Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96208 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #210 -: Март 22, 2016, 07:55:52 pm »
И понеже, чувствам че март ще е специален, месечни и за мен: г. дявола/ асо пентакли - паж пентакли - 8 чаши

Според мен - нещо, което много съм искала, сега ще имам шанс да го получа. Нещо ново, което ще ми даде шанс да поема по нови пътища. Ха, дано!
Само дано не се наложи да прекъсвам в университета.



Едва днес се завърнах на работа след дългата отпуска. И вече съм в депресия.  ;D
Всички забелязват, че това не съм аз - като смачкан домат съм.
Също така, зачестяват слуховете за съкращение и за съвместяване на дейности - който остане ще изпълнява повече от една дейност, но вероятно и ще получава повече пари.
Този месец ми беше първият изпит, който взех, макар и с незаслужена оценка. (яко ме прецакаха, но вече го преболях)
По повод 8 март в детската градина имаше тържество, а аз направих подаръци за моите колежки от университета. (малки ръчноизработени от мен изненадки)
Като цяло месецът беше отдаден на тържества и приготовленията за тях. Но най-вече се бях отдала на сина, който преминава през тр. Плутон опозиция Марс по 3-9 домове.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #211 -: Март 26, 2016, 05:07:29 pm »
Март/ за Тренди: г. влюбените/ 8ч - отшелника - кп

За Тренди март месец отново  ще е насочен към професионално усамотение.  ;D
Ще предпочетеш уединението в името на кариерния разстеж - явно ще се занимаваш с нещо, което ще спомогне за твоето издитане - нещо ново и вълнуващо, изискващо изолация и трезва преценка. Ще си нахъсана да се докажеш в очите на управляващите.



Емоционално се затворих в себе си, започнах да имам тайни, дори да лъжа заради КП, който ми е влязъл под кожата. Имаше и доста разочарования, желание за бягство, страх. В професионален план ми беше доста натоварено, но определено сега  не ми е много до работа  :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечни карти таро
« Отговор #212 -: Март 28, 2016, 11:17:02 pm »
И понеже март бавно върви към края си-да се наредя на опашка за априлски  :) :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #213 -: Март 29, 2016, 09:15:56 am »
Март/ за Хепи: г. 5ж/ императрицата - 2м - 10ж

Хепи, все ти тегля едни карти...  ;D
Ще настъпи време за избор. В един момент твоите обгрижване и всеотдайност ще ти костват тежък емоционален товар. И именно заради това ще спреш и ще мислиш струва ли си да продължиш в същия дух?
(не изключвам получаване на предложение и твоето умуване да се включиш ли въобще, понеже ще изисква голяма всеотдайност)


Скорпи, наистина имаше случки, при които се наложи да опитам да помисля за себе си, да се замисля, трябва ли толкова емоционално да подхождам и какъв е другия начин - както описах в темата за Уран - справям се вече по-добре с това :)
Предложение нямах, а аз станах инициатор на нещо - засега обаче няма напредък .... и се чудя, дали да продължавам.

 :58: :58:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечни карти таро
« Отговор #214 -: Март 30, 2016, 11:32:39 pm »
Дръпнах си карти за април :  2 чаши, 2 жезли и 5 меча. Поясняваща 4 чаши. Напоследък 2 ч и 4 ч ми се падат често в гледнаия, както и прословутия паж чаши. Как бихте тълкували ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #215 -: Март 30, 2016, 11:41:52 pm »
Много двойки, Флорка. Ще ти е месец на дилеми, на кръстопътни ситуации. Може да решаваш със сърце и с визия за бъдещето. Да се налага да се съвместяваш и с други хора. А да ти се иска  да си лидер или в печуливша позиция. Нека не е за сметка на близостта с другите. Може да спечелиш в съревнование с друг човек. Но да не си крайно доволна от това. И аз ще ти изтегля карти. Но да ми поправят лаптопа. Че телефонно не ми е оферта.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечни карти таро
« Отговор #216 -: Март 30, 2016, 11:44:56 pm »
Много двойки, Флорка. Ще ти е месец на дилеми, на кръстопътни ситуации. Може да решаваш със сърце и с визия за бъдещето. Да се налага да се съвместяваш и с други хора. А да ти се иска  да си лидер или в печуливша позиция. Нека не е за сметка на близостта с другите. Може да спечелиш в съревнование с друг човек. Но да не си крайно доволна от това. И аз ще ти изтегля карти. Но да ми поправят лаптопа. Че телефонно не ми е оферта.

Мерси, Емче.  :-* Ще пища после обратна връзка за март.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Месечни карти таро
« Отговор #217 -: Март 31, 2016, 12:49:41 pm »
Ема,  би ли ми изтеглила отново за април месец, когато можеш? :-*

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #218 -: Април 03, 2016, 03:44:46 pm »
И понеже март бавно върви към края си-да се наредя на опашка за априлски  :) :)

И аз, и аз.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #219 -: Април 04, 2016, 09:27:54 am »
За Флорка.

       Шестица чаши              Асо жезли             Паж пентакли



Картите ми се виждат добри, Флорка.
През април може да те налегнат спомени за миналото. И да се появи желание да ти е по-безгрижно, да не си много натоварена със задължения. Или общуване с деца да запали искра в теб, нужда да създаваш, твориш, да се изпълниш с живец и идея да научиш нещо ново.
Не се вкопчвай прекалено много в миналото. Опитвай се да се радваш на хубавите неща, направи си вечер с аромати - да ти е драго на душичката. В край на месеца повече слушай доказалите се хора, ако имат какво да ти кажат. Ще научиш от тях много.

Последната карта е Десетка жезли. Явно ще се нагърбиш с товар през април. Ще е по-добре, ако се заемаш само с онова, което е твое задължение. Нека другите сами се справят, не поемай техните ангажименти.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #220 -: Април 04, 2016, 09:35:26 am »
За Скорпионче.

          Рицар мечове           Паж жезли          Справедливостта




Скорпионче, много дворцови карти. Хората и общуването с тях ще са определящи за месеца. В началото ще си настроена по-агресивно и може по-остро да защитаваш себе си и идеите, които смяташ за добри. Ще се водиш от каузи, може и идеализъм. Но може да си прекалено въвлечена в своите разбирания, което да те прави припряна. Имаме ли Георги на хоризонта? Какво се случва с него? Някаква вест ще те накара да загърбиш старото и да пожелаеш да направиш нещо ново, да поемеш по нов път. Пред теб може да има малки изкушения, които ще те карат да мислиш, че ти предстоят сладки мигове. В край на месеца респективно очаквай резултатите от своите действия. Ще се стремиш да избираш правилното, да отсъждаш. И да си в златната среда.

Последната карта е Паж чаши. Отново дворцова карта. Емоциите и чувственото общуване ли ще да ти фактор през април? Да не получиш някое предложение за сексуални преживявания? Или някой да ти обещава да изпълни твои желания?  :72: :012:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #221 -: Април 04, 2016, 09:43:26 am »
За Гери.

Кралица мечове         Крал чаши         Осмица чаши




Гери, април ще се доказваш като успяла жена със собствени сили. Като гледам картите... Може да имаш желание да се усамотиш, да се отдалечиш на сигурно за теб място. С думи и ясна стратегия ще успяваш в начинанията си. Да не обявиш война на някой по-чувствителен мъж? Или да се съпротивляваш за някакво лечение? Ще те води разум в общуването с другите. Все пак не загърбвай онзи, който може да ти помогне за емоционалното състояние, да те изслуша. В край на месеца желанието да се отдръпнеш от другите ще е все така актуално. Ще имаш нужда да откриеш себе си. Може да преминеш през спомени за емоции, но ще ти е полезно.

Последната карта е Кралица чаши. Ама много дворцови карти ви тегля.  :012: Хайде, да ви е на късмет с другите хора. Явно ще искаш да обгрижваш, не бъди прекалено отдадена на другите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #222 -: Април 04, 2016, 09:50:24 am »
За Тренди.

Деветка пентакли           Рицар чаши           Императорът



Тренди, хайде, нека ти е на любов и хубави емоции през април. :58: Парички чакаш ли? Ще чувстваш, че нуждите ти са задоволени. И това ще ти даде възможност да помислиш за онези неща, които те правят щастлива - за музика, изкуство, за някакво пътуване, което ти носи емоции. Радвай се на природата. И нека чакаме някой чувствен младеж да признава...там каквото, навярно чувства.  :38: Следиш ли някой? И страх ли те е да покажеш емоциите си? В край на месеца ще искаш да вземеш решение. Ще си отговорна и може малко да се отдръпнеш, за да се прояснят мислите ти. Не бъди прекалено горделива.

Последната карта е Кралица жезли. Явно ти е силен период, в който знаеш какво искаш и как да го постигнеш.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #223 -: Април 04, 2016, 09:57:06 am »
За Хепи.

Луната         Тройка мечове            Смъртта



Хепи, хич не ми беше лека ръката. Съжалявам.  :(

Важен за теб месец. Може да се влияеш много от циклите на Луната, следи си ги. Да има мигове, в които се чувстваш добре, да следват моменти, в които ти е по-черногледо. Внимавай със заблудите, самозаблудите, мечтите. Особено онова, за което мислиш в нощите. Ще ми е интересно дали ще сънуваш, особено около лунациите. Ако може да споделиш. Може да си разочарована, да се почувстваш измамена за нещо, да си наранена. Пази сърцето си буквално и преносно. В край на месеца ще искаш да направиш промяна, да премахнеш онова, което те ранява, прави те болна. Отдай се на грижите на другите. И на теб ще кажа да си правиш удоволствия с аромати, хубави парфюми, с цветя. Пази се повече и се променяй по собствено желание.

Последната карта е Рицар мечове. Ще преследваш своите идеи с плам. Нека не е необмислено.  :58: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #224 -: Април 04, 2016, 10:06:15 am »
За Павла.

Умереността          Двойка мечове           Влюбените



Ах, какъв дуален месец, Павла.  :012: Защо така? По време на размесването си помислих, че към средата на месеца ще имаш мигове на колебания и ще се чудиш за две възможности. Къде ти предизвиках втората карта с мислите си.

Месец април ще ти е важен. И то все по отношение на решенията, за които се колебаеш. Ще ти се иска да охладиш чувствата, за да си с трезва преценка. И ще ти е важно да съвместяваш повече дейности, да балансираш между тях. Може и да претегляш. Послушай приятел или верен човек. Дошло е време за решения. И особено в нощите това може да усещаш по-силно. Избери по-малкото зло, дори да няма идеални алтернативи пред теб. Ще се наложи да направиш компромис. В край на месеца работи леко с другите, стреми се да покажеш, че можеш да работиш в екип с другите. Хайде, орисвам те на нови партньорства в сферата, която желаеш.  :-*

Последната карта е Кралица пентакли. Сигурността ще ти е от значение. Ще мислиш за бизнес, за работа, но и за мигове, които ти носят наслада. Оглеждай се за жена/приятелка, която има възможности или се занимава с бизнес. Може да ти подаде ръка.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.