Автор Тема: Периоди в астрологичното тълкуване на наталната карта & Уран  (Прочетена 3205 пъти)

lexa_bg

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте,

имам нужда от вашата помощ.
Наскоро ми правиха за първи път астрологичен хороскоп /натална карта, синастрия, прогностика за година напред/. Бих искала да проумея някои неща за казаното, които силно ме вълнуват и са от голяма важност в този период. Надявам се да можете да ми помогнете.

Първия въпрос: астролога /и нумеролог едновременно/ зададе период от година до година /примерно от 37 до навършване на 41/, в която ще има катарзис на връзката. Като каза, че има краен срок, а именно навършването на 41 години. Това означава ли, че задължително целия период ще е така интензивен или е възможно определящо катарзисно събитие да се случи и преди края на този период и чрез осъзнато действие този катарзис да настъпи през периода, но не чак на края на периода. Освен това се има предвид, че има намеса на трети лица, чрез чийто действия в този период развоя на събитията силно се променя. Тоест - астрологията задава един период, но възможно ли е действията на хората участници да повлият по начин, който да предизвика пик на събитията по време на този период, а не да е чак края на периода?

Втори въпрос: ако партньора е под влияние на Уран върху лична планета /Меркурий/ и се е случило нещо, което силно вече е разстърсило човека и семейството му /преди края на периода на уран/ и човека е осъзнал грешката си и действа осъзнато, то значи ли че независимо от това тъй като уран тече до определена дата, то ще е зле до края? Или може земетресението да се случи през този период и ако разстърси човека и го събуди до края на периода той да носи последствия, но вече да е осъзнал грешката. Или Уран ще го обърква нон стоп до края, независимо колко е осъзнат?

Изчислявайки сама с помощта на един сайт уран за партньора дава за тази и следващата година две дати - 11 октомври 2023 и 30 април 2024. Това дали значи че от тези дати има цикли?