Автор Тема: Всякакви въпроси  (Прочетена 56308 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #315 -: Април 13, 2019, 06:36:44 pm »
Имам много близки хора със съвпад Луна/Уран в скорпион,на които им предстои  Уранова опозиция.При единият Марс е във водолей(мъж),при другият в лъв(жена).При кой е по-опасно за инциденти според вас?
А защо трябва да има инциденти? Марс във Водолей е наясно с урановата енергия, тъй като Уран е диспозитор на този знак. Опозицията на Уран с Луна не е от най-приятните периоди за душата, а тук Луната е в падение, така че емоционално ще е наранена, а в съчетание с уранова опозиция, наквадратения Марс може да се държи необуздано, този в Лъв да се впусне да отстоява своето Его, с което да пострада репутацията, примерно казано. Когато транзитен Уран беше във Водолей, където е на трон, и от 5д квадратира моя Марс на трон в Скорпион, не съм имала инциденти, а работа с машини, която изискваше изразходване на огромна физическа енергия. Тогава си извадих предните зъби, които стършаха напред и си сложих холивудската усмивка от керамика- Марс е У8, а Уран У6.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #316 -: Април 13, 2019, 06:49:18 pm »
Акрукс, твоята Луна е перегрин и  е с тронов Марс и същия не наранява Луната. :)
Не е задължително да има инциденти, но когато Марс е в стресов аспект с лични планети, Светила, АСЦ, носи такива, когато е активиран или той активира.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #317 -: Април 14, 2019, 07:11:16 am »
Ушите по Венера, Телец ли са?  :012:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #318 -: Април 14, 2019, 08:57:25 am »
Как мислите, доколко рождените карти, които са изчислени по лятно часово време, което не е астрономическо, мога да се смятат за достоверни ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #319 -: Април 14, 2019, 02:53:39 pm »
Ушите по Венера, Телец ли са?  :012:
да...........при мама Венера в дева съвпад Луна(Рени и Ребека забелязаха телец-рак)опозе Юпитер. ;D
Има и големи зъби и голяма,по-скоро дебела уста,бърни,широк тумбест нос..........добре,че приличам на баща ми та съм по-фина. :29:Венера у5 в дева,Рени беше описала някъде от стари книги текстове,че това дава грозни деца.Аз съм детето.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #320 -: Април 16, 2019, 02:30:26 pm »
Как мислите, доколко рождените карти, които са изчислени по лятно часово време, което не е астрономическо, мога да се смятат за достоверни ?

Колкото са били достоверни рождените карти до края на 19 в. В миналото се е ползвало "местно слънчево време", всеки по-голям град, според координати си е заявявал такова. Нулевият меридиан като отправна точка на часовите зони, нали почти в наши дни  е въведен. Човек се ражда в синхрон с това, което се случва в този момент, а кой ще каже колко реален е този момент, коя е отправната точка ? :)
16.04.1100 г  14:29 г София
Слънце 2* Телец, АСЦ Дева , +1 , часова зона .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #321 -: Април 18, 2019, 06:12:25 pm »
При развод /раздяла някой има ли наблюдения дали Уран е в 1ви,или 7ми соларни домове?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #322 -: Април 18, 2019, 07:46:18 pm »
Как мислите, доколко рождените карти, които са изчислени по лятно часово време, което не е астрономическо, мога да се смятат за достоверни ?
нали програмите автоматично ги приравняват към универсалното време по Гринуич

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #323 -: Май 08, 2019, 07:43:49 am »
Коя планета управлява овцете?
Дребните домашни животни по дева,6 дом,меркурий,едрите и диви животни по 12 дом,Юпитер,Нептун.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #324 -: Май 08, 2019, 04:44:20 pm »
Дребните домашни животни по дева,6 дом,меркурий,едрите и диви животни по 12 дом,Юпитер,Нептун.

Овцете към дребните или към едрите животни са?



tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #325 -: Май 08, 2019, 05:27:16 pm »
Ако е агне е дребно, ако е ГМО като овцата Доли - голямо  :043:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #326 -: Май 08, 2019, 06:34:08 pm »
Женските овце имат виме -дават мляко, значи са по Луна,4 дом,Рак.Мъжки Овен- има рога,чурка и се бие, значи е по Марс, овен, 1дом  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #327 -: Май 08, 2019, 10:26:43 pm »
Овцете към дребните или към едрите животни са?
Юпитер управлява всички животни,които са смирени и носят полза на човека.Би трябвало и овцете да са по Юпитер.Дай карта на някой известен овчар ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #328 -: Май 08, 2019, 11:08:19 pm »
Папата -нали пасе стадото. Паси овцете ми, казал Господ  :012: Но има вълк в овча кожа, има клонирана овца, има черната овца, черният овен -изключения, явно овце с бъгнати натали  :012: Има и подивели , наскоро един подивял козел предвождал глутница бездомни кучета в София  нападнаха велосипедист  :D Броенето на овце е по Нептун в каре към Дева -броиш до изнемога и тнт тнт.. Овнешкото е предпочитана мюсюлманска храна -пак Юпитер, Луна в телец .Суровина за обущарския и въобще моден бизнес, пак телец, Венера там, значи овцата е по телец  :D Заблудена овца-Нептун, брoене на овце-Нептун сто каба гайди -Нептун  :017: И баси овсете са навсякъде за овсътъ на малкия принц да не говорим  :012: Извод овцете са дори в кожжения кобур на пистолета на Плутон и калъфа на ножа на Марс  овцете са в нашите очи в нашите сърца усти тоалетни чинии и прочие В модния бизнес да-мълчанието на агнето Агнето е Христос значи да -по риби са !

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #329 -: Май 08, 2019, 11:20:18 pm »
Ребека,да не си в стадото ми в инстаграм бе джанъм?! :29: