Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96138 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #60 -: Декември 27, 2015, 03:48:28 pm »
Януари за Хепи: горе 8ж, влюбените - смъртта -4ч.

Оффф, то едни карти...  :(
Прилича ми като край на връзка? При наличие на такава. В противен случай, някой с който сте си били близки, да се дистанцира от теб и естествено няма да ти стане приятно. А може би ти ще страниш от другите - преминаваш период, в който искаш да си сама?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #61 -: Декември 27, 2015, 03:55:11 pm »
Януари за Хепи: горе 8ж, влюбените - смъртта -4ч.

Оффф, то едни карти...  :(
Прилича ми като край на връзка? При наличие на такава. В противен случай, някой с който сте си били близки, да се дистанцира от теб и естествено няма да ти стане приятно. А може би ти ще страниш от другите - преминаваш период, в който искаш да си сама?


благодаря :) - значи имало защо да ме пропуснеш :) - ще видим :) - ако това, което имам в момента е връзка ... не знам

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #62 -: Декември 27, 2015, 04:01:39 pm »
Търся си месечните за декември, но защо само 2 намирам ....  ако съм пропуснала някого, моля да ме извини - нали преразпределяхте темите и нещо някъде може да съм пропуснала



цепя на

Хепи,
този месец в началото ще имаш някакво изкушение. може да е свързано с покупката на подаръци, тъй като юпитер в риби е и щедър към другите. ще си изправена пред избор в емоционален план и в края на месеца може да ти е малко самотно. последната също може да показва материални придобивки от роднини. в крайна сметка ще си дадеш някаква вътрешна равносметка и ще ти олекне от това

Изкушението сигурно е било избора на хотел като пътувах :) - не се сещам за друго. Изборът в емоционален план го имах - стана ясно тук :). Придобивки от роднини нямам, ако не броим, че трябва да закрия банковата сметка на мама, със 100лв, от които трябва да похарча половината за документите, които са необходими :). Самотно ... мдааа, иска ми се да съм на едно друго място, ама ... не може ... засега :)

Месечни карти за Хепи.

Вие се абонирахте за тези Влюбени.  :57:


             Влюбените                                Глупакът                          Двойка жезли


Хепи, да не се върнеш към стари чувства? Но на нов глас?
Ще ти се отдава любов. И ще си много настроена към това да си партнираш с другите. Може да отидеш на някой концерт с приятели или хора, с които ти е хубаво.
През декември ще си поизпълнена с вяра в доброто и няма много да мислиш за трудностите. Време, в което ще тръгваш с чисти намерения към нови начинания. Нов път, нови идеи. Необременена от миналото или трудностите. Бъди внимателна с наивността. Възможно е да пренебрегнеш съветите на приятели или хора, които са загрижени за теб. Заради някаква вяра в предстоящото добро.
В крайна сметка ще си поставена пред ситуация на избор. И ще ти е трудно, ако двата варианта са равностойни. Може по-честичко да се вглеждаш в числата, да се опитваш да прогнозираш нещо. Бъдещето ще те вълнува.

Последната карта е Тройка пенткали.

Хайде, орисвам на бонус за празниците от шефството. Някой с положение ще те възнагради за положените усилия и наученото от теб.  :-* :58:

Старите чувства - ясно :). Желанието за доброто - също.
Наивността - тук е интересен момента - касае здравето ми. Около мен толкова народ ме натиска да се подлагам на лечение с лекарства, а аз се опъвам, не искам. Знам, че не това е начина. И съм раздвоена. Надявам се на дублираното лечение. Цифричките - мдааа, оказаха влияние при решението, но още е рано за резултат.

