pm »
Папи, може ли обратна връзка с картата на дамата , за да проверя дали правилно съм разтълкувала тук спецификата на ретро Сатурн, който по принцип дърпа навътре изявата от страх, да не го ползват за книжен плъх ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #43 -: Февруари 10, 2018, 08:49:49 pm »
Предлагам дискусията по картите да се отцепи и да се присъедини към друга тема. А теоретичният материал да си остане тук. Иначе ще стои отделено от астрологичния раздел. И надали ще се включат много хора, освен авторката на темата, шефа и моя милост /аз следя всички раздели/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #44 -: Февруари 10, 2018, 09:19:04 pm »
Рени, ето обратна връзка
Жената е от богат и голям род, по нейно време пари вече няма много, но завършва френски колеж в Ирак (живеят със семейството там). В последствие се връща тук, завършва френска филология и започва работа като учителка по френски, после се жени за немец, емигрира, работи като деловодител за голяма фирма. Фирмата фалира, развежда се (мъжът се пропива), и май от тогава работи нещо подобно на куриер, пощальон. После се жени пак - за първата си любов, който навремето изоставя, защото докато тя работи временно като преводач на морето, той си почива и й харчи парите. Красива като киноактриса, има 1 дете от 1-я брак, все още живее в Германия. Аз я определям като неуспяла (майка й е адвокат, бащата строителен техник, но родът е много известен в миналото)