Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 97780 пъти)

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Месечни карти таро
« Отговор #105 -: Декември 30, 2015, 10:43:24 am »
Януарско Таро за Водолейче :)

                               Тишината                  Трансфомация                   Смелост

          

Планираш ли някакви сериозни промени за началото на годината? Нещо назрява в главата ти. Сега просто стоиш и обмисляш, оставяш нещата да отлежат, събираш си мислите. Ще търсиш усамотение, за да усетиш кое за теб е най-добро. Може би ти се иска кардинално да промениш нещо или ще бъдеш поставена при такива условия, че да го направиш, но нещо ново ще се появи в живота ти. Може да е повече като нагласа или мисъл, но ще има промяна. Вероятно ще събереш смелост или ще откриеш у себе си издръжливостта и волята да направиш това, което искаш, да извършиш всички промени, които се налагат и това, което водят след себе си. Ще имаш месец, в който ще проявиш волята си.
Много благодаря за картите :58: Може и да има нещо такова, но още не съм напълно сигурна, затова ще дам ОВ в края на месеца.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечни карти таро
« Отговор #106 -: Декември 30, 2015, 02:34:41 pm »
И аз да наредя на опашката за януарско таро.   :o
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #107 -: Декември 30, 2015, 02:37:26 pm »
И аз да наредя на опашката за януарско таро.   :o

горе дч; 6м - сс - отшелника
Нали не бъркам, но беше споменала, че живееш в чужбина? Защото картите ми се видяха като завръщане, но не за постоянно.
Очакваш ли да получиш някакви резултати - от изпит, от изследвания, примерно? Според мен резултатите ще те удовлетворят. (ако учиш януари ще ти е натоварен от тази страна, но ще си заслужава накрая)
Другото, което измислих по картите - в живота ти наскоро е настъпила промяна, но ти не си споделила с никой. И сега смяташ да го направиш. Да уповестиш на другите. Може и преместване да значат.
Януари наблегни на здравословната храна и движението.
п.с. да няма здравословни проблеми с някой възрастен?

« Последна редакция: Декември 30, 2015, 02:51:25 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечни карти таро
« Отговор #108 -: Декември 30, 2015, 04:03:40 pm »
горе дч; 6м - сс - отшелника
Нали не бъркам, но беше споменала, че живееш в чужбина? Защото картите ми се видяха като завръщане, но не за постоянно.
Очакваш ли да получиш някакви резултати - от изпит, от изследвания, примерно? Според мен резултатите ще те удовлетворят. (ако учиш януари ще ти е натоварен от тази страна, но ще си заслужава накрая)
Другото, което измислих по картите - в живота ти наскоро е настъпила промяна, но ти не си споделила с никой. И сега смяташ да го направиш. Да уповестиш на другите. Може и преместване да значат.
Януари наблегни на здравословната храна и движението.
п.с. да няма здравословни проблеми с някой възрастен?



Скорпионче, супер мерси  :) :-* Картите пак показват точно. Да, живея в чужбина от  доста време, но сега по пранзиите съм в БГ. Завръщането у нас сигурно се вижда като  временно . Иначе очаквам резултати от кандидатури за работа. Дори имам една дата за интервю, но още не съм уведомила почти никой засега. Работата е за много различна сфера от това , което съм следвала и работила. Така че не знам.Ако ти дадат зелена светлина има специално обучение. Може за това да излиза някакво обучение. За местене не съм мислила,  но при всичките ми местения пак не съм планирала дълго, макар да не ми се мести хич вече. Иначе има и здравословен проблем при роднина, но не е дадена все още точна диагноза и лечение. Проблемът на вид е ортопедичен, но с неизяснен произход ( все още) .
« Последна редакция: Декември 30, 2015, 04:06:34 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Месечни карти таро
« Отговор #109 -: Декември 30, 2015, 04:23:05 pm »
горе асо жезли; жрицата - дч - 7п  :012:
Тео, януари ще ти е прекалено емоционален. В университета как е? Струва ми се, че в един по-късен етап ще береш плодовете на твоите усилия. Нещо нетърпение ще проявяваш. Освен ако няма намесена някоя дама чаши? Там отношенията ще се развиват бавно. Може и някои тайни да излезнат наяве, което от своя страна да те провокира да мислиш как да действаш занапред.



Тео ето за януари

6п/ Сила+ДП+Глупак



Ще получиш подаръци и то без да очакваш. В началото на месеца ще ти е малко по-трудно, в смисъл напрегнато. Около теб да няма жена, която да е добре материално осигурена, важна е за теб, сякаш. Може и да е мацка, която си си харесал  :012:
Към края ще си айляк, най-вероятно тогава ще ти свършат и изпитите и ще си пей сърце  :012:
Много ви благодаря.  :) Очаквам подаръци от може да се каже материално согирена жена, даже са жени - още днес - хора от семейството. :)
Още с началото на месеца ще започна да уча усилено, а последния ми изпит на 22-ри, така че има вероятност да лентяйствам към края на месеца.

Скорпи, нетърпението и емоциалността ме преследват още от сега - на прав път си сякаш.  :58:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #110 -: Декември 30, 2015, 08:38:45 pm »
Таро за Януари за Скорпи.

                     Творчество              Миналите животи               Товарът

          

Скорпи, като да искаш да дадеш на някого нещо, а той да не го приеме, да не хареса нещо, което си направила за него или за вас. Може да е човек от миналото ти или ситуацията да ти напомни за някоя такава стара ситуация, отпреди, нещо което ще те разстрои. Има го и това, че ти ще преекспонираш проблема и ще се почувстваш натоварена. Може да се почувстваш принудена да се съобразиш с желанията на друг човек, което няма да ти е по сърце и това да те натовари още повече.
Но пък имаш решение - да не го правиш. Да се съобразиш със себе си. Ти прецени как да реагираш.  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #111 -: Декември 30, 2015, 09:39:52 pm »
За Уич

                   Цялостност                      Празнуване                  Изолация

          

Празнуване ще имаш, в компания. Близка ти е, споделена. Ще имаш поводи за празнуване. Но някаква мъка носиш у себе си, криеш сълзи. Не можеш да се включиш във веселбата така както ти се иска. Със смесени чувства ще бъдеш, така ми се струва. Няма да показваш емоциите си пред другите.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #112 -: Декември 30, 2015, 10:01:38 pm »
За Боболина.

                              Творецът                 Миналите животи                  Творчество

          

С някаква творческа дейност ли се занимаваш? Или имаш идеи да направиш нещо различно? Виждам някакво вълнение, може би лека тревога дали нещата ще се получат, особено ако преди се е случвало да претърпиш неуспех в някакво подобно начинание. Но няма място за безпокойство, ще успееш да изразиш себе си и идеите си и ще се чувстваш щастлива от това :)  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #113 -: Декември 30, 2015, 10:45:45 pm »
За Тренди.
Днес картите не ми харесват особено. Дали ги разбирам правилно, дали общуват с мен ....

                     Споделяне                 Печал                   Проекциите

          

Самотна ми се струваш, Тренди, не знам. Силна, борбена, но някак самотна в този момент от живота си. Като да преживяваш някакво разочарование, някакви страхове. Пренавиваш се, обаче, сама се вкарваш в някакви съмнения и проекции, не виждаш ясно картината. Отдръпни се и опитай да видиш всичко като страничен наблюдател, за да придобиеш ясна представа.  :58:

Близкия ретро Меркурий на всички ли обърква комуникацията, та такива карти се паднаха .... или ми обърква комуникацията на мен с Таро ....  :017:

Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #114 -: Декември 30, 2015, 10:50:22 pm »
Делфи, точни са ти картите. Самотна съм и се чувствам потисната, въпреки борбеността, която показвам. Просто Сатъра ми квадратира Луната и голяма депресия ме гони. Не знам, някак осъзнах едни неща и сега си страдам за тях, ама връщане назад няма. Благодаря ти  :58: Правилно усещаш картите.  :08:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #115 -: Декември 30, 2015, 11:49:01 pm »
За Ема

                             Миналите животи                    Отлагане                        Тишината

        

Емче, ще ти се иска да се усамотиш, да отложиш "срещата" с някого или нещо. И пак Луната ....
Дърпа те теб миналото, но повече ти му даваш сила за това, объркана си и предпочиташ да стоиш на скрито, там където ти е познато, макар и не толкова комфортно. Иска ти се да е друго, да е цветно. Може да ти е хладно, да ти е далечно някак .....Имаш нужда от усамотение, наистина, дай си го. Не мисли, отвори се за това, което Вселената има да ти каже.  :-*

Утре продължавам с другите момичета :)

« Последна редакция: Декември 30, 2015, 11:52:43 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #116 -: Декември 31, 2015, 12:54:52 am »
Миналите животи ме обичат, Делфи.  :57:
Благодаря.  :38:
Наистина искам тишина и спокойствие. Изморих се от този шум около себе си - буквално и преносно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #117 -: Декември 31, 2015, 01:56:39 am »
Делфинче, благодаря ти за картите! :58: Ти за мен ли ги изтегли? :) Извънредно точни са! :72: Основната ситуация около мен изисква много творчество - да пресътворя нещо почти от нулата, използвайки натрупаните ми познания и умения от този и предишни животи, да изразя себе си.

Аз всъщност бях помолила за партньорски януарски карти за С. и Г. ;) Ако имаш възможност за тях да изтеглиш, ще е хубаво. Ако ли пък не, ще остане мистерия. :engel016:

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Месечни карти таро
« Отговор #118 -: Декември 31, 2015, 11:10:09 am »
Делфи ,може ли карти и за мен?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #119 -: Декември 31, 2015, 01:34:53 pm »
За Хепи.

                            Възможности                Компромисът                       Интеграцията

          

Имаш някакъв казус за разрешаване, Хепи. Търсиш начин да съчетаеш привидно несъвместими неща. Радостната вест е, че моментът е момент на възможности, просто се огледай, за да ги видиш. Една от тях е да направиш компромис, да видиш и чужда гледна точка или да се съобразиш с дадени обстоятелства, но да го направиш така, че да извлечеш най-доброто от това. Това е пътят ти, ако целиш пълнота и удовлетворение. Дерзай  ;) :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми