Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96159 пъти)

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Месечни карти таро
« Отговор #345 -: Август 08, 2016, 11:08:10 pm »
Благодаря  :08:
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Pepp@

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Месечни карти таро
« Отговор #346 -: Август 10, 2016, 12:17:00 pm »
Скорпионче,моля те да изтеглиш и за мен карти за септември  :-*.Благодаря :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #347 -: Август 13, 2016, 09:03:19 am »
Скорпионче, ще се радвам ако изтеглиш и за мен карти ;)


За септември месец: г. 6ч/ кп - 5п - пм
КП тук не знам какво описва - финансова стабилност или е конкретен мъж? Ще се раздаваш щедро на тези, които имат нужда от помощ. Ще окажеш финансова помощ, на някой който има нужда от нея. Преодоляване на финансов проблем при теб. Или е възможно да разбереш за някой мъж, който се интересува от теб.
През целият месец ще постигаш плановете си и ще става на твоето, благодарение на твоята находчивост и предварително планиране.

« Последна редакция: Август 13, 2016, 09:06:54 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #348 -: Август 13, 2016, 09:12:44 am »
Скорпионче,моля те да изтеглиш и за мен карти за септември  :-*.Благодаря :)

г. 6ч/ рм - асо чаши - 10ж (изпадна 5ж)
При теб влияние ще оказва преминал скандал/ изясняване на отношения. Била си прекалено строга с някого и това ще те измъчва през месеца. Или някой е постъпил така с теб. Ще ти "тежи" случилото се. Като цяло ще е емоционален месец. Ще преобладават много задължения и умора от случващото се. Ще си на ръба на силите си. И, също така, ще си изнервена и лесно ще се ядосваш.


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Месечни карти таро
« Отговор #349 -: Август 13, 2016, 02:35:05 pm »
Благодаря ,Скорпионче  :58:Старахотна прогноза, ще дам обратна връзка края на месеца.
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Pepp@

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Месечни карти таро
« Отговор #350 -: Август 14, 2016, 09:03:55 am »
г. 6ч/ рм - асо чаши - 10ж (изпадна 5ж)
При теб влияние ще оказва преминал скандал/ изясняване на отношения. Била си прекалено строга с някого и това ще те измъчва през месеца. Или някой е постъпил така с теб. Ще ти "тежи" случилото се. Като цяло ще е емоционален месец. Ще преобладават много задължения и умора от случващото се. Ще си на ръба на силите си. И, също така, ще си изнервена и лесно ще се ядосваш.



Благодаря ти Скорпионче :58:

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Месечни карти таро
« Отговор #351 -: Август 27, 2016, 03:40:28 pm »
За мен може ли и за август?

За юли месец обратна връзка - бях малко в безтегловност. На вътрешно ниво се проявяваше колесницата.

Забравила съм за Айра.

Глупакът       Крал жезли           Императрицата




Айра, нещо ново ли искаш да направиш? Може да имаш нови идеи за партньорствата, да си малко свободолюбива. Да искаш да тръгнеш по нов път. Но да не си предвидила възможните препятствия. Ще си пълна с ентусиазъм, без да чуваш предупрежденията от околните.
Да няма около теб мъж с огнен темперамент, креативен, деен? Или ти самата ще си поставиш цели, които да следваш. Да се впускаш в начинания с плам. В край на месеца ще имаш нужда от отмора сред природата, да се радваш на щастие, хармония. Ще си настроена повече към компромиси.

Айра, имаш ли връзка, някакво важно партньорство? Струва ли ти се, че гледате в различни посоки в момента?

Последната карта е Четворка жезли. Явно нещо в дома ще е активно. Или някакво забавление ще те вълнува.
Края на периода вече е факт и като послушно момиченцееее си давам ОВ.
Искам да направя много неща наведнъж амааа няма как да стане.Глупак,Крал жезли ,Императрица.това си бяха изцяло мойте състояния през месеца 4жезли  включително .По принцип си правя каквото си изкам и не се съобразявам с никого .Провали ми се едноседмичната почивка на морето от обстоятелства който не зависят от мен /рехабелитатора ми забрани да стоя на слънце поради операция / Знам че се повтарям ,но за мен Имератрица 4жезли си казват за сем.ми полужение,другия вариант е не ми е липсвало нищо  и цял месец си бях  ангажирана с дома .Би се радвала да се появи Крал Жезли ,но увииии  :58:
ЕМА Благодаря ти отново и ще помоля за карти за Септември. :-* :-*

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Месечни карти таро
« Отговор #352 -: Септември 04, 2016, 10:04:12 pm »
Ема, би ли ми изтеглила карти за мен?  :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #353 -: Септември 30, 2016, 07:22:15 pm »
Емма, някъде ми беше теглила за септември, но не откривам, за да дам ов. Помощ?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #354 -: Септември 30, 2016, 10:29:26 pm »
Скорпионче, дали съм теглила за септември?  :012: Нещо нямам спомен. А в началото на месеца имах доста работа, сигурно съм пропуснала?!  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Месечни карти таро
« Отговор #355 -: Октомври 01, 2016, 10:11:45 am »
Цитат
КП тук не знам какво описва - финансова стабилност или е конкретен мъж? Ще се раздаваш щедро на тези, които имат нужда от помощ. Ще окажеш финансова помощ, на някой който има нужда от нея. Преодоляване на финансов проблем при теб. Или е възможно да разбереш за някой мъж, който се интересува от теб.
През целият месец ще постигаш плановете си и ще става на твоето, благодарение на твоята находчивост и предварително планиране.
Давам обратна връзка за месеца: като цяло спокоен месец в емоционално отношение, иначе първата половина динамична , но приятна- пътувания ,почивки и приятни моменти. Мъж за съжаление няма. Обмислям по скоро финансова инвестиция последната седмица от месеца, но още се колебая ... ;)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Месечни карти таро
« Отговор #356 -: Октомври 01, 2016, 10:13:14 am »
Някой ако има желание и време да тегли за следващия месец, да ме има предвид  :08:
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Месечни карти таро
« Отговор #357 -: Октомври 01, 2016, 12:11:16 pm »
И мен. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #358 -: Октомври 01, 2016, 01:30:22 pm »
И мен. :)

дж/ 6м - 7м - 6ч
Уране, при теб са настъпили промени или си се запътила към такива, но с нечестни средства. Притеснения около децата ли имаш? Опитваш се да ги направляваш по правилния път. Мисля, че акцентът този месец ще са децата и стремежът ти да им покажеш нови хоризонти. Някое от тях да не преминава през труден период?
« Последна редакция: Октомври 05, 2016, 07:36:43 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Месечни карти таро
« Отговор #359 -: Октомври 03, 2016, 07:33:36 pm »
Да помоля и аз за месечни.