Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 97628 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #270 -: Май 04, 2016, 03:15:44 pm »
Може ли някой и за мен, когато е удобно :)

Виви, аз ще се включа с карти.

      Страшният съд                 Двойка жезли                    Кулата



Още при размессването имах усещането, че този месец ще бъде изненадващ за теб. Ще изскочи нещо неочаквано.

Предстои ти осъзнаване, да направиш избор за бъдещето си. И за миналото. Ще пожелаеш да се откъснеш от онова, което те държи на едно място или спира развитието ти. Ще имаш сърцето, усета да разбереш, че някои модели от миналото не са работещи и трябва да ги промениш. Това за начало може да ти се стори трудно, болезнено. Но към средата на месеца мислите за бъдещето ще те провокират към повече оптимизъм. Може да имаш дилема между две неща. Едното да ти звучи по-чисто, свято. Другото да ти носи повече страст, живец. В край на месеца ще чакаме промяната. Ако има движение, то ще е по-скоро в край на месеца. Когато ще трябва разрушиш наложеното до момента като ред.

Последната карта е Петица пентакли.

През цял месец може да имаш притеснения за финансите, да си по-мрачна, да усещаш нужда от помощ. Ще те притесняват темите за лишенията, притеснения за трудни дни. Но не се страхувай да потърсиш помощ. Отиди на свято място. в църква, в храм. Там може някой да ти подаде ръка.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #271 -: Май 04, 2016, 03:28:44 pm »
Здравеѝ, Ема, бих ли могла да те попитам и за моя месец май  :72: :72: :58: :58:
Ирена

Иренка, много дворцови карти ти наредих...


       Звездата                   Паж жезли                   Крал мечове



Много мъже... Да не си се размечтала за някой мъж/няколко мъже? Първата ми мисъл е, че ще имаш малко раздвояване в кое да вложиш надеждите си. Едното да ти се струва по-заземено. Другото по-скоро на усет да те привлича. Мъже ли са, дейност ли е... Евентуално някой по-темпераментен, веселяк, припрян, с авантюристичен дух. Или мъж на място, на който думата тежи и умее да те поведе с доводи.

Иначе този месец за теб ще е свързан с идея, мечта. С надежда. Ще те води нещо, което намираш за лично и свято. Може би искаш да се впуснеш в начинание, което да събуди в теб авантюристичен дух. Няма да го обмислиш много, ще действаш с наивността и духа на дете. Но целите ти са по-големи. В край на месеца ще трябва да оправдаеш с доводи решенията си. Креативността ще е важна, когато се опитваш логично да се защитиш.

Последната карта е Шестица чаши. Да не те вълнува нещо от миналото? Да си спомняш за по-безгрижни дни?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Месечни карти таро
« Отговор #272 -: Май 04, 2016, 10:44:56 pm »
Иренка, много дворцови карти ти наредих...


       Звездата                   Паж жезли                   Крал мечове



Много мъже... Да не си се размечтала за някой мъж/няколко мъже? Първата ми мисъл е, че ще имаш малко раздвояване в кое да вложиш надеждите си. Едното да ти се струва по-заземено. Другото по-скоро на усет да те привлича. Мъже ли са, дейност ли е... Евентуално някой спо-темпераментен, вееляк, припрян, с авантюристичен дух. Или мъж на място, на който думата тежи и умее да те поведе с доводи.

Иначе този месец за теб ще е свързан с идея, мечта. С надежда. Ще те води нещо, което намираш за лично и свято. Може би искаш да се впуснеш в начинание, което да събуди в теб авантюристичен дух. Няма да го обмислиш много, ще действаш с наивността и духа на дете. Но целите ти са по-големи. В край на месеца ще трябва да оправдаеш с доводи решенията си. Креативността ще е важна, когато се опитваш логично да се защитиш.

Последната карта е Шестица чаши. Да не те вълнува нещо от миналото? Да си спомняш за по-безгрижни дни?


Хей Ема  :-*
Много точно показаха картите...вълнуваме мъж от миналото, той е с авантюристичен дух...а другият заземенят е част от живота ми, но не съм уверена,че искам да продължа с него....предстои ми и пътуване, в което се хвъплих преди малко без да му мисля  :72:
и да...спомням си отминалите дни с мъжа от миналото  :58:

много ти благодаря  :58: :58: :58:
« Последна редакция: Май 04, 2016, 10:47:26 pm от Irena »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #273 -: Май 05, 2016, 03:07:33 pm »
Емче, ще ми изтеглиш ли карти за май ?  ::)

Флорка, хич не ми беше лека ръката.  :(

          Обесеният                        Глупакът                     Луната



ще ти е силен месец, важен месец. С толкова големи аркани...

Но ти е нужно да промениш виждането си по някой въпрос. Да ти просветне нещо друга в главата. За целта се отдели малко, отстрани се от ситуациите и хората около теб. Дай си време за свикване с нещо различно от модела ти на поведение, с който си свикнала. Може да се усещаш жертва на нещо, ти да жертваш нещо. По всичко личи, че промяната на гледната точка ще ти наложи идея за ново начало, за смелост, спонтанност в решенията. Може да не ги обмислиш много, ще си водена от моментен порив. От миналото може да вземеш малко неща. Може би светла идея, чиста, с добро намерение. Опитвай се да внимаваш, когато стигаш до пропаст, не бъди непредпазлива. Особено ако прекалено много си се замечтала и потопила в нереален свят на очаквания, блянове.

