Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 97723 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #180 -: Февруари 04, 2016, 01:07:45 am »
Може ли и за мене едно месечно Таро.Благодаря!

За теб изтеглих  тези карти

              Седмица чаши                  Десетка мечове                     Деветка пентакли



Според мен този месец няма да е много активен за теб. Ще си обзета от нерешителност. И прекалено много време ще влагаш в различни дейности, ще пилееш енергията си. Може да си объркана, да не различаваш кое е стойностно, кое е истинско, кое си струва усилията ти. Или да отдаваш повече внимание на въображаемото, фантазиите. По-добре претвори всички тези емоции в творчество. И се постарай да избереш само една посока, за да ти е пълноценно. Да не те очаква някакво представяне пред публика, повече хора? На нещо направено от теб, сътворено от теб? Може да не мине много гладко това. И да си разочарована, да се почувстваш обидена от думите на някой. Или сама да разбереш, че фантазиите и мечтите не ти носят нищо полезно. В край на месеца ще си по-рационална. Но може да искаш да си дадеш време, в което да се поглезиш. Ще ти е важно да си в хармония със себе си, да ти е стабилно.

Последната карта е Деветка жезли.



Тя също говори за отдръпване от бойното поле и време за възстановяване, промяна на стратегията. Успех.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #181 -: Февруари 04, 2016, 01:17:43 am »
Емс, може ли февруарски и за мен :38:

Виви, за теб изтеглих:

             Императрицата                 Седмица пентакли                     Асо пентакли



Много пентакли и Императрицата - този месец явно ще се занимаваш с проект, от който очакваш финансово възнаграждение. Ще положиш усилия, ще се грижиш за нещо. Може да е свързано с повече креативност от твоя страна. Стреми се към добри отношения с другите, дори да ти се иска да ги обгрижваш повече. Усилията ти ще донесат резултати - каквото си посяла, това ще береш. Бъди търпелива и се заслушвай какво говорят приятелите ти. Явно те очаква някакъв нов проект, да представиш резултатите от такъв пред по-висшестоящ човек. Ще ти е успешен месец за работа и парички, да се почувстваш подсигурена и стабилна.

Последната карта е Паж чаши.



Творчеството и емоциите ще са важни през месеца. А може да си вдъхновена от емоционална вест, писмо... Някой да ти "донесе" новини.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #182 -: Февруари 04, 2016, 01:29:12 am »
Ема, ще може ли месечно таро ?  :)

Стар, много интересни карти ти нарисувах. Асоциативно картинките са...  :012:

               Кралица мечове                    Тройка чаши                     Крал мечове



Ще ми е интересно да споделиш, ако имаш през месеца спор с интелектуалец - мъж. И ваши общи приятели/компания да се опитват да ви помирят, да се стремят да ви забавляват. Другото ми предположение е да обединиш сили с мъж. И с аргументи да "оградите" някоя весела, прекалено несериозна компания, ядро от хора.

Иначе този месец ще ти е разнопосочен. В началото може да се чувстваш по-уединена. Да осъзнаваш, че с всичко сама трябва да се справяш. Но това няма да ти тежи, защото имаш наличните ресурси. Ще демонстрираш сила и увереност, когато защитаваш идеите си. В средата на месеца може да поискаш да разпуснеш, да се развеселиш. С приятели, женска компания, може да е някакъв повод с почерпка. Оглеждай се за мъже с остър ум, аргументирани, уверени в знанията си. Може да имаш запознанство с такъв човек. Стреми се да не бъдеш жестока с другите. Или прекалено критична.

Последната карта е Осмица мечове.



Защо толкова много мечове?  :( Ще има диспути на висок тон, бъди внимателна с думичките. А може да е твоя защитна реакция, ако се чувстваш безпътна, без посока, сякаш окована. Не губи надежда.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #183 -: Февруари 04, 2016, 01:30:30 am »
Много благодаря за картите, Емма! Ех, приключения... по-добре едва ли може да се каже - искам ги, разбира се. Обаче действителността ме е изправила пред брутално-прагматични теми и най-вече такива от здравен характер. Очаквах да видя нещо по здравните теми в картите. Емма, ти виждаш ли нещо в този смисъл? Този Магьосник, пък и 5 чаши... нещо не знам дали е на добре. Много мъже казваш... сигурно - болен мъж с мъжка болест, лекари-мъже... цял месец това ще да е основната тема. В любовен план - едва ли, не ми е там вниманието. Крал чаши - ама как да не смееш да коментираш, направо си е привилегия да го правиш, имаш интересни усещания, добре е човек да ги чува ;) . Имам си един Крал чаши, да, но е тоооолкова скрит, че понякога дори и от себе си опитвам да го скрия. Защо ли излиза в картите. В месеца на любовта... Месец на здравни тревоги за мен.

Боболина, Крал чаши може да е свързан с лекари също така - той знае, усеща къде са душевните/телесните болежки на отсрещния. И може да му даде съвет.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #184 -: Февруари 04, 2016, 01:39:28 am »
Месечни карти за Делф.

             Глупакът                   Седмица жезли                  Кралица чаши



Делфи ще е смела през месеца.  :012: Ще иска ново начало, да направи нещо щуро, да мине границите. Може да си ентусиазирана за някакво събитие с приятел. И да не обръщаш внимание на възможните усложнения. Ще се водиш от това, което привлича вниманието ти на момента. Но аз не се тревожа за теб. Защото ще успееш да минеш през трудностите и да се справиш с изпитанията, които са се появили от недоглеждането ти. Ще е като да вървиш по ръба. В край на месеца ще ти се иска да се отдадеш на занимания, които ти носят удоволствие, вдъхновяват те, събуждат чувствата в теб. Може повече да пишеш - съобщения, да четеш поезия. Ще си отдадена на чуждите и своите емоции. Хайде, ще те чакаме с повече участие по окултните въпроси.  :58:

Последната карта е Осмица мечове. Вие се абонирахте за нея. Защо така безпътно?



Явно в нерешитеността си ще вземаш неочаквани за теб и другите решения. Отпусния тази душа, не се спирай от действие.  :72: :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #185 -: Февруари 04, 2016, 01:48:10 am »
Месечни карти за Хепи. Не са много цветущи, но има интрига в тях.  :08:


            Тройка мечове                   Крал чаши                      Крал жезли




Хепи, едно разбито сърце и двама мъже. Какво ще ги правим? Намирисва ми на любовен многоъгълник. Може да усещаш болка, да си наранена. Да ти е по-меланхолично от друг път. Не стискай болката в себе си, пусни всичко да се излее от теб. Не се оставяй да бъдеш сама - не се затваряй. Сподели за тревогите си с онзи воден мъж. Той може да ти даде добри съвети, да открие "лек" за болежките ти, нараняването ти. В край на месеца ще ти е по-действено и решително. Но първо си позволи да бъдеш емоционална. След това вземай решения. Дори да са малко прибързани.
Да не се появи някой властен човек, който да измести Крал чаши от играта?  :57:

Последната карта е Асо чаши.



Хайде, орисвам те на нови емоции и надежди.  :58: :-* :08: Ще намериш за себе си покой и в какво да вярваш, за да се почувстваш отново пълна с надежди.

 :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #186 -: Февруари 04, 2016, 01:55:58 am »
Брей, какви карти изтегих за мен. С пръст да ги сочиш.  :57:

           Деветка мечове                 Висшият жрец                  Осмица жезли




Деветката показва моментното ми състояние за мен. Нямам никаква енергия, имам своите малки притеснения, които са свързани с работа. И това явно ме удря в здравето, което още повече ме оставя без енергия, да не говорим срязващите болки как ме изтощават.  :(
Хайде, дано месец е по-хубав занапред. Да се успокоя и да ми е по-активно.

Последната карта е Двойка жезли.





Ако някой се чувства пропуснат - да даде сигнал, ще му изтегля карти при първа възможност.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #187 -: Февруари 04, 2016, 09:02:43 am »
Месечни карти за Хепи. Не са много цветущи, но има интрига в тях.  :08:


            Тройка мечове                   Крал чаши                      Крал жезли

Хепи, едно разбито сърце и двама мъже. Какво ще ги правим? Намирисва ми на любовен многоъгълник. Може да усещаш болка, да си наранена. Да ти е по-меланхолично от друг път. Не стискай болката в себе си, пусни всичко да се излее от теб. Не се оставяй да бъдеш сама - не се затваряй. Сподели за тревогите си с онзи воден мъж. Той може да ти даде добри съвети, да открие "лек" за болежките ти, нараняването ти. В край на месеца ще ти е по-действено и решително. Но първо си позволи да бъдеш емоционална. След това вземай решения. Дори да са малко прибързани.
Да не се появи някой властен човек, който да измести Крал чаши от играта?  :57:

Последната карта е Асо чаши.

Хайде, орисвам те на нови емоции и надежди.  :58: :-* :08: Ще намериш за себе си покой и в какво да вярваш, за да се почувстваш отново пълна с надежди.

 :58:

Емс, как така многоъгълник ..... аз на триъгълника ще се затрудня, а за повече направо ще се побъркам ... :) Ако се появи някой нов, водния мъж ще е с разбито сърце, а аз ще се чудя какво да правя ... ще видим ... :)

Последното изречение много ми хареса  :58:

Емс, годишни подредби ще имаме ли?

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечни карти таро
« Отговор #188 -: Февруари 04, 2016, 11:45:25 am »
Ема, ако имаш време, би ли изтеглила карти и за мен... Моля те  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #189 -: Февруари 04, 2016, 08:25:45 pm »
Ема, ако имаш време, би ли изтеглила карти и за мен... Моля те  :-*

Гери, изтеглих ти карти за месеца.

             Обесеният                 Колелото на съдбата              Десетка пентакли



Картите не са с най-леката енергия. Но на мен ми звучат добре в този ред.
Да не си имала моменти, в които е трябвало да преобърнеш гледната си точка? Нещо да те е разтърсило и обърнало света ти? Сега е време да разбереш, че не всяка битка заслужава да бъде спечелена и не винаги човек може да е водещ, победител. Ще стигнеш до това като се отдръпнеш от света и се опиташ да пренаредиш приоритетите си. Добре е да контролираш повече себе си, дори да е с цената на усещането, че си жертва или жертваш нещичко. Нужно ти е да погледнеш над ситуацията от различен ъгъл. Когато постигнеш това вътрешно спокойствие, ще усетиш, че живот бавно се завърта в своя ход, събитията започват да се случват. Не всичко е лошо, не винаги си и на върха. Ще имаш възможност да поемеш по нов път, нова посока, ново начало. Оглеждай се за жени от семейството, които чувстваш за близки - там може да намериш щастие или покой, да се почувстваш на сигурно. В край на месеца да не присъстваш на женско събиране? Може да направиш някаква промяна в дома си.

Последната карта е Четворка пентакли.



Този месец ще се стремиш да пазиш постиженията си, може да се съпротивляваш на промените. Но такива е по-вероятно да има и да променят реда ти.  :58: :-* Не се вманиачавай в материалното.  :38:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Месечни карти таро
« Отговор #190 -: Февруари 05, 2016, 05:16:58 pm »
Ето за Павла :)

                 Обръщане навътре                Изцеление                   Зрялост

         

Още малко търпение и това, за което се тревожиш, ще си отиде от живото ти. Може да срещнеш човек, който да ти помогне, да те успокои, приятел или професионалист, без значение. Изцеление ще получиш, за каквото и да става въпрос. Търпение имай, наближава времето да получиш удовлетворение и спокойствие 

Давам ОВ по картите на Делфин
За съжаление доста празен месец, не се случи нищо. :'(
Беше прекалено хубаво за да се случи , но поне ме зареждаше с надежда! Благодаря Деллфин  :08:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #191 -: Февруари 05, 2016, 11:15:43 pm »
Павла, понякога неслучването на нещо особено е точно това, което ни трябва. Усещането за празнота или пустота ни кара да се замислим защо чувстваме това, откъде идва то. Скуката моге да ни накара да се захванем в следващ момент с нещо различно, което да ни донесе по-голямо удовлетворение.
Помисли дали наистина е бил толкова празен този месец :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечни карти таро
« Отговор #192 -: Февруари 09, 2016, 12:47:21 am »
Гери, изтеглих ти карти за месеца.

             Обесеният                 Колелото на съдбата              Десетка пентакли



Картите не са с най-леката енергия. Но на мен ми звучат добре в този ред.
Да не си имала моменти, в които е трябвало да преобърнеш гледната си точка? Нещо да те е разтърсило и обърнало света ти? Сега е време да разбереш, че не всяка битка заслужава да бъде спечелена и не винаги човек може да е водещ, победител. Ще стигнеш до това като се отдръпнеш от света и се опиташ да пренаредиш приоритетите си. Добре е да контролираш повече себе си, дори да е с цената на усещането, че си жертва или жертваш нещичко. Нужно ти е да погледнеш над ситуацията от различен ъгъл. Когато постигнеш това вътрешно спокойствие, ще усетиш, че живот бавно се завърта в своя ход, събитията започват да се случват. Не всичко е лошо, не винаги си и на върха. Ще имаш възможност да поемеш по нов път, нова посока, ново начало. Оглеждай се за жени от семейството, които чувстваш за близки - там може да намериш щастие или покой, да се почувстваш на сигурно. В край на месеца да не присъстваш на женско събиране? Може да направиш някаква промяна в дома си.

Последната карта е Четворка пентакли.



Този месец ще се стремиш да пазиш постиженията си, може да се съпротивляваш на промените. Но такива е по-вероятно да има и да променят реда ти.  :58: :-* Не се вманиачавай в материалното.  :38:
Емаааа, много, много ти благодаря...  :58: Усети слабото ми място... Откакто загубих брат ми, се чувствам много зле... Загубата на мама, успях да се манипулирам, че е жива, заминала някъде и не ми говори, докато при брат ми... Много се затворих в себе си... А за събиране ве още не знам,  ще пиша допълнително за това. Ах, финансите... Мисля ги постоянно.. Ще се постарая да слева съвета ти. Още веднъж много ти благодаря.  :58:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Месечни карти таро
« Отговор #193 -: Февруари 10, 2016, 07:46:20 pm »
горе асо жезли; жрицата - дч - 7п  :012:
Тео, януари ще ти е прекалено емоционален. В университета как е? Струва ми се, че в един по-късен етап ще береш плодовете на твоите усилия. Нещо нетърпение ще проявяваш. Освен ако няма намесена някоя дама чаши? Там отношенията ще се развиват бавно. Може и някои тайни да излезнат наяве, което от своя страна да те провокира да мислиш как да действаш занапред.


Тео ето за януари

6п/ Сила+ДП+Глупак



Ще получиш подаръци и то без да очакваш. В началото на месеца ще ти е малко по-трудно, в смисъл напрегнато. Около теб да няма жена, която да е добре материално осигурена, важна е за теб, сякаш. Може и да е мацка, която си си харесал  :012:
Към края ще си айляк, най-вероятно тогава ще ти свършат и изпитите и ще си пей сърце  :012:
Много труден месец беше януари. Много учене, ходене на поправка по математика, проблеми със здравето, стрес, отчаяние, скука. Всичко гадно, но може да се каже, че брах плодове след това от усилията - не само ученето, а и тези насочени към оздравяването ми, което стана факт в края на януари/ началото на февруари.  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #194 -: Февруари 24, 2016, 09:51:01 am »
Ииии за мен февруарски карти: горе 9ч/ справедливостта - мага - обесеният



Скорпионче! Големи карти ти изтеглих.  :57: Нямаше така да ги случа, ако ги бях целила нарочно.

                    Глупакът                      Слънцето                      Императрицата


Какво би казала ти за тези карти? Моята единствена и натрапчива мисъл е... бебе.  :57:

Този месец ще ти се иска да направиш нещо ново и различно, да отвориш нова страница в живота си. Може да си прекалено ентусиазирана за предстоящото. Да виждаш живота пред себе си през розови очила. Няма да обръщаш внимание на спънките около теб. И съветите на приятелите също ще са ти далечни. Нещо непланирано може да промени посоката ти.
И да те освети, да станеш видима за околните. Ще ти се иска да се порадваш на хубавите мигове, да си по-оптимистична. Може да се почувстваш разголена пред някой. Или прекалено наивна - като дете. В край на месеца ще отдаваш повече от енергията си на деца или в обгрижване на околните. ако е имало моменти на егоцентричност по-рано, в край на месеца ще си насочена повече към комрпомиси и обединяване на силите с друг човек.

Последната карта е Крал чаши.



На фона на предните карти... Идеите ми не са за пред публика - нещо тайно, някой таен... Събития под повърхността.

Този месец беше невероятен, изпълнен с много положителни събития. И като вследствие от тях се отдадох на хобито си. Постигнах вътрешен мир и равновесие. Проумях - благодарение на един доцент, че аз трябва да гледам себе си и собствения си път и да не очаквам нищо от другите; най-малкото да правя опити да го променя или нещо подобно. Да преследвам мечтите си и да се развивам.
Подобрението във вътрешен план се отрази и на контактите ми с околните - вкъщи обстановката се подобри значително, обръщах повече внимание на сина.(имахме и посещение при зъболекар).
Отпразнувах най-сетне подобаващо и св. Валентин.  :012: Взехме си и домашен любимец.
Напук на проблемите и интригите в работата, аз израствам! Нервите и безпокойството отстъпват мястото на хармонията. Щастлива съм!
п.с. организирах и една изненада за колежка от университета, която скоро ще става мама.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."