Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96115 пъти)

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Месечни карти таро
« Отговор #315 -: Юли 04, 2016, 05:21:05 pm »
За Айра.

Звездата             Деветка пентакли                Рицар чаши



Айра, този месец с повече мисли за себе си.  :08:
Ще имаш надежди и мечти. Ще мислиш за бъдещето по онзи вдъхновен начин. Сега му е времето да избереш едно твое желание и да го реализираш. Ще ти е късметлийско, ако слушаш сърцето си, ако си отворена за хубави моменти, ако си изпълнена с вяра.
Може да имаш желание за усамотение. Но няма да си самотна. Ще искаш да се поглезиш, да се порадваш на неща, които обичаш. Позволи си това време - осъществи идея, която силно желаеш и й се наслади. В край на месеца - повече чувствени новини, може някой емоционален тип да тръгне към теб с чисти идеи и желание да покаже чувствата си. Или ти самата да искаш да направиш това.
Последната карта е Шестица пентакли - каквото дадеш, това ще получиш. Ако си щедра към хора в немилост, в неизгодно положение, Вселената ще ти връща радостта. Сега му е времето да се довериш на някой.
Ema Благодаря
Радвам се че Звездата е на първа позиция защото това за което си положил усилие и си се надявал вече му е дошло време да се случи ,а когато е на последна /поне за мен /ще има да си чакам забелязала съм я че дава доста дълъг период .За 9пентакли да аз съм си така от доста дълго време все си ми излиза тази карта >А рицар чаши надявам се да е някой левент :72:само да не описва моите емоции . :58:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Месечни карти таро
« Отговор #316 -: Юли 06, 2016, 11:46:02 am »
За Корея

Крал жезли          Осмица жезли               Рицар пентакли

Последната е Двойка пентакли.

Към обяд ще продължа.  :38:




Уинтърче, да не станеш свидете през месеца на засилена комуникация между двама души - с огнен темперамент, някой по-матов човек и по-заземен, който иска да случва събитията около себе си бавно и постепенно?

Или ти самата в началото на месеца ще имаш много силно желание за доказване, успяване. Внимавай да не прекаляваш с деспотичното отношение. В средата на месеца ще ти е забързано, може да мислиш, че времето няма да ти стига за ангажиментите, но все някак ще успяваш да ги съвместиш. Може да се готвиш и за пътуване. Темпото ще забавиш в край а месеца. Тогава стабилността ще ти е по-важна. Може да си малко инатлива, но няма да се делиш от своята идея за напредък.

Този месец може да си раздвоена за нещо. Което е свързано със сигурността ти, финансите. Ще има моменти, в които трябва да съвместяваш дипломатично две неща.
Може и отношение с мъже да бъдат.
Благодаря, Емма!
Има доста неща, които си нацелила- егоизма и двууменето ми изигра лоша шега в началото на месеца, та пътуването ще го пропусна, предимно по финансови причини.
В средата на юли се връщам на работа за седмица, и аз да видя как е по 8 часа на бюро и ровене в нета. :85: Такава работа ме убива, без движение и случване, но лятото така я работим.
За края нямам още нищо предвид, но задължително ще дам обратна връзка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #317 -: Юли 16, 2016, 03:31:03 pm »
За Тренди. Големи карти ти наредих. Чак се чудя как успях така.

                                                     Паж жезли(обърнат)

Кралица жезли            Крал жезли              Шестица пентакли              Рицар жезли



                                                         



Значението на картите:
1. Общо влияние през месеца
2-3-4-5 - седмиците от месеца

С толкова много жезли ще ти се иска да направиш нещо ново, да се захванеш с нов проект. Ентусиазъм няма да ти липсва, ще си пълна с енергия и желание. Може по-честичко да срещаш хора с горещ темперамент или ти самата да се разгорещяваш.

Общото влияние за месеца - може да си малко припряна, по-често да действаш прибързано. Идеята за ново начало ще те вълнува. Но нека не се саботираш с прибързани действия. Ако получаваш новини или съобщения, може в последен момент да се окажат погрешни. Да се налага преразглеждане.

Първа седмица - ще ти се иска да си самостоятелна, може да проявяваш властно поведение. Или да имаш срещи с такъв тип жени - които знаят какво искат, малко себични. Да не ти е ревниво към някой?
Втората седмица - тенденцията за властно поведение ще се засили. Но по-скоро ще си активна, волева. Кралица и Крал се гледат, явно в първата половина на месеца може да си ангажирана с някакви отношения с друг човек. Да се опитвате да наложите мнението си един над друг.
Третата седмица - финансовите теми ще са ти важни. Ще получаваш и ще даваш. Не забравяй да подадеш нещичко на някой в нужда. Ще ти се върне доброто. Може да имаш срещи с търговци, сама да се ангажираш с нещо подобно. Бъди умерена в харченето на парички.
Четвъртата седмица - много ентусиазъм и желание за пътешествие, за промяна. Ще си импулсивна. Хайде, ще чакаме срещи с интересни хора, екзотични.

Тренди, пази се от пожари. С толкова жезли...  :58: :-*

Давам ов по първите две седмици.

Първата седмица ми беше много изнервено и леко ме беше обзело чувство на ревност, ама ми мина. Също така пътувах.  През втората седмица имах малко повечко срещи и работа. Дама жезли и Крал жезли показват работните ми отношения с началника.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #318 -: Юли 16, 2016, 04:43:31 pm »
Тренди, интересно е, че при теб има синхроничност със седмиците от месеца. Тази подредба изтеглих и за страничката за месечна прогноза. Но събитията малко изпревариха картите. За третата седмица бях изтеглила Смъртта, а тя се прояви по-рано.  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #319 -: Юли 16, 2016, 04:47:15 pm »
Да ти кажа 6п се прояви тази седмица при мен, но имаше  нюанси и на КЖ.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #320 -: Юли 16, 2016, 04:49:41 pm »
Явно не може така отсечено да се гледа в тази подредба. А като насоки за събития, които се преливат от седмица в седмица.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Месечни карти таро
« Отговор #321 -: Юли 20, 2016, 12:54:30 pm »
За Айра.

Звездата             Деветка пентакли                Рицар чаши



Айра, този месец с повече мисли за себе си.  :08:
Ще имаш надежди и мечти. Ще мислиш за бъдещето по онзи вдъхновен начин. Сега му е времето да избереш едно твое желание и да го реализираш. Ще ти е късметлийско, ако слушаш сърцето си, ако си отворена за хубави моменти, ако си изпълнена с вяра.
Може да имаш желание за усамотение. Но няма да си самотна. Ще искаш да се поглезиш, да се порадваш на неща, които обичаш. Позволи си това време - осъществи идея, която силно желаеш и й се наслади. В край на месеца - повече чувствени новини, може някой емоционален тип да тръгне към теб с чисти идеи и желание да покаже чувствата си. Или ти самата да искаш да направиш това.
Последната карта е Шестица пентакли - каквото дадеш, това ще получиш. Ако си щедра към хора в немилост, в неизгодно положение, Вселената ще ти връща радостта. Сега му е времето да се довериш на някой.
Е Емма давам малко ОВ въпреки че е рано ,но КЧ се показа на хоризонта ,права излезе емоционален е пича много директен. Но 6 пентакли са на мен са ми излизали за обвързан мъж и той е точно такъв. А аз не искам отношения с такива хорица бягам от тях.Много точни карти излязоха :clap: :clap:
ЗА това  си теглих карти който ще пусна в другата тема.Да попитаме таро...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #322 -: Юли 23, 2016, 09:26:33 am »
За Скорпионче.

Десетка мечове                  Звездата                 Осмица жезли

Скорпионче, да нямаш някакви болки в гърба? Това ми дойде на пръстите.
В началото на месеца може да си разочарована. Да си загубила надежда за нещо. По-скоро от спомените за предходния месец ще се чувстваш наранена. Остави се емоциите да преминат, дори да ти се струва, че всичко е загубено. След този период ще дойде по-позитивен. И ще откриеш нещо, което да ти повдигне духа, да съживи вярата в доброто стечение на обстоятелствата. Ще намериш в себе си енергия, за да се изправиш. В край на месеца всичко ще се развива бързо - новини, действия. Може в последния момент да организираш пътуване и да си притеснена как ще премине.
На мен картите ми харесаха. На всичките има вода - реки. Да не ходиш до някоя река? Може около река да се почувстваш по-добре. Заради картинката на Звездата - която се влива в по-голям водоем.