Последната карта е Рицар мечове. Явно ще те води идеята за правилност, чисти идеали. Но може да си по-припряна, да не обмисляш добре случващото се.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Месечни карти таро
« Отговор #274 -: Май 06, 2016, 01:13:07 pm »
Емма,може ли и за мен карти за май?... ::)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #275 -: Май 07, 2016, 06:54:56 pm »
Емма, и аз на опашката.  ;D  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #276 -: Май 07, 2016, 10:18:20 pm »
Утре мисля да съм в кондиция за теглене на карти. Да стиснем дружно палец.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #277 -: Май 09, 2016, 01:10:26 am »
Емма, и аз на опашката.  ;D  :38:

Какви карти ти изтеглих...

            Глупакът                  Деветка жезли                    Слънцето



Явно на някой му се прави нещо различно и нестандартно... Ще ти е месец на спонтанностите. Ще искаш да се впускаш в нови начинания. А и да не искаш, ще си по-импулсивна. Ще следваш моментни пориви, без много да му мислиш. С идеята, че всичко ще е прекрасно и те очаква светло бъдеще. Навярно ще пренебрегнеш някой приятел и съветите му. Това поведение може да те застави в един момент да се отбраняваш или да се оттеглиш на сигурно място, за да си починеш. Да излекуваш раните от необмислените постъпки. Но в край на месеца самоувереността ти ще се върне. И отново ще имаш нужда да се докажеш. Този път с повече премереност.

Последната карта е Дяволът. Бих казала, че някакъв порок или слабост ще те водят в необмислените действия. Нещо изкусително... Страст.  :58: :-* :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #278 -: Май 09, 2016, 01:20:49 am »
За Йонита.

           Крал жезли                Крал пентакли                Влюбените



Брей, че буквална подредба. По време на размесването изпадна Кралица пентакли.
Явно една жена ще се чуди какъв избор да направи относно двама мъже. Един по-темпераментен. И един по-обран, заземен.

Може да си връзка между двама човека, които са в лоши отношения. Един от тях е гневен, разпален.
А ти самата през този месец ще минеш през различни фази. Но все ще искаш да постигнеш нещо голямо. В началото на месеца ще си по-темпераментна, с желание на всяка цена да успееш. Но след това ще заложиш на сигурното, на изпитаното вече от теб. В край на месеца ще трябва да избираш... Но ще си по-склонна към компромиси, може и с повече нужда да даваш и получаваш любов.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Месечни карти таро
« Отговор #279 -: Май 10, 2016, 10:37:14 am »
Емма,благодаря ! Много интересна подредба,ще дам обратна връзка... :-*

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #280 -: Май 15, 2016, 02:32:39 pm »
Какви карти ти изтеглих...

            Глупакът                  Деветка жезли                    Слънцето

Явно на някой му се прави нещо различно и нестандартно... Ще ти е месец на спонтанностите. Ще искаш да се впускаш в нови начинания. А и да не искаш, ще си по-импулсивна. Ще следваш моментни пориви, без много да му мислиш. С идеята, че всичко ще е прекрасно и те очаква светло бъдеще. Навярно ще пренебрегнеш някой приятел и съветите му. Това поведение може да те застави в един момент да се отбраняваш или да се оттеглиш на сигурно място, за да си починеш. Да излекуваш раните от необмислените постъпки. Но в край на месеца самоувереността ти ще се върне. И отново ще имаш нужда да се докажеш. Този път с повече премереност.

Последната карта е Дяволът. Бих казала, че някакъв порок или слабост ще те водят в необмислените действия. Нещо изкусително... Страст.  :58: :-* :38:

 :38:

Искам да обърна нов лист в живота си, да почувствам, че живея, а не просто съществуване. Обаче вкъщи пак започнахме със старата песен на нов глас - еее, дреми ми да не казвам къде.  ;D Реших вече, че ще действам само и единствено в мой интерес. И имам напредък в емоционален план - погребах излишните драми, вече съм нов човек!!! Продължавам напред.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Месечни карти таро
« Отговор #281 -: Май 15, 2016, 04:08:23 pm »
Емче , искам едно месечно Таро, когато имаш време и желание..
Намирам се в някаква Нептунова омая и не знам кога ще ме пусне тя..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #282 -: Май 15, 2016, 04:13:38 pm »
Уинтърче, за остатъка от този месец или просто за месец?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Месечни карти таро
« Отговор #283 -: Май 15, 2016, 04:26:24 pm »
За месец, защото той остатъкът ми е ясен ;)
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #284 -: Май 16, 2016, 02:38:16 pm »
За Корея


           Страшният съд                                Висшата жрица                                    Асо мечове



Брей, Уинтърче! Какви карти.

Дошло ти е време за осъзнаване на нещо. Трябва да прекъснеш нещо, но под влияние на осъзнаването. Да дойде просветление, да направиш равносметка кое е стойностно. И да премахнеш от живота си всичко, което не ти е полезно. Така ще може и повече хора да те видят, да видят в теб промяната. Но ще се водиш от интуицията си. Дори да не знаеш отговорите, дълбоко в себе си ще си ръководена от усет, знание. Може би ти се иска да разкриеш някаква тайна, нещо скрито. Може да си поставена в ситуация, в която да повярваш в нещо мистично. Това ще ти даде нова посока на мислите. Може и вдъхновение как да се справиш с някои проблеми.

Последната карта е Луната. Ще ми е интересно дали ще сънуваш нещо. И дали няма да ти дойде идея по време на сън, замисляне в някоя нощ. Много тайнствени карти. Да не искаш да осветлиш нещо, което ти се струва забулено в тайни? Сякаш те очаква промяна в начина на мислене.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.