Последното, Емка, не се случи ... нЕма ни подаръци, ни възнаграждения .... абе, да сме живи и здрави :)
« Последна редакция: Декември 27, 2015, 04:05:46 pm от Happy58 »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #63 -: Декември 27, 2015, 05:37:05 pm »
Трнеди, ето и твоите декемврийски карти :)

            Прераждане                          Разбирането                           Обикновеност

          

Интересни карти :) При теб равносметката май вече е факт :) Струваш ми се отърсена от страховете за чуждото мнение. Намерила си сили да преодолееш някакво свое препятствие. Може да си била в сложна ситуация, но си намерила начин да се справиш. Може да си използвала своя до скоро слабост, за да откриеш, че носиш в себе си неподозирани възможности. Първата карта е карта на способността ни да се справяме с критични и трудни ситуации.
Освободила си се, с облекчение си установила, че това не е толкова трудно :)
Накрая, осъзнаването, че обикновените и прости неща носят най-голямата наслада и спокойствие, близостта до чистотата на всяко едно нещо е по-скъпо и стойностно от доста неща, смятани за ценни. Може да намериш покой сред природата, но и във всяко място, където може да останеш насаме със себе си за малко.
Може да се наслаждаваш на хубави приятелства и общуване с приятни и стойностни хора. Пожелавам ти го :)

Месецът беше изпълнен със събирания с интересни хора, бях доста по-спокойна от обичайното, което направо си е прецедент  :012: Накрая си починах на място, където беше супер спокойно, за да се заредя с положителни емоции. А имаше и моменти, в които се връщах назад, към минали моменти.


Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #64 -: Декември 27, 2015, 08:00:24 pm »
за кой да тегля месечни карти?  :)

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #65 -: Декември 27, 2015, 08:17:40 pm »
за кой да тегля месечни карти?  :)

за мен, моля

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #66 -: Декември 27, 2015, 08:26:25 pm »
Хепи,


цепя на

може да получиш някакво признание/похвала в работно отношение. възможно е 1вата карта да показва и пътуване до друг град. ще си доста чувствителна в средата на месеца, венера в риби може да показва и емоции, които криеш. но към края ще сложиш в ред емоциите си.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #67 -: Декември 27, 2015, 08:28:37 pm »
И аз искам  :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #68 -: Декември 27, 2015, 08:30:55 pm »
Уич,


цепя на

като че ли ще ти е самотно този месец, но ще гледаш да не го показваш. в края на месеца може да се скараш с близки хора. може и да се притесняваш за пари

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #69 -: Декември 27, 2015, 08:37:10 pm »
Тренди,


цепя на

много сатурн и тук
мисля, че може някой да те подведе и разочарова и ще си го изстрадаш вътрешно

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #70 -: Декември 27, 2015, 08:39:41 pm »
Януари за Хепи: горе 8ж, влюбените - смъртта -4ч.

Оффф, то едни карти...  :(
Прилича ми като край на връзка? При наличие на такава. В противен случай, някой с който сте си били близки, да се дистанцира от теб и естествено няма да ти стане приятно. А може би ти ще страниш от другите - преминаваш период, в който искаш да си сама?



тук може и да няма край на връзка, но по-скоро разочарование след първичния розов период. жената тук не жижда пълната чаша зад нея и се е вторачила в празната. по-скоро като преход към скептицизъм и размишления за бъдещето на връзката го виждам

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Месечни карти таро
« Отговор #71 -: Декември 27, 2015, 08:54:07 pm »
Мен всички ме знаят, че съм зависима  :72: Пък и Скорпи така ме наръга  с тези мечове :73: Да видим какво ще кажат карти на други тарористки :012:
Не се тревожи, щом 3ка меч можело да е солариум, другите меч, може да са акупунктура, китайски масаж :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #72 -: Декември 27, 2015, 08:55:45 pm »
Не се тревожи, щом 3ка меч можело да е солариум, другите меч, може да са акупунктура, китайски масаж :012:
10м наистина може да са акупунктура  :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #73 -: Декември 27, 2015, 09:08:22 pm »
Клер, ще може ли карти и за мен?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Месечни карти таро
« Отговор #74 -: Декември 27, 2015, 09:09:32 pm »
Ами може и рошава да е, може и да са по-големи от иглички... ами неудобно ми е да го кажа :012: