Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622441 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3360 -: Ноември 24, 2015, 07:26:00 pm »

цепя на


Ема, седмични
speculation - negotiation - friendship
цепя на quarrel

като че ли ще има някакви недоразумения в къщи и ти може да се явяваш буфер или просто да се наложи да си по-дипломатична. в крайна сметка ще бъде заровена томахавката, към края на периода

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3361 -: Ноември 24, 2015, 08:38:47 pm »
Клер, много интересни оракулски карти. За първи път ги виждам, може да са много известни, но сега ми попадат в полезрението.

Много си ме напипала.  :clap: В дома ми имаше малко търкания с баща ми. Тразитен Марс ме кара да бъда припряна. А той е един муден, едва вдява, едва действа. Видях, че първите две карти са по Юпитер. Той е със Слънце в Стрелец. Да, ще трябва да заровим томаховките, защото скоро има рожден ден.  :012:
И наистина трябва да съм по-дипломатична. А хич не ми се отдава, паля от буква, не от цяла дума. Заради транзитен Марс върху стелиума ми имам постоянно главоболие. Хич не понасям тази част от транзитите на Марс. На съвпад и каре от Рак ми идва да си махна главата.

 :clap:

Благодаря, много ми хареса!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3362 -: Ноември 25, 2015, 09:16:58 am »
Oracle of Radiant Sun e оракулът.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3363 -: Ноември 26, 2015, 04:07:15 pm »
Емма, ще може ли месечно за декември?  :-*
И на други желаещи не бих отказала.
« Последна редакция: Ноември 26, 2015, 04:15:16 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3364 -: Ноември 26, 2015, 07:52:08 pm »
В следващите три месеца ще продължим ли да поддържаме всекидневните си контакти с Катя?
10ж - 2м - 5ж; горе 6ч


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3365 -: Ноември 27, 2015, 03:25:45 pm »
Хепи изтеглих ти за ноември
ц.3м/КП+РП+Дявол

Хепи внимавай със сърцето през месеца- може да имаш здравословни проблеми с него. Иначе мъж се е запътил към теб- прилича ми на страстно обвързване  :012: С парите и работата ще си окей- финансите ще са повечко през ноември. Виж дали нямаш индикация за тайна връзка, щото РП+Дявол баш на такова ми прилича.

По картите за Хепи - възстановяване на душата, така мисля аз. Плюс любовни трепети.

много интересна комбинация ми се струва от 3меч и дявол ... имам едно мое мнение за тях-дявола тук може да бъде човечен,в смисъл дава ти шанс да опиташ,да се поправиш,просто не си изтеглила късата клечка...как да кажа,малко честно го дава,доколкото дявола е честен. всъщност всички сили имат един ден,в който и те са човекоугодни,служат ни-това е мое мнение,така мисля аз,според опит с тази комбинация.
а по твоите карти-на любов ми приличат,но и много работа те чака,труд,задължения.

по картите за Хепи мисля, че ще има предложение, свързано с пари, което ще постави морални дилеми

Хепи  :-*
Кулата изпадна по време на размесването на картите.

Нещо в теб/около теб ще се променя. Нещо нездраво.

А за ноември изтеглих тези карти:

            Асо мечове                           Петица мечове                       Петица жезли

Много меч, много петици. Ще ми е интересно да споделиш за петиците според твоята наука.  :-*

Този месец ще ти се налага да водиш борби за доказване. Може да са свързани с някаква нова идея, която искаш да развиеш. Тази идея може да дойде след новина/писмо, някаква вест. И може да е свързана с промяна на статуквото. Да искаш да разкъсаш своите окови. Не случайно изпадна Кулата. А с помощ на интелект, ще имаш възможност да владееш положението.
Но по пътя си може да срещнеш хора, които не винаги използват честни методи за справяне с отговорностите.  Помисли дали битката си струва. И дали няма да загубиш повече, ако победиш. Засега ще удържиш "лошото". Ще приемеш предизвикателствата като игра, съревнование с околните, с конкуренцията. Ще си мерите силите по-скоро за сплашване, не и в реална битка. Много шум за нищо.
Да не ходиш на някакво спортно мероприятие? Или да гледаш хора, които демонстрират своите умения и сила?

Последната карта е Седмица жезли.

Някой може да ти поставя прътове в колелата, но ще ги преминеш. Предизвикателствата от другите няма да спрат твоя устрем. Дори да има ситуации на ръба.

От идеи и говорене ще стигнеш до действие и плам за успех.  :clap: :-*

Хепи, изтеглих ти месечно Таро за ноември и на теб :)

         Обусловеността                              Творчество                           Аутсайдерът

Хепи, има нещо, което смяташ за обусловено, нещо, което, според теб, почти не подлежи на промяна. Това те дърпа назад и подкопава корените ти. То е като обсесия, трудно се откачаш от мисълта за него. Всъщност ти имаш ресурсите да се справиш, имаш и да кого да се допиташ за съвет и да намериш решение. Това е нещо изначално много стабилно, било вътрешна твоя сила или друг човек, на когото се доверяваш. Въпреки това ти не вярваш много, че е възможно да излезеш от омагьосания кръг. Чувстваш се ограничена и изолирана. Но всъщност от теб зависи да излезеш на простор. Не си под ключ, вратата е отворена. Възползвай се и не се обезсилвай.

Та, Хепи, мисля че този месец ще се занимаваш със себе си и със своите осъзнавания, с преодоляване на насадени мисли и схващания от други хора, може би авторитети за теб. Ще набереш смелост да направиш крачка напред.

Пожелавам ти успех, а и съм сигурна, че ще се справиш  :58:

Ето моята ОВ за ноември :)

Тренди, мила, принца на белия кон някъде се е замотал .... още го нЕма :) - но аз си го чакам :)

Месецът си премина пак предимно под влиянието на опитите ми да подобрявам здравето. Както споделях, ясно е вече, че се иска доста работа от моя страна относно постигане на емоционално-психологическо равновесие. И тъй като не мога да се справя сама, си търсех помощ (вкл. вас тук). Определено започнах сериозна работа по мисловните модели, които са управлявали живота ми досега и които вече е време да се заменят с нещо ново. При този процес се наложи да отстоявам позиции - хората около мен ме смятат за странна, несериозна и разни такива. Ще си се лекувам както на мен ми харесва  :cheer: :cheer: :cheer:

В работата имаше малко раздвижване. Шефът искаше (без да го прави умишлено) да ми вмени едни задължения, при които щях да работя повече, но за без пари, но нещата се подредиха добре и за двете страни (бях писала тук за конфликта на интереси, моралната дилема) - и то благодарение на това, че най-накрая аз събрах смелост да защитя интереса си. 

Благодаря, момичета и очаквам ново включване за декември, ако имате време и желание :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3366 -: Ноември 27, 2015, 03:37:59 pm »
Аз имам желание за карти за всички.  :38: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3367 -: Ноември 27, 2015, 04:11:45 pm »
В следващите три месеца ще продължим ли да поддържаме всекидневните си контакти с Катя?
10ж - 2м - 5ж; горе 6ч



да, но ще е някак напрегната комуникацията. като че ли всеки ще си е зает с неговите си неща и ще е някак между другото тази комуникация

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3368 -: Ноември 27, 2015, 04:18:58 pm »
ц.7п/Умереност+4ж+9ч


Клер ноември ще ти е спокоен месец, концентриран върху семейството, семейния уют, може би ще ходиш на някакво парти? Не виждам нещо, което да се открои като важно събитие. Спокоен и уютен месец ще ти е  :)

спокоен месец може да се каже. точно в средата имаше мероприятие. бяхме на маса, а навън беше много студено /4жлези :)/.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3369 -: Ноември 27, 2015, 04:22:25 pm »
Емма, ще може ли месечно за декември?  :-*
И на други желаещи не бих отказала.

Скорпионче, страшни карти ти изтеглих.  :012:

             Влюбените                            Крал чаши                           Асо чаши



Последната карта е Кралица чаши.



На мен ми ухае на любов.  :012:

През декември по-често ще те вълнуват сърдечните теми, партньорските отношения, работата в коалиция с някой друг. Търси подкрепа от верни приятли - под формата на съвет, на добра дума или просто подкрепяща позиция. Може някой да се опита да те ориса на нещо, да ти помогне в отношенията с друг човек. Да не те сватосват, Скорпионче?
Дори да има напрежение в отношенията, ще бъдат превъзмогнати. Навярно с помощ на дженти поведение от мъж. Или с твоята интуитивност и желание за ръководене с кадифена ръкавица. Нещата ще се случват с повече емоция. Може и да стигнеш до дъното, да изпиеш чашата до последната капка. Но ще ти е необходимо, за да тръгнеш в нова посока относно чувствата. Или да отвориш нова страница.
Но ще си изпълнена с повече надежда. Ще ти се иска да даваш повече любов. Като цяло по-скоро ще се отдаваш и няма да търсиш кой колко е дал и получил.
Хайде, нека ти е на късмет през декември. Повече подаръци и радост в сърцето.

И не бъди майка за всички. Радвай се на лични занимания.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3370 -: Ноември 27, 2015, 04:47:22 pm »

Емс  :-* и всеки, на когото му се довещерства  :-* да видим какво ще каже таро за последен месец на тази наистина трудна и луда година  :ecomcity:

Витхце, малко странни карти ти нарисувах.

           Двойка жезли                   Страшният съд                          Шестица пентакли



Витхе, не съм много сигурна дали картите не отразяват моментното ти състояние.

Може да имаш две възможности пред себе си. Две идеи. Някакви идеи за мечти, визия за бъдещето. Ще вярваш в нещо, което е по-лично за теб. Но и време за решения. Защото да стоиш на тази кръстосана позиция не е оферта.
Дали няма да се свържеш с хора, които познаваш от морето? На двойката има човек, който гледа към море, което е в далечината.
Но и ще трябва да се възродиш след тези колебания. Нещо ще докараш до финал. Съди правилно, според морал, според божествен ред. Не от гордост. Може да отстъдиш според знанията си за този момент. Време да вкараш конкретна посока в живота си. Това ще ти донесе повече финансова сигурност. Ще получиш според това, което си дала. Не се свени, бъди милосърдна. Вселената ще ти се отплати със същото внимание.
Не бъди сигурна, че си прекратила отношенията завинаги. Не се знае дали няма да има възраждане и преосмисляне кой какво е дал. Сега му е времето да прощаваш.

Последната карта е Шестица жезли.



Ще чакаме добри новини и похвала за успешно справяне с начинанията.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3371 -: Ноември 27, 2015, 05:27:07 pm »
Месечни карти за Хепи.

Вие се абонирахте за тези Влюбени.  :57:


             Влюбените                                Глупакът                          Двойка жезли



Хепи, да не се върнеш към стари чувства? Но на нов глас?
Ще ти се отдава любов. И ще си много настроена към това да си партнираш с другите. Може да отидеш на някой концерт с приятели или хора, с които ти е хубаво.
През декември ще си поизпълнена с вяра в доброто и няма много да мислиш за трудностите. Време, в което ще тръгваш с чисти намерения към нови начинания. Нов път, нови идеи. Необременена от миналото или трудностите. Бъди внимателна с наивността. Възможно е да пренебрегнеш съветите на приятели или хора, които са загрижени за теб. Заради някаква вяра в предстоящото добро.
В крайна сметка ще си поставена пред ситуация на избор. И ще ти е трудно, ако двата варианта са равностойни. Може по-честичко да се вглеждаш в числата, да се опитваш да прогнозираш нещо. Бъдещето ще те вълнува.

Последната карта е Тройка пенткали.



Хайде, орисвам на бонус за празниците от шефството. Някой с положение ще те възнагради за положените усилия и наученото от теб.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3372 -: Ноември 27, 2015, 05:39:21 pm »
Тренди, няма те в последно време. Но не те забравям.  :08:
Какви арканести карти ти наредих.

        Страшният съд                      Крал пентакли                     Висшият жрец



Да не проявяваш голяма критичност към себе си?
Месец, в който ще вземаш важни решения. Но и сега му е времето да отсъдиш кое ще ти е важно напред в бъдещето. Ще се просветлиш, ще правиш равносметки. И ненужните неща може да оставяш да си отидат от теб. За сметка на онези, които искаш да възродиш, да ги започнеш на чисто. Може да се представиш добре пред по-голяма аудитория, по нов начин, в нова светлина. Да имаш някой закрилник.
Ще ти се иска да достигнеш до по-високо положение. А може и някой властен и успял човек да ти е важен. Ще има мигове, в които повече ще се вълнуваш от рационалното, от това да ти е добре на душичката - да се поглезиш.
Но в край на месеца ще търсиш друго, което е по-духовно. Ще те вълнуват знанията.
Във всеки случай ще си настроена към спазване на някакви традиции, ред. Не би направила нещо крайно щуро. Ще ползваш познати и ефективни методи. Време е да изживееш всичко минало. И да го пуснеш да си отиде в последните минути на 2015 година, Тренди. Нова година, нови преживявания предстоят. Остави старото в тази година. Ще имаш идеи/ключове, с които да отключиш раклата с истините и познанието.

Последната карта е Осмица чаши.



Отново идваме до положението, че последните мигове на годината ще са за преоценка и ще имаш нужда от своето време в самота, за да стигнеш до нещата, които истински те вълнуват и имат смисъл.  :-* :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3373 -: Ноември 27, 2015, 05:44:35 pm »
Благодаря, Емс!  :58: Имам си закрилник, да- Стрелец- голяма душа  :) Пфф, май миналото ще е на дневен ред със СС и 8ч  :(
 Ще върна жеста и аз, но утре  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3374 -: Ноември 27, 2015, 05:48:57 pm »
Месечните карти за Клер. Отново се чудя дали не отразяват сегашното ти състояние.

           Осмица мечове                             Луната                           Императрицата



Клер, чувстваш ли се с вързани ръце за някои неща? Сякаш страховете са ти повече и не смееш да тръгнеш по някоя пътека към върховете. А имаш уменията за успех. Но неяснотата те кара да се тревожиш. Може по-често да губиш надежда и да си нерешителна. Тук е проблем. Липсата на смелост. Ще потъваш в своите притеснения и ще изживяваш лично и дълбоко всичко. На вътрешно ниво. Това може по-силно да усетиш по време на следващото пълнолуние. Когато ситуацията може да излезе извън контрол.
Да не би някой да те е нагрубил с лоши думички?
Изпадна Деватка мечове по време на размесването. Което отново показва, че си се затворила и не смееш да вземеш решение. По-често ще ти липсва увереност.
Последната карта ме кара да си мисля, че ще се почувстваш по-добре, когато започнеш да обгрижваш другите. Ще се чувстваш полезна. Не бягай от женската си природа. Може да ти носи успокоение.
Но декември може да е по-пасивен месец.

Последната карта е Асо пентакли.



Хайде, през новата година и нова работа или проект, който ще ти е приятен. И ще се чувстваш полезна и стабилна, по-заземена.  :72: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.