Последната карта е Шестица пентакли. Ако дадеш, ще ти се върне. Бъди щедра, за да се връща при теб позитивната енергия.  :-*


И болки в гърба не липсваха,  и болки от отминаващото. Но намерих вдъхновение да продължа напред. Изключително важен месец - изпълнен с трансформации и странни чувства. Но времето, прекарано със семейството ме зарежда и държи. През този месец често ходехме на басейни.

Юлски карти за Скорпиончето

2ж/Умереност+Луна+Глупак


Само ГА това означава, че ще ти е важен месец. Ще се опиташ да балансираш, може в началото да ти е малко скучно. Пълнолунието ще ти е важно. Виж какво ти аспектира. Тревоги също няма да липсват. Към края ще ти е по-волно на душата, може и да тръгнеш на път. Общо по картите виждам, че нещо ново се задава при теб.

Тренди, поех по нов път и ми е много леко на душата - ето ти го глупака. Важен месец ми е!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Месечни карти таро
« Отговор #323 -: Юли 31, 2016, 05:52:40 pm »
Здравей ЕМА започва нов месец И бих те помолила за карти. Предния месец бяха много точни за което ти Благодаря  :58:

Pepp@

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Месечни карти таро
« Отговор #324 -: Август 01, 2016, 12:21:48 am »
Здравейте,моля да ми помогнете с тълкуването на карти ми за месец август:справедливостта+светът+10 чаши и последната в колодата е принц чаши.Благодаря  :58:
« Последна редакция: Август 01, 2016, 12:39:18 am от Pepp@ »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #325 -: Август 01, 2016, 02:38:48 pm »
Здравейте,моля да ми помогнете с тълкуването на карти ми за месец август:справедливостта+светът+10 чаши и последната в колодата е принц чаши.Благодаря  :58:

Имаш доста големи аркани в подредбата си. Ще ти е важен месец. Особено за нещата, които искаш да приключиш.
Но за начало ти трябва баланс, да отсъдиш нещо. Да бъдеш честна пред себе си. Дори да има залитания по някакви изкушения, стреми се да бъдеш в правилната посока, в златната среда.
Да не би да имаш някакви занимания с дела, съд, институции? Свързани с дома, близки хора?
В край на месеца заслужено ще празнувате или ще бъдеш около хора, които са ти близки, чувстваш като семейство.
Явно емоциите ще са ти водещи. Или ти се иска да започнеш нова емоционална връзка. Или ще получиш вест, гост, който ще те развълнува.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Pepp@

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Месечни карти таро
« Отговор #326 -: Август 01, 2016, 07:30:45 pm »
Имаш доста големи аркани в подредбата си. Ще ти е важен месец. Особено за нещата, които искаш да приключиш.
Но за начало ти трябва баланс, да отсъдиш нещо. Да бъдеш честна пред себе си. Дори да има залитания по някакви изкушения, стреми се да бъдеш в правилната посока, в златната среда.
Да не би да имаш някакви занимания с дела, съд, институции? Свързани с дома, близки хора?
В край на месеца заслужено ще празнувате или ще бъдеш около хора, които са ти близки, чувстваш като семейство.
Явно емоциите ще са ти водещи. Или ти се иска да започнеш нова емоционална връзка. Или ще получиш вест, гост, който ще те развълнува.
Много ти благодаря Emma :58:Наистина очаквам да бъде важен месец, защото го чакам цяла година :).В началото на месеца ще празнувам рождения си ден,а в средата излизам в отпуска и ще пътувам за Българя.Нямам занимания със съд и дела. Мисля да не би институциите да са свързани с издаване на нов паспорт на детето ми, което трябва задължително да направя.Благодаря,поздрави :-*

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Месечни карти таро
« Отговор #327 -: Август 01, 2016, 08:23:57 pm »
Здравейте, пускам моите августовски карти и ще се радвам да чуя мнението ви за тях. 5 Чаши/Принц Пентакли/ 4 Чаши. Опит за моето разтълкуване: емоционално отегчение и страдание  породено от надежда за нова работа или финансови постъпления, които няма да се осъществят  и ще доведат до отчаяние или апатия. Последната карта в колодата беше Господарката. Не мога обаче да я" вържа" с останалите карти.П
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #328 -: Август 01, 2016, 08:52:25 pm »
Принц пентакли рицар ли е?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Месечни карти таро
« Отговор #329 -: Август 01, 2016, 09:06:20 pm »
Да , Скорпионче. Аз ползвам таро Друиди и Уика. Принцовете тук, в някой от колодите са Рицари  ;)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга