Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96138 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #75 -: Декември 27, 2015, 09:11:33 pm »
ОВ по картите за мен.

Един час след като отговорих на Скорпи получих информация, която насочва ако не към приключване, то към сериозно ограничаване на връзката - и то по независещи нито от мен, нито от него причини. На него все още не му се вярва, но аз все пак боравя с цифри (на които си вярвам), а те си показват определено, че нещата след НГ ще се променят и то не на хубаво - просто не знаех каква ще е причината - а това не го знаех, защото не разполагах с информация.

Благодаря ви, момичета.

Започвам да обмислям спешно пътуване, за да си взема това, което мога.

Клер, пътуването може ли да е в чужбина? Но по земя, не по въздух - все едно отивам до Кърджали или до Русе/Видин ....

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Месечни карти таро
« Отговор #76 -: Декември 27, 2015, 09:20:16 pm »
На Снежанка да не й е било лесно ама на -никой не я вини за 7те мечлета  :012: Че и всички момиченца искат да приличат на нея ;D

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #77 -: Декември 27, 2015, 09:22:18 pm »
ОВ по картите за мен.

Един час след като отговорих на Скорпи получих информация, която насочва ако не към приключване, то към сериозно ограничаване на връзката - и то по независещи нито от мен, нито от него причини. На него все още не му се вярва, но аз все пак боравя с цифри (на които си вярвам), а те си показват определено, че нещата след НГ ще се променят и то не на хубаво - просто не знаех каква ще е причината - а това не го знаех, защото не разполагах с информация.

Благодаря ви, момичета.

Започвам да обмислям спешно пътуване, за да си взема това, което мога.

Клер, пътуването може ли да е в чужбина? Но по земя, не по въздух - все едно отивам до Кърджали или до Русе/Видин ....

на картинката има сграда. показва институция или град. не виждам защо да не е в чужбина

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #78 -: Декември 27, 2015, 09:28:16 pm »
Буболина,


цепя на

този месец ще остояваш себе си. много сатурн и много водолей. ще се погрижиш за нещо като действаш по различен от обичайния начин

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #79 -: Декември 27, 2015, 09:36:34 pm »
за кой да тегля месечни карти?  :)

И за мен.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #80 -: Декември 27, 2015, 09:48:35 pm »
Скорпионче,


цепя на 

да не се занимаваш този месец с някакви наследствени неща? може жена да е замесена. и да е на вътрешно ниво, ще завърши благополучно започнатото и ще си доволна.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #81 -: Декември 27, 2015, 11:02:03 pm »
Страхотно, Клер! Отново попадение в десятката. Още по празниците ми се наложи да отстоявам себе си и правото ми да постъпвам спрямо вътрешните ми потребности, въпреки разбиранията на семейството и обществото. Никак няма да ме изненада това да е тенденцията и за следващия месец.

Клер, ако имаш възможност, би ли изтеглила и партньорски карти за С. и Г.? Ще е важен месец.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #82 -: Декември 28, 2015, 09:28:47 pm »
Карти за януари за Скорпиончето

ц.РЖ/ 6ж+2м+3п



Оо много успешен месец, Скорпи се очертава особено в работата/учението. Там ще имаш заслужено признание и ще ти се радват близките. Новина или събитие, което ще те изненада, ще се чудиш как да реагираш. Възможно е пътуване или леко напрежение през януари.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #83 -: Декември 28, 2015, 09:37:41 pm »
Месечни за Емс

ц. Отшелник/ 7ж+Сила+4ч



Такаа виждам едно отегчение при теб, Емс, едно такова желание за уединение, ако щеш изолиране от претенциите и суетата на хората. Месец на борби и надмощие, но накрая ще имаш нужда от почивка. Според мен е добре да се отделиш малко от светските събития и да се отдадеш на релакс и четене на хубави книжки. Леле, Емс май ще ти се наложи да общуваш със скучни и не толкова приятни хора. Месец изпълнен с препятствия, които ще калят духа ти.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #84 -: Декември 28, 2015, 09:44:02 pm »
За Уич

ц. ДЖ/ 9п+РМ+3ж



Ами струва ми се, че ще възобновиш комуникацията си с мъж. Възможно е да ходиш на гости или на теб да ти дойдат такива. Някакво пътуване май се очертава при теб, някъде около море ще е. Ще бъдеш в центъра на някакво събиране и духа ти ще се върне. Жизнерадостност виждам при теб през януари.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #85 -: Декември 28, 2015, 09:56:50 pm »
Продължавам утре, да свирка, който иска карти  :08:

Уич аз виждам подновяване, но да видим какво ще довее съдбата  :-*

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Месечни карти таро
« Отговор #86 -: Декември 29, 2015, 02:43:55 am »
Може ли някой и на мен да изтегли за януари? :) 

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #87 -: Декември 29, 2015, 11:45:18 am »
Тео, довечера ще ти изтегля Таро  :08:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Месечни карти таро
« Отговор #88 -: Декември 29, 2015, 11:51:26 am »
Може ли и за мен, ако е удобно? ::)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #89 -: Декември 29, 2015, 12:02:21 pm »
Може, Водолейче, удобно е :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми